למה ללמוד קורס QA? איך לבחור קורס QA ואוטומציה הכי טוב? איפה כדאי ללמוד בודק תוכנה? האם יש עבודה בתחום בדיקות תוכנה? טיפים מבוגר קורס QA רוצים ללמוד בקורס QA הכי טוב בארץ? השאירו פרטים או התקשרו 03-6176666

  
מתעניינים רבים מבקשים לקבל המלצות ממי שלמדו בקורס QA ואוטומציה. כדי לתת לכם מקסימום מידע ערכנו סדרת ראיונות עם בוגרי קורס בדיקות תוכנה. אנו מביאים את התשובות כאן ללא עריכת תוכן. אלו התשובות האותנטיות שקיבלנו. להלן הראיון עם גיל,

שלום גיל, ספר לנו מעט על עצמך
שמי גיל דנינו. אני בן 29. לפני שלוש שנים כשהייתי בן 26 החלטתי להיות רציני וללמוד מקצוע. בחרתי ללמוד בודק תוכנה. החלטתי שהכי כדאי ללמוד QA ואוטומציה במכללת סלע.

 
מתי החלטת ללמוד קורס בודק תוכנה?
חוות דעת מכללת סלע בגוגלאחרי הצבא, כחייל משוחרר, עבדתי כמועדפת וחסכתי כסף. כמו חיילים משוחררים אחרים, חלמתי על טיול במזרח. הייתי שנה במזרח והיה כיף. כשחזרתי לא ממש ידעתי מה לעשות עם עצמי והתגלגלתי בכל מני עבודות. עשיתי חיים והיה כיף, אבל בסופו של דבר הרגשתי שאני דורך במקום מבחינה כלכלית. החלטתי ללמוד מקצוע מהותי, מקצוע שייתן לי הזדמנות להתקדם בחיים. כמובן שגם ההורים דחפו אותי "לעשות עם עצמי משהו"

 
‏מדוע בחרת ללמוד קורס QA ואוטומציה?
קורס-QAעשיתי הרבה השוואות בין קורסים שונים. רציתי קורס שיקדם אותי הכי הרבה למטרות שסימנתי לעצמי. הבנתי שזו בערך ההזדמנות האחרונה שלי ללמוד מקצוע ברצינות. הזדמנות אחרונה לפני שאני מתמסד. החלטתי ש-QA מתאים כי יש לי גישה טכנית ואני אוהב מאוד להתעסק באתרי אינטרנט ואפליקציות. אני אוהב לבדוק מה עובד ולמה לא עובד, למצוא תקלות ולכתוב ביקורות על אפליקציות.

 

קורס QA ואוטומציה המקצועי והמומלץ ביותר בארץ* - ללמוד מהטובים ביותר
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

*לקריאת חוות דעת על מכללת סלע בגוגל

ולמה בחרת ללמוד QA בסלע?
הבנתי מחברים שהכי כדאי ללמוד QA בסלע כי מכללת סלע זה שם דבר בהייטק. עברתי והשוואתי תוכניות לימוד. ראיתי שהתוכנית של סלע כוללת קורס תכנות בצורה מקיפה. היום כולם מדברים ודורשים אוטומציה. וכדי לעבוד בבדיקות אוטומטיות חייבים לדעת תכנות ברמה טובה. מעבר לזה, קיבלתי מהם מלגה וזה עזר. בייחוד ש-מחיר קורס QA הו לא זול במכללת סלע.


‏ 
‏ספר לנו כיצד מתנהלים לימודי QA בסלע
לומדים פעמיים-שלוש בשבוע בבוקר. לומדים בכיתות עם מחשבים. בלימודים יש שיעורים פרונטליים, יש שיעורי תרגול מודרך ויש פרויקטים עם הנחייה – הכל לפי תוכנית לימודים מסודרת. יש שיעורי בית, יש מבחנים – כל זה חלק מהלימודים. קורס בודק תוכנה שלי נערך ביום ונמשך חצי שנה בערך. יש גם קורס ערב שנמשך כפול בזמן.

 

איך החלוקה בין שיעורים פרונטליים לתרגול?
בקורס בודק תוכנה נראה לי שהדבר החשוב ביותר זה התרגול. גם במכללת סלע חושבים כך. לכן לפחות 50% מהזמן מוקדש לתרגול. יש כמובן הרצאות פרונטליות לא מעטות, אבל בגדול המטרה היא שתוכל לעבוד בת'כלס ושתצליח להתמודד עם בעיות אמיתיות. לכן יש כל מני רמות של תרגול – יש תרגול מודרך בכיתה, יש שיעורי בית, יש מתרגל המצוי בשעות הערב לעזור למי שלא הבינו או התקשו, יש גם עזרה אישית למי שמתקשה ויש פרויקטים שלמים שחייבים לבצע תכנון וביצוע של בדיקות או תכנות של תוכניות.

 
האם המכללה קיימה את מה שהבטיחו לך ?
בהחלט קיימו את ההבטחות. בכל מה שקשור לרמת הלימודים – רמת הלימודים הייתה טובה מאוד ולמדנו הרבה. למדנו גם תכנון בדיקות, גם בדיקות ידניות והכי חשוב לי למדנו אוטומציה שזה ביצוע בדיקות אוטומטיות. בכל מה שקשור לעזרה בלימודים – הייתה עזרה. בייחוד הדיקאן, רועי רחמני אישית דאג לי לליווי בהתחלה. זה מאוד עזר. גם הבטיחו שלא יהיה קל (ולא קשה) ואכן הייתי צריך להתאמץ. סך הכל לי אישית הייתה חווית לימודים חיובית מאוד.

 

הירשמו עכשיו למכללה להייטק מספר אחת בישראל* ותוכלו גם אתם לפתח קריירה מדהימה
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

*לקריאת חוות דעת על מכללת סלע בגוגל

‏איך היו התלמידים האחרים בקורס בודק תוכנה?
קורס-QA-מומלץבקבוצה שלנו הייתה אווירה טובה מאוד. היינו קבוצה קטנה יחסית של 15 תלמידים. אחד עזר לשני. כשמישהו היה חסר השלימו לו את החומר. כשהתחלנו ללמוד אוטומציה לא הבנתי כלום. אז חברה ללימודים ישבה איתי שעות והסבירה לי. אחרי שבועיים בערך, תפסתי את הפרנציפ וממש התקדמתי ולמדתי דברים נוספים לבד מהאינטרנט. בסופו של דבר אני עזרתי לה. עד היום יש לי קשר עם חלק מהתלמידים בכיתה.

 
איזה נושאים אהבת ללמוד בקורס QA?
למרות שיה לי קשה בהתחלה אהבתי ללמוד תכנות. לכתוב קוד, לקחת בעיה ולפתור אותה באמצעות מחשב – זה כיף גדול. לכן גם כשלמדנו Selenium היה לי מאוד מאתגר אבל מעניין. היום אני מרגיש שאני שולט ב-Selenium ויודע לעשות דברים שבודקי תוכנה עם 10-15 שנות ניסיון לא יודעם לעשות. בקיצור כפי שאמרתי לימודי אוטומציה בקורס QA זה הדבר האמיתי.


‏ 
איך המרצים בקורס בודק תוכנה במכללת סלע?
אני התרשמתי מאוד מהרמה של המרצים. המרצים במכללה היו ממש מקצוענים. מבחינת סבלנות לתלמיד ויכולת העברת החומר, אפשר לומר שרובם ממש טובים. הם עושים קורס איך להדריך לפני שהם נכנסים ללמד וזה ממש ניכר. אחד הדברים שאהבתי אצל המרצים היה הרצון שלהם שנצליח. הם באמת השקיעו בנו המון – זו הזדמנות לומר תודה רבה למרצים שלנו.

 
איך היו הציונים שלך בקורס?
לא אגיד לך שהיו ציונים גבוהים במיוחד. ממוצע 82 בסוף. אני כזה באמצע מבחינת ציונים. אבל באמת שהציונים זה לא מה שקובע, אני פשוט לא טוב במבחנים. מה שקובע זה רמת הידע. את זה אתה משיג רק בלעבוד על פרויקטים מעשיים. היו לנו איזה חמישה פרויקטים. בכולם עבדתי קשה ולמדתי מזה המון. כשאתה עושה פרויקט עם מנחה נכון אתה גם לומד ממנו הרבה וגם לומד לבד הרבה. זה מה שמקדם אותך להיות איש הייטק אמיתי. כי בשוק העבודה מחפשים אנשים שיודעים ויודעים עוד יותר איך ללמוד לבד.

 

סלע טוענים שזה קורס QA הכי טוב בארץ. מה תגובתך?
אני מסכים. נראה לי שבאמת זה קורס QA הכי טוב שיש. עובדים איתי כרגע שניים שלמדו במקום אחר (שאני כמובן לא אומר את שמו) ואני מרגיש שאני יודע המון דברים שהם לא יודעים. כמובן שניתן להשלים, אבל אני מרגיש שעשיתי נכון שהלכתי ללמוד קורס בודק תוכנה הכי טוב בארץ. במקום המלמד ודורש הרבה מהתלמידים.

 

‏עזרו לך בסלע למצוא עבודה בסיום קורס QA?
עזרו מאוד. ראשית הם הציעו עבודה אצלם. במקרה שלי זה לא היה רלבנטי כי אני תמיד רציתי לעבוד בסטארטאפ. זה היה מין חלום כזה, לעבוד בחברה קטנה שעושה דברים חדישים. אבל הם כן עזרו עם כתיבת קורות חיים והכנה לראיונות עבודה. מה שחשוב להבין זה שבסופו של דבר מי שאתה ומה שאתה יודע קובע הכי הרבה. לא יעזור שום דבר – אם אתה לא מספק מקצוען לא יסתכלו עלייך.

 
‏איפה אתה עובד עכשיו?
קורס-בודק-תוכנה-מחירבסטארטאפ בשם מאי-לאב. אנו עוסקים בבניית מעבדות וירטואליות לתלמידי בית ספר. מעבדות לפיזיקה, מעבדות לכימיה וכד'. הכל זה תוכנה ואני צריך לבדוק שהתוכנה עושה את מה שהיא צריכה לעשות. שניתן להגדיר ולבצע ניסויים ושהתוצאות תואמות למציאות. אני עובד רק באוטומציה, כותב המון סקריפטים ב-PEARL ומתכנת ב-JS, וב-#C. זה מאוד מעניין ומאתגר. אני בהחלט מרגיש שמה שלמדתי בקורס QA בסלע עוזר לי בעבודה.

 
איך המשכורות בתחום בדיקות תוכנה?
ברוך השם אין תלונות. המשכורת היא כפי שדמיינתי לעצמי וזה טוב. אני לא אגיד שאני לא רוצה יותר, אבל אני בהחלט מרוצה.

 

קורס QA ואוטומציה היחיד במכללה הטובה ביותר בארץ* - תתחילו את המסע כבר היום
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

*לקריאת חוות דעת על מכללת סלע בגוגל

אתה יודע לספר על החברים שלמדו איתך איפה הם עובדים?
אני יודע על חלק בלבד. הם עובדים בחברות גדולות בעיקר. בחלקם עובדים בסלע עצמה. בסוף הקורס, סלע ביצעו סדרת ראיונות עבודה והיו חלק שהחליטו לעבוד בסלע. עד כמה שאני יכול לדעת הרוב עובדים ומרוצים.


תן לנו טיפים למי שמתעניינים ללמוד קורס בודק תוכנה
קורס QA מומלץ ללמוד בסלע. אין ספק. ואם כבר ללמוד קורס QA בסלע – אז תלמדו טוב, תשקיעו בלימודים וזה יוחזר לכם עם ריבית גבוהה. אל תוותרו לעצמכם – תהיו סטודנטים טובים ואז תמצאו עבודה נהדרת ותתקדמו. וטיפ אחרון – העולם הולך לכיוון של אוטומציה. תלמדו כמה שיותר אוטומציה (בדיקות אוטומטיות) כדי להגיע כמה שיותר גבוהה.

 

תודה רבה גיל

 

זו ההזדמנות שלכם להצטרף לאחד הקורסים המקצועיים והמקיפים ביותר בארץ, ללמוד מן המרצים הטובים ביותר, ולקבל תעודה יוקרתית. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית השאירו פרטים התקשרו עכשיו: 03-6176666

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

ציון פרטיך/פרטייך כמפורט לעיל יהוו הסכמה שלך לשיגור המידע והעדכונים מטעם סלע אליך/אלייך לכתובת הדוא"ל ו/או מספר הטלפון הסלולרי שלך שיפורטו כמפורט לעיל.
 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »