איזה קורס הייטק הכי מומלץ ללמוד? איפה כדאי ללמוד קורס הייטק? עלות קורס הייטק? מידע על תנאי קבלה לקורס? ללמוד קורס או תואר ראשון? מוסדות לימוד להייטק?

 

איזה קורס הכי מומלץ ללמוד כדי לעבוד בהייטק?
קורס-הייטקכולנו שמענו על תעשיית ההייטק. מדובר באחת התעשיות החשובות ביותר בימנו, בקטר שמושך אחריו את המשק. ההייטק כל כך משמעותי לישראל שקוראים לנו אומה בזינוק - The startup nation. בגלל שזה ענף עבודה נוצץ, עם משכורות גבוהות במיוחד ואם אפשרות לרווחים מדהימים בדמות אקזיט, רבים שוקלים להיכנס להייטק ולעבוד בתחום. לכן קורסי הייטק, קורסים המקנים מקצוע מבוקש בתחום ההייטק הפכו ללהיט. רבים שואלים את עצמם היכן לומדים הייטק? מה המקצועות עם הפוטנציאל הגבוהה ביותר? איזה מקצוע מתאים לי? עלות קורס הייטק? מידע על תנאי קבלה? ובכלל מה הסיכוי למצוא עבודה בסיום הלימודים? היכן ניתן לקבל מידע? רוצה לקבל עוד מידע על קורסי הייטק? השאירו פרטים או התקשרו ל-03-6176666.

 

קורס הייטק האם מתקבלים לעבודה בעולם ההייטק ?
קורס-הייטק-עבודה אז נתחיל מהסוף. מכיוון שהמטרה של כל מי שלומד קורס הייטק היא להתקבל לעבודה בסיום הקורס, למצוא תפקיד מעניין בחברה גדולה או בסטארטאפ ולהרוויח הרבה כסף, כמה שיותר כסף יותר טוב, נשאלת השאלה מה הסיכוי לממש את החלום? אם בודקים במכללות השונות המלמדות קורסים המיתמרים להוביל להייטק לבטח יציגו בפניכם נתונים מרשימים על אחוזי הצלחה של הבוגרים. יש אפילו שיתחייבו לכם לעבודה בסיום הקורס אחרת כספכם יוחזר לכם. מאידך תקראו בהרבה בלוגים באינטרנט לגבי עבודה בתעשיית הייטק, שרק בעלי תואר ראשן רלבנטי, כגון תואר ראשון במדעי המחשב או תואר ראשון עם התמחות במחשבים עשויים להצליח להתקבל לעבודה בהייטק ובוגרי קורסי הייטק למיניהם יתאכזבו קשות.
אז מה האמת? האם מספיק ללמוד קורס הייטק במכללה פרטית או שחייבים ללמוד תואר ראשון כדי להצליח בהייטק? האמת מתברר מורכבת למדי. בכל שנה מתחילים ללמוד כ-8,000 סטודנטים בפקולטות למדעי המחשב באוניברסיטאות ובמכללות אקדמיות לתואר במחשבים (בדרך כלל תואר במדעי המחשב) או תואר הכולל התמחות במחשבים. במקביל יותר מ-20,000 תלמידים מתחילים ללמוד קורס הייטק כזה או אחר במכללות פרטיות, בלימודי חוץ של האוניברסיטאות עצמן ובבתי ספר שונים.

   

נצלו את הזמן! התחילו היום את הקריירה שלכם בהייטק!
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

 

לימודי הייטק: קורס מול תואר


לימודי הייטק כל מי שלומדים לתואר ראשון משקיעים מאמצים רבים לאורך שלוש עד חמש שנים בעוד בקורסי הייטק ישנו מגוון גדול של קורסים, ישנם קורסים קצרצרים וקלים הנמשכים 12-16 שבועות, ישנם קורסים באורך בינוני הנמשכים 4-7 חודשים וישנם קורסים מקיפים ומקצועיים הנמשכים שנה ויותר. מסקר בוגרים שערכנו בין בוגרי מוסדות לימוד שונים מתברר ללא ספק שבוגרי קורסים מקיפים ומקצועיים מצליחים להתקבל לעבודה בהייטק באחוזים דומים מאוד לבוגרי תואר ראשון. יתרה מכך תוכלו להשוות בעצמכם באתר לינקדאין לגבי מי שהצליחו והתקדמו לתפקידים בכירים בהייטק. אם תשוו איזה אחוז מבוגרי מכללת סלע (מכללה פרטית לא אקדמית) הצליחו והתקדמו לתפקידים בכירים בהייטק (מגדירים את תפקידם מרמת ראש מוות ומעלה לכיוון מנהלים ואף מנכ״לים) בהשוואה לאחוז בוגרי הטכניון המגדירים את עצמם באופן דומה, תגלו שמדובר באחוזים מאוד דומים. כלומר לא רק שבוגרי קורס הייטק הכי טוב בסלע יכולים למצוא עבודה בדיוק כמו בוגרי תואר ראשון הם גם מסוגלים להמשיך ולהתקדם בעבודה. אין לבוגרים אלו תקרת זכוכית המגבילה אותם מכיוון שאין להם תואר ראשון במחשבים. אלו עובדות גלויות. להרחבה: קורס תכנות או תואר ראשון. יחד עם זאת לא הכל ורוד בממלכת הקורסים. לצערנו יש גם לא מעט בוגרים מאוכזבים אשר לא הצליחו למצוא עבודה וזאת למרות שהבטיחו להם והתחייבו להם לכך שהעבודה ממש בקצה סיום הקורס. ללמדנו שללמוד קורס הייטק ממש לא מבטיח למצוא עבודה בתחום. אם כך עולה מייד השאלה איזה קורס הייטק מומלץ? היכן כדאי ללמוד הייטק? מה כדאי ללמוד כדי לעבוד בהייטק? ומהו קורס ההייטק הכי טוב בארץ? וכמובן למי מתאים ללמוד קורס הייטק, כמה עולה קורס הייטק ומה לגבי תנאי קבלה? לפני שנענה על השאלות הללו בואו נברר לעצמנו אילו קורסי הייטק קיימים?

 

קורס תכנות - קורס פיתוח תוכנה


לימודי הייטקקורס הייטק הכי טוב נחשב במשך שנים להיות קורס התכנות. החל מקורס התכנות המיתולוגי של ממר״מ, אשר רבים מבוגריו הפכו להיות ממובילי התעשייה בארץ, דרך קורסי התכנות של יחידת 8-200 ועד לקורסים המבוקשים של מכללת סלע, קורס תכנות הוא האמצעי הטוב ביותר והמומלץ ביותר להיכנס להייטק. להרחבה תוכלו לקרוא על קורסי תכנות מומלצים - מה מומלץ ללמוד בקורס תכנות?
מה לומדים? בניגוד לשמו, בקורס תכנות טוב ומומלץ לומדים להיות מפתח תוכנה. אומנם לומדים לתכנת (לכתוב קוד) אבל לומדים הרבה מעבר לכך. השם הנכון יותר הוא קורס פיתוח תוכנה. מדוע? מכיוון שפיתוח תוכנה הינו תהליך שלם הכולל לימוד הבעיה (ניתוח צרכים), איפיון הפתרון במונחי המשתמש, כלומר מה מהמערכת תעשה, תכנון הפתרון הטכני, עיצוב הפתרון הטכני, כתיבת הקוד, תכנות, תיעוד, בדיקות תוכנה, שילוב ואינטגרציה עם מערכות אחרות, תמיכה ושדרוג שוטף. לכן מומלץ שבקורס הייטק לעולם התכנות תלמדו את כל המרכיבים הללו ובהיקף נרחב ככל האפשר. קראו עוד בפוסט על קורס פיתוח תוכנה – מה זה? מה לומדים? תנאי קבלה - הסבר המקיף. 
כמה זמן נמשך קורס תכנות? ההמלצה היא ללמוד קורס תכנות הכי טוב עם סיכויי מציאת עבודה בסוף הקורס בהיקף של לפחות אלף שעות לימוד הנפרשים על פני שנה עד 15 חודשים. לא רצוי ללמוד קורס תכנות קצר יותר מכיוון שסיכויי מציאת עבודה בהייטק יהיו נמוכים יותר.
תנאי קבלה לקורס? בכל קורס הייטק מומלץ שיהיה אבחון כניסה ממוחשב ורציני אשר יכול לתת למתעניין תמונה טובה האם הקורס מתאים לו. רק מעבר של מבחן הקבלה בציון טוב יכול להבטיח הצלחה בקורס וחשוב מכך הצלחה במציאת עבודה בתחום.
מחיר קורס תכנות. המחיר נע בין 18,000 ₪ לקורס בסיסי הנמשך כ-6 חודשים ומסתפק בקורס פיתוח אפליקציות ועד ל-35,000 ₪ לקורס הייטק מומלץ לתכנות.
במה עובדים בסיום הקורס? עובדים בפיתוח תוכנה כתכניתנים. עובדים על פרויקטים הכוללים בניית אתרים, פיתוח אפליקציות, פיתוח תוכנה כ-Full stack programmer ועבודה על פיתוח תוכנה באשר היא.
רמת הקושי של הקורס. מדובר בקורס ברמת קושי בינונית. חשוב לבחור מכללה המלמדת קורס מקצועי רציני ולא להתפשר על קורס מבוא קצר וקל. לכן חשוב לבדוק עד כמה המכללה עוזרת ותומכת בסטודנטים המתקשים בייחוד בתחילת דרך. רוצה לקבל עוד מידע על קורס קורס פיתוח תוכנה? לחצו או התקשרו ל-03-6176666.

 

הצטרפו לאלפי בוגרות ובוגרי סלע המרוצים בהייטק.
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

  

קורס QA - קורס בודק תוכנה


מקצוע ה QA-הוא המקצוע המשלים לתוכניתן. מדובר במקצוע המלמד כיצד לבדוק שהתוכנה עונה לדרישות, עושה את מה שהיא אמורה לעשות, ביעילות ובצורה ידידותית למשתמש. עולם ההייטק מכיר היטב בחשיבותו העצומה של המקצוע ומכאן ההשקעות הגדולות של ארגונים במחלקות ה-QA שלהם. התוכנות הופכות להיות יותר ויותר מורכבות ולכן תהליך הבדיקה שלהן הופך להיות מורכב מאוד. מזמן הבינו בתעשייה, שלא מספיק לעשות בדיקות תוכנה בצורה אינטואיטיבית ואקראית. נדרש תהליך שלם המתחיל בלימוד דרישות המערכת עובר בתכנון תהליכי הבדיקה במימדים שונים, ממשיך בדרך כלל בהקמת מערך בדיקות אוטומטיות ומגיע לביצוע הבדיקות עצמן, תיעוד התוצאות ולימוד הבעיות והדרכים לפתרונן. מקצוע בודק התוכנה הפך להיות מקצוע משמעותי מאוד בהייטק הדורש התמקצעות רבה.
מה לומדים? קורס בדיקות תוכנה מלמד על עולם הבדיקות, על עולם התכנות ועל הקשר בינהם. בקורס QA מומלץ ללמוד שיטות בדיקה שונות כגון בדיקות ידניות, בדיקות אוטומטיות, בדיקות עומסים, בדיקות רוחב על פלטפורמות שונות. בקורסQA הכי טוב לומדים תכנות בשפה כמו Java או שפת תכנות C# כדי לכתוב קוד ולבצע אוטומציה לבדיקות תוכנה. כמו כן מומלץ ללמוד כתיבת סקריפטים במערכת Linux או Unix לומדים על כלי בדיקות שונים, לומדים על ביצוע בדיקות במחשבים שונים ובתוכנות שונות כגון באפליקציות בסמארטפון, בשרתים, בדיקות לענן, בדיקות בדפדפנים שונים ובדיקות במערכות הפעלה שונות. קראו עוד בהרחבה על מה צריך ללמוד כדי להיות בודק תוכנה?
כמה זמן נמשך קורס בדיקות תוכנה? קורס בודק תוכנה הכי טוב להייטק הוא קורס באורך של 600 שעות לימוד ואף יותר. למרות שקיימים קורסים קצרצרים של חודש-חודשיים בתחום בדרך כלל בוגרי קורסים אלו יוצאים מאוכזבים ומתקשים להתקדם בעבודה גם אם הצליחו להתקבל. קורס QA מומלץ הוא לכן קורס הנמשך כחצי שנה לפחות בלימודים אינטנסיביים או קורס של שנה בלימודי ערב.
תנאי קבלה לקורס? כפי שראינו לגבי קורס תכנות רצוי שכחלק מתהליך הקבלה לקורס, תעברו אבחון המודד את סיכויי ההצלחה שלכם בקורס ובמקצוע בכלל. רק אבחון מקצועי שכזה עשוי לחזות נכון ולתת לכם תשובה טובה לגבי מידת ההצלחה העתידית שלכם. כאשר אתם בונים את עתידכם המקצועי לשנים קדימה אל תתפשרו על בחירת קורס לפי תחושות בלבד. בידקו את עצמכם וקבלו החלטה על סמך נתונים מדויקים.
מחיר קורס בודק תוכנה. מחירי השוק לקורס בודק תוכנה נעים בין 8,000 ₪ לקורס בסיסי קצרצר ועד 22,000 ₪ לקורס מקיף ומומלץ.
במה עובדים בסיום הקורס? בסיומו של קורס QA עובדים כבודק תוכנה בהייטק.
היכן עובדים בוגרי הקורס? בחברות הייטק גדולות ישנן מחלקות שלמות של בודקי תוכנה. בכל חברה כזו מספר בודקי התוכנה משתווה כמעט ולפעמים אף עולה על מספר התוכניתנים. לכן רוב הבוגרים מוצאים עבודה באחת מחברות ההייטק הגדולות בארץ. יחד עם זאת גם חברות בינוניות ואף סטארטאפים מעסיקים בודקי תוכנה. בחברות הבינוניות מדובר בדרך כלל בצוות בדיקות עם ראש צוות ו-3-4 בודקים ובחברות קטנות וסטארטאפים מדובר בבודק בודד או בזוג בודקים.
רמת הקושי של הקורס. קורס QA אינו נחשב לקורס קשה במיוחד. יחד עם זאת יש בו מקצועות הדורשים מאמץ ותרגול כגון מקצוע התכנות. לכן מומלץ ללמוד במכללה בה יש תמיכה מקצועית בסטודנטים בייחוד בשלבים הראשונים של הלימודים.

 

קורס עיצוב גרפי


ללמוד-עיצוב-גרפיבימנו אחוז גבוהה מאוד של העבודה בהייטק הינה בניית אתרי אינטרנט ופיתוח אפליקציות לסמארטפון. בניית אתר אינטרנט או אפליקציה מושתתים על הנראות והפונקציונליות. כלומר כיצד המסך מעוצב וכיצד עובדים איתו. אילו כפתורי פעולה יש? אילו תפריטים? כיצד הכל נראה? כיצד מכניסים נתונים וכיצד רואים תוצאות. כולנו יודעים שכאשר אתר או אפליקציה נוחים לשימוש ואסטטיים למראה אנו מרבים להשתמש בהם ולהיפך אתר שאנו מתקשים בהפעלתו אתר שאינו אינטואיטיבי הוא אתר שלא נרצה להיכנס אליו. לכן כפי שהצבא צועד על כיבתו ההייטק צועד על עיצובו. לא רק צועד גם מתחיל, עובד ומתקדם בהתאם לעיצוב הגרפי. לכן מקצוע המעצב הגרפי הינו אחד מעמודי התווך של ההייטק ומעצב גרפי טוב הינו מקצוע מבוקש בשכר גבוהה במיוחד. לכן חשוב ללמוד קורס עיצוב גרפי - הכי טוב להיות מעצב גרפי.
מה לומדים? לומדים לעצב אתרים, לעצב אפליקציות ולעצב לדפוס. קורס עיצוב מומלץ מכיל מגוון מקצועות המלמדים כלי עיצוב שונים כגון פוטושופ, אילוסטראטור ועוד. קורס עיצוב גרפי הכי טוב כולל גם לימוד כלי תוכנה לבניית אתרים ולתחזוקה שלהם. כדי להשתלב בהייטק מומלץ ללמוד קורס עיצוב גרפי הכולל לימוד HTML ו-CSS שהן השפות האוניברסליות היום לעיצוב.
כמה זמן נמשך הקורס? ההמלצה של בוגרי הקורס היא ללמוד קורס מקיף ורציני הנמשך לפחות שנה-שנה וחצי בלימודי ערב. אומנם ישנם קורסים קצרים המלמדים שימוש בתוכנת עיצוב כמו פוטושופ אבל אלו לא יאפשרו לכם להיכנס בקלות לעבודה בהייטק. כדי להצליח להיכנס לעבודה בהייטק ולהתקדם יש ללמוד קורס עיצוב גרפי מומלץ הכולל תכנים מגוונים.
תנאי קבלה לקורס? נדרשת הכרות עם עולם המחשבים ויכולות אסטטיות. נדרש רקע בגרפיקה ויכולת לימוד תוכנות.
מחיר קורס עיצוב גרפי נע בין 5,000 ₪ לקורס בסיסי ועד ל-25,000 ₪ לקורס עיצוב מומלץ המאפשר מציאת עבודה בהייטק.
במה עובדים בסיום הקורס? עובדים כמעצב גרפי או כאיש UX שזה הגדרה של השימוש באתר או באפליקציה. מעצב שלמד רק קורס בסיסי יעסוק רק בשרטוט הפנים של התוכנה. לעומתו מעצב שלמד קורס הכי טוב להייטק יעסוק גם בסרטוט וגם בכתיבת הדרך בה זה ייראה בקוד HTML ו-CSS.
היכן עובדים בוגרי הקורס? בסיום קורס הייטק לעיצוב גרפי יוצאים הבוגרים לשוק העבודה כשהם מצוידים בכלים המתאימים להיות מעצבים. בוגרים רבים מעדיפים לעבוד כפרילנסרים. זה מאפשר להם גמישות ועניין כאשר הם עובדים על מגוון פרוייקטים בהייטק.
רמת הקושי של הקורס. קורס עיצוב גרפי להייטק נחשב לקורס קל אך הוא דורש תרגול רב של המקצועות הנלמדים.

 

יש לכם שאלות? מתלבטים? רוצים לעבוד בהייטק?
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

  

קורס סייבר / קורס אבטחת מידע


קורס-סייבר-הייטקבשנים האחרונות נושא הסייבר תפס תאוצה רבה. הנושא הפך לנושא בעל חשיבות לאומית. בארץ אף הוקם מטה הסייבר במשרד ראש הממשלה והמדינה וצהל משקיעים משאבים רבים הן בסייבר הגנתי והן בסייבר התקפי. לכן קורס סייבר להייטק הפך להיות קורס מבוקש מאוד ובסופו מרבית הבוגרים מוצעים עבודה.
מה לומדים? לומדים את הקרביים של מערכות שונות שיש להגן עליהן, את הדרכים לתקוף אותן והדרכים להתגונן מפני התקפות סייבר אלו. לומדים על מחשבים וכיצד הם מופעלים, על שרתים, על רשתות תקשורת, על אלמנטי תקשורת כמו נתבים ובקרים ועל חומרות אחרות הנתונות והחשופות למתקפות סייבר. בקורס סייבר הכי טוב לומדים גם על החולשות של המערכות וגם כיצד להתגונן מנקודות התורפה הללו. מידע מעניין נוסף תמצאו במאמר על קורס סייבר, 8 עובדות מעניינות.
כמה זמן נמשך הקורס? קורס סייבר מומלץ נמשך לא פחות מ-800 שעות לימוד הנפרשות על פני שנה. ההמלצה היא שכדי למצוא עבודה בהייטק יש ללמוד קורס סייבר הכי טוב כדי להכיר כמה שיותר מרכיבים. עולם ההייטק הוא מורכב ודינמי מאוד לכן מומלץ שלא להסתפק בקורס סייבר קצר.
תנאי קבלה לקורס? כמו ביתר התחומים אבחון כניסה מקצועי הוא תנאי הכרחי להצלחה בקורס ובעבודה בתחום. מעבר מבחן התאמה שכזה בציון גבוהה יבטיח להם הצלחה במציאת עבודה בהייטק בסיום הקורס.
מחיר קורס סייבר נע בין 15,000 ₪ לקורס בסיסי ועד ל-26,000 ₪ לקורס סייבר מומלץ וטוב.
במה עובדים בסיום הקורס? בוגרי קורס סייבר מומלץ מוצאים עבודה כקציני סייבר.
היכן עובדים בוגרי הקורס? בסיום הקורס הבוגרים עובדים בחברות הייטק, בחברות פיננסיות כגון בנקים וחברות ביטוח, במשרדי ממשלה ובמחלקות מחשוב של עיריות ומועצות מקומיות.
רמת הקושי של הקורס. קורס סייבר דורש לימוד נשאים טכניים מגוונים ותרגול רב. הלומד יצטרך לקרוא ולתרגל חומר טכני רב. אם אתם אוהבים טכנולוגיה הקורס לא יהיה לכם קשה במיוחד אבל אם אתם שונאים להתעסק בנושאים טכניים רצוי שלא תפנו ללמוד קורס סייבר.

  

קורס שיווק דיגיטלי


הכסף מסובב את העולם (Money makes the world go around) ואנשי השיווק מביאים את הכסף לארגון. אם בעבר אנשי השיווק היו צריכים להיות צמודים לשוק אליו שווקו הסחורות בימנו בהייטק אנשי השיווק הדיגיטלי יכולים לפעול מכל מקום בעולם. הדבר חשוב במיוחד לחברות הייטק ולסטארטאפים בארץ. רוב הסטארטאפים בארץ מייצרים מוצרים ותוכנות במטרה לשווקם בחול. לכן שיווק דיגיטלי הינו אמצעי מעולה למטרה זו ואנשי שיווק דיגיטלי טובים הינם עובדים מבוקשים מאוד בשוק העבודה.
מה לומדים? שיווק דיגיטלי הינו נושא רחב מאוד. החל מערוצי שיווק שונים כגון פרסום ממומן במנועי חיפוש, דרך SEO - קידום אורגני במנועי חיפוש, פרסום וקידום במדיה חברתית, כתיבה שיווקית, יחסי ציבור ועוד. קורס שיווק דיגיטלי מלמד את כל המרכיבים שיהפכו אתכם לאריות רשת המסוגלים לקדם את החברה שלכם לקדמת הבמה ולהביא לה לקוחות ושיתופי פעולה פוטנציאליים רבים.
כמה זמן נמשך הקורס? בדרך כלל כחצי שנה עד שנה לקורס מקיף הנלמד בשעות הערב.
תנאי קבלה לקורס? רצוי להכיר היטב שימוש במדיה חברתית ולהיות בעל רקע טוב בתכונות השונות של המדיה.
מחיר קורס שיווק דיגיטלי נע בין 4,000 ₪ לקורס בסיסי ביותר ועד כ-12,000 ₪ לקורס מקיף ומומלץ.
במה עובדים בסיום הקורס? עובדים בבניית תמהילי פרסום וקידום דיגיטלי ברשת.
היכן עובדים בוגרי הקורס? בחלקם עובדים במשרדי פרסום גדולים הכוללים מחלקות שיווק דיגיטליות, בחלקם עובדים כפרילאנסרים ובחלקם כאנשי השיווק והקידום הדיגיטלי בחברות הייטק.
רמת הקושי של הקורס. מדובר בקורס הנחשב לקורס קל אך הוא דורש יכולת ביטוי טובה בכתב, יכולת ללמוד אלמנטים טכניים ויכולת לחקור ולבדוק חומרים רבים בזמן קצר. רצוי מאוד גם יכולת ביטוי טובה באנגלית וכמובן בשפות נוספות.

 
איפה כדאי ללמוד קורס הייטק
כפי שראינו ישנם מקצועות מגוונים בעולם ההייטק. כדי שיהיה לכם סיכוי טוב למצוא עבודה בסוף הקורס ולהמשיך ולהתקדם בעבודה בעולם ההייטק רצוי ללמוד קורס הייטק במכללה ותיקה בעלת מוניטין המלמדת את קורס הייטק הטוב ביותר, מכללה המריצה תוכנית יהלו״מ –מתקבלים לעבודה בהייטק. רק מכללה המלמדת קורס הייטק הכי טוב בארץ תוכל להבטיח שתלמדו בצורה מקצועית, מקיפה ותקבלו הזדמנות אמיתית להצליח לבנות לעצמכם קריירה בהייטק. רוצה לקבל עוד טיפים? פנו עוד היום לקבל מידע ולהתחיל את דרכם להייטק. 

 

זו ההזדמנות שלכם להצטרף לאחד מקורסי ההייטק המקצועיים והמקיפים ביותר בארץ, ללמוד את הקורסים הכי טובים, עם המרצים הכי טובים ולקבל הסמכה יוקרתית של מכללת סלע. לפרטים התקשרו: 03-6176666 או השאירו פרטים. אנו מאחלים לכם בהצלחה בבחירת הקורס הנכון!

  

ערוץ סלע ביוטיוב

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

ציון פרטיך/פרטייך כמפורט לעיל יהוו הסכמה שלך לשיגור המידע והעדכונים מטעם סלע אליך/אלייך לכתובת הדוא"ל ו/או מספר הטלפון הסלולרי שלך שיפורטו כמפורט לעיל.
 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »