קורס סייבר למתחילים - המדריך למגן סייבר המתחיל. כיצד להיכנס לעולם הסייבר? מה הכישורים הנדרשים ממגן סייבר? מה חשוב  ללמוד בלימודי סייבר? איך גם אתם תוכלו להיות מגן סייבר.  רוצים הצעת מחיר ל-קורס סייבר הכי טוב בארץ? השאירו פרטים או התקשרו 03-6176666

 

מיהו מגן סייבר – בוגר קורס סייבר למתחילים?
חוות דעת מכללת סלע בגוגל מגן סייבר או בשמו המקצועי מומחה אבטחת סייבר הוא בוגר של קורס סייבר למתחילים. בשוק האזרחי מגן סייבר אחראי על הגנת הארגון, המידע, הקניין הרוחני וכל יתר הנכסים האלקטרוניים הקיימים בארגון. מגן סייבר מגן מפני גישה לא מורשית למחשבי החברה, שכפול בלתי חוקי, גניבה, השחתה ו/או חסימת גישה למחשבי החברה למטרות כופר. מגן סייבר מנתח היכן נמצאים הסיכונים, באילו דרכים עלול הפורץ לפרוץ למחשבים או לטלפונים הניידים ואז מתכנן אסטרטגיה למניעת הפרות, מחפש כלים וטכנולוגיות המקטינים את הסיכון לפרצות, בוחן אותן ומתקין ומיישם את המטודולוגיה של השימוש בהם. הוא נלחם נגד עברייני רשת וכאלו המשתמשים בשיטות פריצה ובאינטרנט כדי לגנוב מידע פרטי או רגיש מהאינטרנט.

  

 

זו ההזדמנות שלכם להצטרף לקורס סייבר המומלץ ביותר* בארץ, ללמוד עם המרצים הטובים ביותר
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

*לקריאת חוות דעת על מכללת סלע בגוגל

קורס סייבר למתחילים - כיצד להפוך למגן סייבר?
בתקופה בה הביקוש לאנשי מקצוע בתחום אבטחת הסייבר גואה, עליכם לנצל כל הזדמנות שנקרית בדרכם להפוך למומחים בתחום אבטחת הסייבר. ישנן דרכים רבות ללמוד אבטחת סייבר, כגון קריאת ספרים, בלוגים, מאמרים ומשאבים שימושיים אחרים. נכון להיום אין אפשרות בארץ להירשם לאוניברסיטה וללמוד תואר באבטחת סייבר. לכן, הדרך הטובה ביותר היא לבחור קורס סייבר במכללה פרטית מובילה. אם אתה עובד או מישהו שיש לו זמן מוגבל להקדיש ללימוד, ועדיין יש לך את התשוקה להיכנס לעולם אבטחת המידע והסייבר, מכללות פרטיות מציעות קורסי סייבר בשעות הערב או בימי למידה מרוכזים בודדים בשבוע ולכן זו האפשרות הטובה ביותר. החלק הטוב הנוסף הוא שאם בחרתם מכללה טובה, התעודה שתוענק לכם בסיום קורס הסייבר ואבטחת מידע תעזור לכם במציאת עבודה בתחום.

 

מכללת סלע - בחירת הטוב ביותר
קורס סייבר ואבטחת מידע מוצע על-ידי מכללות רבות, אך תמיד חשוב לבחור וללמוד מהטובים ביותר. מכללת סלע היא מכללה פופולרית בתחום, המציעה קורס סייבר למתחילים מקיף בתחום אבטחת הסייבר. מכללת סלע היא חלק מבית התוכנה סלע, בית תוכנה מקצועי עם מוניטין בינלאומי. סלע היא ברוקר של שירותי ענן וככזו זכתה לקבל ראשונה הסמכת MSP בארץ ובכל אזור
(EEMEA (East Europe, Middle East & Africa - סלע גם מייצרת מערכי הדרכה ותוכנות ללמידת הייטק עבור ענקיות טכנולוגיה כגון מיקרוסופט. ערכות הדרכה איתן מלמדים באלפי מרכזי הדרכה בעולם כולו, כולל בארץ. בית התוכנה של סלע זוכה באופן סידרתי בתחרויות בינלאומיות לבתי תוכנה, בהשתתפות אלפי בתי תוכנה מרחבי העולם כולו. על בסיס הניסיון והידע הזה, שנצבר במשך 30 שנות קיומה של סלע, אנחנו בונים ומשפרים את מערכי ההדרכה במכללת סלע. המרצים בקורס סייבר ואבטחת מידע למתחילים עובדים בבית התוכנה, הם בעלי ידע עדכני ורלבנטי והם מביאים לכיתות את אותם הדברים החשובים ללומדים נכון לעכשיו.

 

קורס סייבר – מצב שוק העבודה בשנים-2021-2023 ומעבר
מי ששוקל ללמוד להיות מגן סייבר ודאי שואל את עצמו "האם יש בזה עבודה? איזה שכר אקבל? ומה צופן בחובו העתיד התעסוקתי?". נכון לכתיבת שורות אלו יש בארץ ביקוש ללא פחות מ-4,700 משרות מגן סייבר. מדובר באחד התחומים היותר חמים בשוק העבודה. אבל מה יהיו בעוד שנה? בעוד שנתיים? האם מגן סייבר יהיה מקצוע רלבנטי גם ב-2023 ומעבר לזה? שאלנו את רוני דויטש, מומחה סייבר ואבטחת מידע העובד בסלע ומרצה בקורס סייבר ואבטחת מידע של מכללת סלע. "אין ספק שהביקוש הער לעובדים בתחום רק יילך ויגבר. מי שייכנס לתחום הסייבר היום צפויה לו קריירה עם הרבה מאוד הזדמנויות" אומר דויטש ומסביר: עולם המחשוב רק הולך ונהיה יותר ויותר רחב ומתוחכם, מחשבים לבישים, האינטרנט של הדברים (IoT), רכבים אוטונומיים, רשתות דור 5, אינטליגנציה מלכותית, מצלמות אבטחה בכל מקום המחוברות לרשת ועוד ועוד, על כל אלו יהיה צורך להגן. חברות וארגונים יצטרכו עוד ועוד מגני סייבר שיעשו את העבודה. לכן במבט לשנים 2022, 2023 ומעבר לזה, אני צופה שהביקוש למגני סייבר רק יילך ויגבר.

 

הדרישה למגני סייבר – בוגרי קורס סייבר ואבטחת מידע
אחת הסיבות שחברות מתקשות למצוא מגני סייבר בתחום אבטחת הסייבר היא העובדה שפשוט אין מספיק מקצוענים טכניים השולטים בו זמנית בטכנולוגיה מחד ומאידך גם ב"מיומנויות רכות" (כמו תקשורת ברורה). מתברר שאם אתה רוצה לפתח קריירה כמגן סייבר בתחום אבטחת הסייבר (ואין שום סיבה שלא תעשה זאת, לפחות מבחינת תנאי העבודה המפנקים), תצטרך להציג ידע ואף ניסיון בשני התחומים גם יחד. לכן קורס סייבר ואבטחת מידע מומלץ שיילמד ויתרגל בצורה מעמיקה את שני התחומים – גם את התחום הטכנולוגי וגם את תחום המיומנויות הרכות.

  

 

רוצים לדעת עוד על סייבר? במכללת סלע קורס הסייבר הטוב ביותר. תבדקו* ואל תתפשרו
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

לקריאת חוות דעת על קורס סייבר של מכללת סלע בגוגל*

 

מגן סייבר – מיומנויות טכנולוגיות נדרשות
כמגן סייבר מתחיל עליך להכיר ולשלוט בטכנולוגיה של עולם המחשבים המודרני. עליך להבין בחומרה, בתוכנה, ברשתות ובקשר בינהם. אומנם לא תצטרך להכיר אותם ברמה של יכולת תכנות או בניה של מחשב, אבל בהחלט תצטרך להבין היטב את כל הגורמים שמסביב וכיצד הם באים לידי ביטוי בייחוד בפן של הגנה עליהם. להלן כמה מהנושאים הנלמדים שמומלץ מאוד ללמוד בקורס סייבר ואבטחת מידע מכיוון שכמומחה לאבטחת מידע וסייבר עליך להיות בעל ידע רחב בתחומים הבאים:

 • החומרה והתוכנה של מחשבים אישיים, להכיר כיצד מנהלים מחשבים וכיצד מגנים עליהם
 • עולם התוכנות להגנה על מחשבים – אנטי וירוס וכד'
 • הבנת המבנה של רשת האינטרנט, כתובות IP, טופולוגיות רשת שונות, LAN, WAN ועוד
 • הכרות עם ציוד רשת, התקנה, קונפיגורציה ותחזוקה של נתבים, ( Routers ), גשרים (Bridges) וכד'
 • הבנת פרוטוקולי בטיחות ברשת
 • הכרה מעמיקה, יכולת בחינה, יכולת התקנה ותחזוקה של ההגנות ברשת – לדוגמא חומות אש - Firewall
 • יכולת להגדיר, להריץ, לפקח ולתחזק תוכנות אבטחה

 


מגן סייבר – מיומנויות רכות נדרשות
כמגן סייבר מתחיל תצטרך גם מיומנויות רכות. מדוע? מכיוון שעליך לעמוד בקשר עם ההנהלה הבכירה בארגון, להציג לה פתרונות ומשמעויות ולבקש ולקבל תקציבים עבור חומרה ותוכנה להגנת סייבר, עליך לייצר נהלי עבודה לכלל העובדים, נהלים אשר ישלימו ויחזקו את הגנת הסייבר של הארגון, נהלים אשר עומדים לפעמים בסתירה לרצון שלהם ואפילו לפעמים מעכבים אותם בעבודתם. הגנה תמיד עולה כסף וזמן ואתה תהיה זה שתצטרך להסביר מדוע שווה להשקיע משאבים בהגנה, ליצור ולפקח על נהלי ההגנה ולהיות שם כאשר חלילה מערך ההגנה ייפרץ על-ידי האקר כובע שחור זדוני.

 


קורס סייבר למתחילים – ללמוד קישורי סייבר
דר' דויטש, המשמש גם כדיקאן בית הספר לסייבר במכללת סלע מדגיש: בקורס סייבר למתחילים מומלץ בייחוד להתמקד על רכישת קישורי סייבר רכים. מגני סייבר מתחילים נוטים לראות בידע ובניסיון הטכני את גולת הכותרת של הלמידה שלהם בקורס סייבר. המתחילים בדרך כלל מתקשים לראות את הצורך והחשיבות במיומנויות הרכות. אבל חשוב דווקא לגבי מתחילים ללמד ולתרגל את הנושאים הללו. לכן אנו במכללת סלע בקורס סייבר ואבטחת מידע מקדישים זמן מתאים לנושאים אלו, כולל תרגול והפקת לקחים. מבחנתנו המיומנויות הרכות שהתלמיד לומד בקורס, הן לא פחות חשובות מהידע הטכני. כי רק השילוב הנבון בין המיומנויות הרכות לבין הידע הטכנולוגי יאפשר לבוגר להתקבל לעבודה כמגן סייבר ולהמשיך ולהתקדם בהמשך. אנו שמים דגש בייחוד על הנושאים הבאים:

 • הבנת הנהלים הדרושים לפתרון בעיות והטמעת פרוטוקולים
 • יכולת תקשורת פנים-ארגונית טובה
 • מיומנויות אנליטיות. היכולת לנתח מצבים מורכבים ולתכנן עבורם פתרונות
 • כישורי קבלת החלטות ותגובות מהירות למצבים מתהווים
 • הערכת מצבים והחלטה על דרך הפעולה הטובה ביות

 

 

ללמוד מהמומחה מספר אחד בארץ לסייבר רוני דויטש -היכנסו לעולם המרתק של הסייבר כבר היום!*
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666


לקריאת חוות דעת על קורס סייבר ואבטחת מידע של מכללת סלע בגוגל *

 

לימודי סייבר למתחילים – לראות את התמונה הגדולה
מגני סייבר מקצועיים בכל הרמות לא רק מבינים מושגים ועקרונות אבטחה; הם מכירים גם את התקנות והמדיניות לגבי הפרטיות והאבטחה. לדוגמא, חוק הגנת הפרטיות של הצרכן שנחקק בכנסת בשנת 2018, חוק מסדי הנתונים שנחקק לפני כ-חמש שנים ועוד. אז לא רק שמגן סייבר חייב לשמור על הארגון מפני האקרים הוא גם ממונה מטעם הארגון על שמירת הרגולציה בתחום ומניעת מצב בו יהיה על הארגון לשלם קנסות.

 

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

ציון פרטיך/פרטייך כמפורט לעיל יהוו הסכמה שלך לשיגור המידע והעדכונים מטעם סלע אליך/אלייך לכתובת הדוא"ל ו/או מספר הטלפון הסלולרי שלך שיפורטו כמפורט לעיל.
 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »