קורס סייבר למתחילים בהחלט שווה את ההשקעה. יש 4,700 סיבות מצוינות מדוע ללמוד קורס סייבר למתחילים! כי נכון ל-2021 – יש 4,700 משרות מגן סייבר בישראל והצפי הוא להכפלה של הדרישה לעובדים בתחום עד 2025. רוצים הצעת מחיר ל-קורס סייבר למתחילים הכי טוב בארץ? השאירו פרטים או התקשרו 03-6176666

 

כמה משתכר בוגר קורס סייבר למתחילים?

לחלופין, אפשר לומר שיש 40,000 סיבות מדוע הסמכת סייבר שווה את ההשקעה – כי 40,000 ₪ ברוטו לחודש זה הרף של השכר של מגן סייבר בעל 7 שנות ניסיון. לכן בהחלט ניתן לומר שיש ביקוש ער מאוד למגני סייבר ובין היתר בגלל זה הם משתכרים יפה. אך חשוב מאוד להירשם וללמוד אך ורק ב-קורס סייבר מומלץ, כזה שיאפשר לכם להתחיל את המסע ברגל ימין ולהתקדם כל הזמן.

 

מדוע יש כל כך הרבה משרות למגן סייבר?

למה התעשייה הזו צומחת במהירות כה גבוהה? ולמה היא מוכנה לשלם משגורות עתק לבוגרי קורס סייבר למתחילים? ובכן, לפי דו"ח חדש של חברת מקאפי (חברת אבטחה מהגדולות והמפורסמות בעולם) הפסדי חברות בגין פריצות של האקרים מסתכמים כעת ביותר מטריליון דולר בעולם כולו.  כלומר חברות, ארגונים ומדינות הפסידו ב-2020 פי 8 בערך מכלל תקציב מדינת ישראל בשנת 2019! כל מגן סייבר המצליח למנוע פריצה אחת משמעותית, חוסך לארגון שלו הרבה יותר מהמשכורת השנתית שלו.

 

ללמוד מהמומחה מספר אחד בארץ לסייבר רוני דויטש -היכנסו לעולם המרתק של הסייבר כבר היום!*
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666


לקריאת חוות דעת על קורס סייבר ואבטחת מידע של מכללת סלע בגוגל *

 

בשורה התחתונה: יש צורך דחוף במגיני סייבר, חייבים ללמוד להתמודד עם איומי הפריצה של האקרים ואין כמעט מספיק עובדים מוסמכים כדי לענות על הביקוש. זו הסיבה שחברות משלמות משכורות גבוהות עבור מגני סייבר מאומנים ובגלל זה קורס סייבר ואבטחת מידע למתחילים יכול להיות ההשקעה הטובה ביותר שעשיתם אי פעם.

 

חברות מגייסות בוגרי קורס אבטחת מידע וסייבר

אנשי מקצוע בתחום אבטחת הסייבר מבוקשים מאוד במגוון רחב של תעשיות. חיפוש הביטוי "אבטחת סייבר" תחת הצעות עבודה באתר LinkedIn בארה"ב הביא ליותר מ -50,000 תוצאות חיפוש, כולל:

* דלויט עם יותר מ- 1,500 משרות

* בוז אלן המילטון עם כמעט 1,000 פרסומים

* ClearedJobs.Net עם כ- 5,000 משרות פנויות

* חיפוש דומה ב- Indeed אחזר את החברות הבאות עם פרסומי המשרות הקשורות לאבטחת סייבר:

צבא ארה"ב (1,394), דלויט (1,177), אקסנטור (410), PayPal (318), לידוס (299), CACI (294)

טכנולוגיית מידע כללית של דינמיקה (272), תאגיד הבינלאומי ManTech (267) ועוד ועוד

חברות ידועות אחרות עם מודעות דרושים בתחום אבטחת סייבר ב- Indeed כוללות AT&T, Venmo, IBM, Parsons, Lockheed Martin, Northrop Grumman, Oracle, GuidePoint Security, JP Morgan Chase Bank ו- Apple.

  

מכללת סלע – לימודי סייבר מומלצים

עם הגברת המודעות והדאגה מפני איומי הסייבר, מכללות רבות יצרו תכניות לימודים חדשות בתחום אבטחת הסייבר. בעוד שרבות מתוכניות אלה עדיין בחיתוליהן, במכללת סלע אנו מלמדים את תחום הסייבר מזה כ-25 שנה. התוכנית שלנו נלמדת על-ידי מרצים הבאים מהתחום וממשיכים לעסוק בו. הם אינם תיאורטיקאים – מדובר בקאדר של מרצים ומתרגלים בעלי ניסיון מעשי יום-יומי. המטרה הינה להכשיר מגיני סייבר בתחום אבטחת הסייבר עם כישורי למידה לכל החיים ויכולת להביס את ההאקרים אשר הם יפגשו במרוצת השנים בעבודתם.

   

קורס סייבר למתחילים – לומדים וצוברים ניסיון מעשי

כיום, רוב המעסיקים מחפשים שילוב של ניסיון והשכלה. למרות שהסמכה ממכללה מובילה אינה נדרשת תמיד תעודת בוגר קורס סייבר ממכללה מובילה כמו סלע טומנת בחובה יתרונות רבים. שכר גבוה יותר, ביטחון תעסוקתי והזדמנויות קריירה מורחבות הם רק חלק מהיתרונות. לא כל קורס סייבר נוצר שווה, לכן חשוב להקפיד להירשם לתכנית לימודים של מכללה מובילה.

  

10 סיבות טובות ללמוד סייבר במכללת סלע

תעודת בוגר קורס סייבר של סלע שווה לאבטחת עבודה

חוות דעת מכללת סלע בגוגל עכשיו זה הזמן המתאים ביותר להיכנס לתחום אבטחת הסייבר. עם איומי סייבר והתקפות הגוברות הן בתדירות והן בתחכום, הביקוש למגיני סייבר בוגרי קורס סייבר למתחילים עולה בהרבה על ההיצע. המשמעות היא שאם קיבלתם תעודה ממכלה מכובדת, המציעה תוכנית סייבר מעולה, מקום העבודה שלכם בסיום הקורס כמעט מובטח. כזו היא התעודה של מכללת סלע.1

 

רוצים לדעת עוד על סייבר? במכללת סלע קורס הסייבר הטוב ביותר. תבדקו* ואל תתפשרו
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

לקריאת חוות דעת על קורס סייבר של מכללת סלע בגוגל*

 

שוק עבודה לבוגרי קורס סייבר למתחילים בצמיחה מתמדת

"שוק העבודה בתחום אבטחת הסייבר בוער" אמרה ורוניקה מוליקה, מייסדת ומגייסת אבטחת מידע בכירה באינדיגו פרטנרס, ל-  Forbes.com . "המועמדים שלנו עומדים בפני הצעות מתחרות ממספר חברות עם הצעות שכר ממוצע מעל 30%. המעסיקים הנוכחיים מקפידים לשמור על מגיני הסייבר שלהם ומציעים העלאות שכר דומות. כולם מחפשים אנשי סייבר טובים ומוכנים לשלם על כך"

  

אנשי מקצוע בתחום אבטחת הרשת מרוויחים משכורות גבוהות

בשל המחסור החמור בעובדים מיומנים, אנשי מקצוע בתחום אבטחת הסייבר הם בין המשתכרים רת השכר הגבוהה ביותר בהייטק הישראלי. ממשכורות יפות לבוגר של ממוצע 12,000 ₪ ברוטו לחודש ועד יותר מ-40,000 ₪ למגן סייבר בעל ניסיון של 7 שנים, מדובר בשכר ותנאים מצוינים. גם בעולם אנו פוגשים משכורות מאוד יפות, החל מכ-$6,500 לחודש למגן סייבר מתחיל ועד כ- $25,000 לחודש למנהל סייבר – CISO (Chief Information Security Officer).

לסיכום הדברים, תחזית העבודה בנושא אבטחת סייבר לבוגרי קורס סייבר למתחילים היא פנטסטית - המשכורות גבוהות והביקוש גואה. אך על מנת להצליח להתקבל למשרות הטובות ביותר באבטחת סייבר בחברות הטובות ביותר, אתה זקוק לידע רחב, להתנסות מעשית כבר בלימודים ולתעודה מכובדת. את כל אלו אנו מעניקים לך כאשר אתה לומד קורס סייבר במכללת סלע.

  

השקעה בחינוך מתקדם לאבטחת סייבר משתלמת

קורס סייבר למתחילים במכללת סלע עולה 35,000 ₪. בשנת 2020, שנת הקורונה, הצלחנו להוזיל משמעותית את המחיר והקורס עולה רק 19,800 ₪. בעזרת הרשות לחדשנות הצלחנו אף לפתוח מחזורים מיוחדים בהם העלות היא 5,000 ₪ בלבד. אמנם מדובר בהשקעה, אך  התמורה מוכיחה שהיא שווה את זה . כפי שאמר דוד ברדוט יועץ כלכלי בכיר לחדשנות, "אם סטודנט שואל אותי איזו קריירה תבטיח הכי הרבה שנים של עבודה יציבה ומשתלמת, הייתי אומר ללא היסוס, אבטחת סייבר"

  

מגוון התפקידים בסייבר מתרחב יותר מגזרות אחרות של ההייטק

אם נביט על ארה"ב – שוק העבודה הגדול ביותר ושוק המהווה מצפן תמידי להתפתחויות בארץ, נגלה שהלשכה האמריקאית לסטטיסטיקה מדווחת כי שוק העבודה עבור מגני סייבר גדל בקצב של 31% לשנה במהלך ה-3 שנים האחרונות וצפוי להמשיך כך לפחות עוד 3 שנים קדימה. גם בישראל ההזדמנויות הן עצומות – כמעט כל הארגונים והחברות יצרו בשנה האחרונה תפיקים חדשים בתחום הסייבר. לפעמים אף יצרו מחלקות שלמות חדשות והם מגייסים עובדים רבים למחלקות חדשות אלו.

  

תפקידים, משרות ומסלולי קידום לתלמידי קורס סייבר למתחילים

מנתח אבטחת סייבר – מגן סייבר: מגן סייבר מתכנן ומבצע אמצעי אבטחה כדי להגן על רשתות המחשבים והמערכות של חברה או ארגון. מגן סייבר יכול גם לעזור ביצירת תוכנית התאוששות מפריצת האקרים למחשבי הארגון.  ככזה מגן סייבר עובד במחלקת ה-IT של הארגון וכפוף בדרך כלל ל- CIO.

מבקר אבטחה: מבקר אבטחת סייבר עובד עם חברות וארגונים כדי לספק ביקורות מקיפות על מערכות האבטחה של הארגון. ייתכן והוא לפעמים גם עובד כ-האקר כובע לבן או מעסיק את שירותיהם של האקרים כובע לבן המנסים לפרוץ לארגון על-ידי הפעלת שיטות של האקינג אתי. מבקר אבטחה יהיה כפוף בדרך כלל לוועדת הביקורת של הארגון.

מומחה אבטחת סייבר: תפקיד זה, המכונה לעתים קרובות מומחה אבטחת מידע (IT) או מומחה לאבטחת רשת, הינו מגן סייבר בכיר אשר בדרך כלל ממונה לעמוד בראש של צוות אוטונומי של אנשי סייבר בארגון.

אדריכל אבטחת סייבר: בדרך כלל מדובר ביועץ חיצוני בכיר שתפקידו לתכנן,  לבדוק, ליישם ולתחזק את תשתית האבטחה של מחשבי הארגון והרשת בארגון.

יועץ אבטחת סייבר: כמו אדריכל סייבר מדובר בדרך כלל בקבלנים עצמאיים המועסקים על ידי חברות בכל הענפים כדי לתת ייעוץ אסטרטגי כיצד להגן על מערכות, רשתות ונתונים יקרי ערך.

 

זו ההזדמנות שלכם להצטרף לקורס סייבר המומלץ ביותר* בארץ, ללמוד עם המרצים הטובים ביותר
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

*לקריאת חוות דעת על מכללת סלע בגוגל

 

בודק חדירה או בשמו המקצועי יותר האקר כובע לבן: מדובר בעובד המבצע האקינג אתי במטרה למצוא פרצות ולבחון את מערכי ההגנה ש הארגון בזמן אמת.

כיום, בארץ אין תואר אקדמי בסייבר. מכללות ואוניברסיטאות המציעות קורסי סייבר מציעות זאת במסגרת לימודי חוץ. מכללות פרטיות כגון מכללת סלע או מכללת ג'ון ברייס מציעות תוכניות לימוד לסייבר שהן מעשיות ומקצועיות יותר.

  

קורס סייבר למתחילים – תלמד גם מנהיגות, תכנון וניהול

אחד היתרונות החשובים ביותר של קורס סייבר ואבטחת מידע הוא הכשרה ניהולית ומנהיגותית נוספת שתקבל. בקורס סייבר של מכללת סלע, סוג זה של מיומנויות עסקיות נלמד כחלק מתכנית הלימודים. לדוגמא, בנוסף ללימודים הטכניים, סטודנטים בקורס סייבר של מכללת סלע, קורס הנחשב למקצועי ביותר, נלמדים תיאוריית אבטחת סייבר וכיצד להפוך את התיאוריה הזו לתוכניות מעשיות, תוך השגת ידע ומיומנויות ספציפיים בבניית מערך סייבר שלם. התוכנית שמה דגש משמעותי על תרגול מעשי רב, מה שמעניק לסטודנטים את החשיפה לעולם האמיתי שהם צריכים כדי להתקבל לעבודה בתום הלימודים.

 

מכללת סלע מציעה שתי תוכנית לימודים בתחום הסייבר

מכללת סלע מציעה שתי תכניות לימוד לסייבר: קורס סייבר במיקוד טכני וקורס סייבר במיקוד ניהולי.

הירשמו עכשיו לקורס הסייבר הטוב בישראל במכללת סלע.  השאירו פרטים או התקשרו 03-6176666

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

ציון פרטיך/פרטייך כמפורט לעיל יהוו הסכמה שלך לשיגור המידע והעדכונים מטעם סלע אליך/אלייך לכתובת הדוא"ל ו/או מספר הטלפון הסלולרי שלך שיפורטו כמפורט לעיל.
 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »