מה כוללים לימודי עיצוב גרפי? הכן לומדים קורס עיצוב גרפי? היכן עובדים בוגרי קורס עיצוב גרפי? כיצד בוחרים לימודי עיצוב גרפי טובים? מכללת סלע – המכללה הטובה בארץ ללימודי עיצוב גרפי. רוצים הצעת מחיר ל-קורס עיצוב גרפי הכי טוב בארץ? השאירו פרטים או התקשרו 03-6176666

 

עיצוב גרפי בעולמנו

לימודי-עיצוב-גרפיכיום, אתרי אינטרנט רבים בארץ ובעולם "נשענים" על הוויזואליה שלהם. כלומר, זו אינה מגיעה במקום תכנים מעשירים או היררכיה נכונה של האתר, אבל בהחלט ממנפת את האתר כלפי מעלה בעיני הגולשים המגיעים אליו ואף מסייעת לעסק או לארגון שנמצא מאחוריו לחקוק את עצמו בזיכרונו של הגולש (הלקוח לעתיד, כפי הנראה) כאתר שסיפק לו חוויית גלישה טובה. גרפיקה ממוחשבת התפתחה בד בבד עם התפתחותם של המחשבים והטכנולוגיות המסייעות, ולכן, לימודי גרפיקה ממוחשבת, המהווים חלק מתוכנית לימודי עיצוב גרפי מקיפים יותר, הפכו לבסיס הידע של מעצבים גרפיים.

  

עיצוב גרפי בתפקידים חדשים
אולם, עם כל כמה שכבודו של עיצוב אתרים במקומו מונח, בניית אתרים אינו המקום היחיד בו משתלבים מעצבים גרפיים. ניתן למצוא אותם חולשים על עמדות ותפקידים רבים לרוחבן של התעשיות השונות, החל במקומות "טבעיים" להם יותר (כמו בתי דפוס, משרדי הוצאה לאור או במשרדי פרסום) וכלה במקומות קצת פחות "טבעיים" למעצבים גרפיים, כמו מפעלים יצרניים או מפעלי תעשיה למיניהם.

 
מחפשים לעצמכם קורס עיצוב גרפי?
לכאורה, קל מאד לקבל המלצות ללימודי עיצוב גרפי, הרשת מלאה בקורסים הנושאים את התואר "קורס עיצוב גרפי מומלץ", אבל כיצד בוחרים מביניהם את הקורס המתאים? מה בכלל לומדים בקורס כזה? איזה מוסדות לימוד נחשבים יותר ומאיזה כדאי להתרחק? לעיצוב גרפי יש פנים רבות, ותכף ננסה להכיר לכם אותו מעט וגם לתת לכם מספר קווים מנחים שיסייעו לכם בהבנת התמונה וגם, אולי, במציאת הנתיב האישי שלכם בתחום העיצוב הגרפי. אבל בואו נתחיל בהתחלה. כאן תוכלו לקרוא לגבי מחיר קורס עיצוב גרפי.

 
מהו מקומה של הוויזואליה הגרפית בחיינו המודרניים?
לימודי-עיצוב-גרפיתחום הגרפיקה והעיצוב הגרפי השתנו בשנים האחרונות ללא היכר. בעבר, מדובר היה על תרשימים, שרטוטים ואיורים שיעדם השיווקי היה הקמפיינים המודפסים (בפלטפורמות קלאסיות כמו העיתונות, חוברות המגזינים, עטיפות הספרים וכד'). בעשורים האחרונים לא רק פתחו בפנינו אין ספור פלטפורמות חדשות המשוועות לעיצוב גרפי, אלא גם ייצרו עבורנו כלים משוכללים ומודרניים יותר. ניתן לנו ארגז כלים חדשים להתמודדות עם האתגרים ההולכים והמתרבים שהפרסום המודרני מציב בפנינו כל יום.

  

לימודי עיצוב גרפי בימנו
לימודי גרפיקה זנחו את הלטראסטים, העיפרון, הסרגלים והנייר והפכו לממוחשבים, כשהם מלווים בפלטפורמות עבודה חדשות, בתוכנות עיצוב גרפי מקצועיות (כמו פוטושופ אילוסטרייטור ודומות לה), באספקטים חדשים (לדוגמה, תלת מימד) ובכלים נוספים, שמטרתם להפיק את התוצאות הטובות ביותר תוך פרק הזמן הקצר ביותר ובמאמץ המינימלי האפשרי.

 
עיצוב גרפי מודרני
רף הטעם הגרפי המודרני עלה עם השנים, מכיוון שכיום, הרבה יותר מאשר בעבר, אנחנו חשופים לפרסומים, למודעות וגם למגוון עצום של אתרים המתחרים ביניהם. כך שמשהו באמת חייב להיות יוצא דופן, יצירתי או מקצועי באופן מיוחד, על מנת שיצליח ללכוד את תשומת ליבנו בשפע הוויזואליה והשמע העצום בו אנחנו מופגזים ללא הרף. מאחר והתחום הלך ונעשה מורכב הרבה יותר, עכשיו, נשאלת השאלה, מה, בעצם, צריך ללמוד, מי שרוצה לקבל את הידע המתאים כדי לעסוק בתחום?

 
לימודי עיצוב גרפי - במה הם עוסקים?
כמובן שישנם הבדלים (ועליהם עוד נעמוד בהמשך) בין מוסדות לימוד שונים. ברור כי, למשל, קורס עיצוב גרפי במסגרת האוניברסיטה הפתוחה יהיה גדול, מקיף, מעמיק ומעשיר יותר מקורס אותו מציעה מכללה קטנה ואלמונית, אבל ככלל, ניתן לומר כי הדגש בלימודי עיצוב גרפי מושם על השימוש בוויזואליה כאמצעי משמעותי בהעברת המסר הנדרש. אמנם, הכרת האמצעים השונים העומדים לרשותכם לצורך העברת המסרים, מחייבת לימוד וקבלת מידע, אולם היא כוללת גם תכונות שאיתן אתם צריכים להגיע "מהבית" ואותן, קשה ללמד, גם במסגרת קורס ארוך ומקיף (כמו חשיבה יצירתית, עין "טובה" או תחושת בטן עמוקה של "זה יפיק את האפקט הרצוי, וזה, לעומת זאת - לא").

  

האם קיימים תנאי קבלה ללימודי עיצוב גרפי? מהם?
הפופולאריות הגבוהה של לימודי עיצוב גרפי היא הגורם לכך כי כמעט כל גוף לימודי או מוסד אקדמי, מציע לסטודנטים לימודים כאלה. ככל שהמדובר בקורס עיצוב גרפי מומלץ ומקיף המתנהל במוסד לימודי רציני, קריטריונים כמו מספר שעות הלימוד, רצינותם של המרצים, תנאי קבלה וכד', הופכים את ההתקבלות למוסד הלימודים לנחשקת יותר. בשל כך, כמובן, עולה גם סף תנאי קבלה, והתנאים בהם נאלצים לעמוד המבקשים להירשם ללמודי גרפיקה. לעיתים, יידרשו התלמידים לעתיד להציג בפני וועדת סינון מטעם המוסד הלימודי תיק עבודות בסיסי כלשהו ולעיתים אף יצטרכו לעמוד בקריטריונים מסוימים של מבחני התאמה. שכן יצירתיות אישית ואפילו מוטיבציה רבה אמנם נחשבים לחשובים בתחום זה, אבל מלבדם, חייבים להיות לכם נתונים נוספים, אובייקטיביים יותר, אשר יעלו את סיכוייכם להפיק מלימודים כאלה את המרב והמיטב.

  
לימודי עיצוב גרפי - לימודי תעודה או בשילוב עם לימודים לתואר?
לימודי-עיצוג-גרפי-דיגיטלימכללת סלע מציעה לימודי עיצוב גרפי במסגרת לימודי תעודה. מה שאומר, כי לאחר סיום הקורס, ולאחר הגשתו של פרויקט גמר ועמידה בבחינות מסוימות, אתם מסיימים את לימודיכם ובידיכם תעודה המעידה על כך. לאחר מיכן אתם יכולים להתחיל לעבוד ובמקביל ללמוד קורס פסיכומטרי בחינם (במכון קידום) ולהירשם לתואר. לעומת זאת, מוסדות אקדמיים משלבים את לימודי העיצוב הגרפי כחלק מלימודי התואר שבמסגרתם. לרוב, לימודי התעודה יהיו קצרים יותר מאשר לימודי העיצוב הגרפי המהווים חלק מהלימודים לתואר. לימודי התעודה הם גם פרקטיים יותר ומובילים בקלות רבה יותר לעבודה בתחום. רצוי גם לקראו על לימודי עיצוב גרפי - 6 עובדות שלא ידעתם.

 

מה אורכם של לימודים כאלה?
במרבית המקרים, באותם המוסדות שמעניקים למסיימי הלימודים בהם תעודת הנדסאי גרפיקה, אורכם של הלימודים לתעודה הוא כשנתיים. במוסדות הלימוד האחרים שגם הם מציעים ללומדים בהם לימודים לצורך קבלת תעודת גמר, אורכם של הלימודים נע בין כשמונה חודשים לשנה. רוב המוסדות המוסמכים ללימודים מסוג זה יאפשרו לכם את הבחירה בין לימודים שבשעות הבוקר, לבין לימודים בשעות אחה"צ או הערב, לסטודנטים שרוצים בשילוב בין עבודה ללימודים. 

 

מה חשוב לבדוק כאשר אתם מנסים להחליט בין לימודים במוסד לימודי אחד למוסד אחר?
לכל אדם שיקולים וקריטריונים משלו לביצוע החלטותיו בחיים, וזוהי הסיבה כי מערכת הקריטריונים של אדם ספציפי, תהיה שונה מזו של אדם אחר. יחד עם זאת, בעת בחירת מקום לימודים, מופיעים מספר פרמטרים שהגיוני להניח שהם משותפים לכל המתכוונים ללמוד תחום מסוים. הנה כמה מהנפוצים שבהם:

 
עם מה אתם יוצאים בסיום הלימודים?
תעודהאם בכוונתכם להירשם ללימודי עיצוב גרפי רק כדי להעשיר את מאגר הידע שלכם בתחום - סביר להניח כי לימודי התעודה יספיקו לכם. בשל היצע הקורסים ומוסדות הלימוד הרחב, סננו עבור עצמכם את המוסדות הרלוונטיים והקפידו לבחון אותם ולהשוות ביניהם. חשוב לבחון את תיק העבודות אשר אתם עומדים לסיים איתו. תיק העבודות שתייצרו בקורס הוא כרטיס הביקור שלכם. תיק עבודות עשיר, מגוון ומקצועי יעיד על יכולתכם להתקבל לעבודה ולהצליח. תיק העבודות של בוגרי מכללת סלע הינו המגוון ביותר והמקצועי ביותר הארץ.

 

רמת הלימודים ורמתו של המוסד הנבחר
רמות הלימוד בכל תחומי העיסוק קשורות למוניטין שיצא למוסד הלימודים ולאיכות הקורסים / הלימודים שבמסגרתו. חשוב לבחון את המוסד לעומקו באפיקי המידע השונים ולא להסתפק רק בפרסומים הרשמיים מטעם המוסד עצמו. מכללת סלע קיימת מזה 30 שנה והיא בעלת מוניטין רב בתחום ההייטק.

 

היכן ממוקם מוסד הלימוד
זה אולי נשמע לא קשור לנושא ושטחי אבל גם למיקומו של מוסד הלימוד יש חשיבות בבחירה בו. כמעט כל אדם הלומד במסגרת קורס או לימודים כלשהם חווה מספר רגעי שבירה במהלך הלימודים. באותן נקודות שבירה, אתגר נוסף (כמו ריחוק פיזי ממקום קיומם של הלימודים) עלול להפוך לנטל ולגרום לנטישת הלימודים. אם אתם תושבי תל אביב, חפשו לעצמכם לימודי עיצוב גרפי באזור, ואל תרחיקו נדוד מעבר לתחום שאליו תהיו מוכנים לנסוע באופן קבוע בחמסין או ביום חורף סוער. המחפשים לימודי עיצוב גרפי בתל אביב, לימודי עיצוב גרפי במרכז או לימודי עיצוב גרפי ברמת גן יגלו שמכללת סלע הינה פתרון אידאלי עבורם. מכללת סלע ממוקמת על עורק תחבורה ראשי עם גישה מעולה ליותר מ-15 קווי אוטובוסים ולתחת רכבת בני ברק.

 
לסיכום:
חשוב מאד שלא לשכוח לערוך השוואה בין שניים או שלושה מוסדות לימוד ומסלולי לימוד, כדי שלאחר שתתחילו את לימודיכם, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שאכן בחרתם את הבחירה המתאימה והמועילה ביותר עבורכם ועבור עתידכם!

זו ההזדמנות שלכם להצטרף לקורס עיצוב גרפי מומלץ, ללמוד מן המרצים הטובים ביותר ולקבל תעודה יוקרתית. להצעת מחיר ל-לימודי עיצוב גרפי השאירו פרטים או התקשרו עכשיו: 03-6176666

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

ציון פרטיך/פרטייך כמפורט לעיל יהוו הסכמה שלך לשיגור המידע והעדכונים מטעם סלע אליך/אלייך לכתובת הדוא"ל ו/או מספר הטלפון הסלולרי שלך שיפורטו כמפורט לעיל.
 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »