לימודי סייבר למתחילים – איך מתחילים? מה לימודי סייבר? כמה זה עולה ללמוד סייבר? מה הסיבות ללמוד לימודי סייבר? לימודי סייבר מומלצים; האם בוגרי קורס סייבר מתקבלים לעבודה גם ללא ניסיון? חוות דעת על מכללה המלמדת לימודי סייבר. רוצים הצעת מחיר ל-לימודי סייבר הכי טוב בארץ? השאירו פרטים או התקשרו 03-6176666

 


מהי אבטחת סייבר?
מה אלמד במהלך קורס אבטחת מידע וסייבר למתחילים?
מה משך הלימודים בקורס סייבר למתחילים?
מהן תנאי הקבלה לקורס סייבר למתחילים?
מהם בתי הספר הטובים ביותר ללימודי סייבר למתחילים?
מה המחיר של קורס סייבר למתחילים?
האם קיימים לימודי סייבר למתחילים באופן מקוון?
התמחות בהאקר כובע לבן ותחרויות פריצה
משרות אבטחת מידע וסייבר וכמה מרוויחים בוגרי לימודי סייבר למתחילים?


 

ללמוד מהמומחה מספר אחד בארץ לסייבר רוני דויטש -היכנסו לעולם המרתק של הסייבר כבר היום!*
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666


לקריאת חוות דעת על לימודי סייבר ואבטחת מידע של מכללת סלע בגוגל *

 

  

לימודי אבטחת סייבר – בצמיחה מתמדת

 בשנת 2021 לימודי אבטחת סייבר הפכו לפופולריים מתמיד. החיים בעידן הדיגיטלי פירושם שהאקרים וטרוריסטים מתרים כל הזמן אחרי אינסוף הזדמנויות לפרוץ למחשבים, לטלפונים החכמים, למצלמות האבטחה ואפילו לרכב שלכם מסיבות זדוניות רבות. כדי להתגונן מפני התקפות סייבר והפרות אבטחה, ארגונים וחברות מוכנים לשלם הרבה עבור עובדים בתחום הסייבר שיכולים להגן על הנתונים שלהם ולהסיר את האיומים.

 

למצוא לימודי סייבר טובים ומומלצים

חוות דעת מכללת סלע בגוגל אך האם הסמכה באבטחת מידע וסייבר מתאימה לך? כדי לעזור לך להבין את זה, נעבור על כל מה שיש לדעת על לימודי אבטחת מידע וסייבר, ועל כל השאלות העיקריות ששואלים סטודנטים לעתיד לפני שהם מחליטים ללמוד קורס באבטחת מידע וסייבר:  חשוב לזכור שלא כל הקורסים בסייבר נוצרו שווים. כדי לתת לעצמכם הזדמנות טובה למצוא עבודה לאחר לימודי הסייבר שלכם, עבודה עם הכנסה טובה ואפשרויות קידום מקצועי, אתם חייבים לבחור נכון. מכללת סלע מציעה את קורס הסייבר הטוב ביותר בישראל. לימודי הסייבר במכללת סלע כוללים גם השתלמויות סייבר ברמות הגבוהות ביותר לגופים כמו משרד הביטחון, חברות תקשורת בינלאומיות וארגוני ענק אחרים. ארגונים אלו סומכים על מכללת סלע שתכשיר נכון את העובדים שלהם – וגם אתם יכולים לסמוך על כך שלימודי סייבר במכללת סלע הינם הלימודים הטובים ביותר עבורכם.

 

ייעוץ ממומחה לאבטחת מידע סייבר

כדי לסכם את התובנות הטובות ביותר לגבי לימודי סייבר וכיצד מתחילים קריירת מגן סייבר, פנינו למומחה מספר אחד בארץ בתחום: רוני דויטש, בעל ניסיון וותק של יותר משני עשורים בתחום הסייבר, דיקאן בית הספר לסייבר של מכללת סלע. כאשר דר' דויטש לא עוסק בחקר זנים מתוחכמים של תוכנות זדוניות או כותב כלים להסרת וירוסים, הוא מלמד סטודנטים כיצד להתגונן מפני כל אלו. דר' דויטש מאמין ש- "רוב הדברים בחיים יכולים להיות מנוצחים על-ידי מחקר נכון וכי פיתוח מערכי הגנה נגד תוכנות זדוניות הוא כמו עבודה בסוכנות חשאית: אתה צריך להישאר מרוכז כל הזמן ולעבוד קשה, אבל אתה מקבל המון תהילה כשאתה תופס את הרעים."

 

לימודי סייבר למתחילים – איפה מתחילים?

לימודי סייבר מתחילים בללמוד את המרכיבים בחיינו הקיברנטירם ועושים זאת לעומק.  רק אם תיידע ותבין כיצד פועלת רשת האינטרנט, הנתבים של רשת התקשורת, מערכת ההפעלה של המחשבים האישיים ומערכות מחשוב ענן, תוכל לתכנן הגנה טובה עבורם.  בהמשך מלמדים את הכלים העומדים לרשותך כדי להגן מפני האקרים ולבדוק בזמן אמת האם התרחשה פרצת אבטחת מידע. ולבסוף, גולת הכותרת של לימודי סייבר לומדים כיצד לתכנן הגנות על מערכות הפעלה ממוחשבות, הגנות על רשתות ונתונים מפני התקפות סייבר. תלמד כיצד לפקח על מערכות מפני פרצות של האקרים ולקבל איתותים כאשר הן קורות. המטרה הכוללת היא לעזור לך לפתח את כישורי המחשוב הדרושים לך כדי למנוע התקפות ולהגן על הנתונים והפרטיות של אנשים.

 

מה אלמד במהלך לימודי הסייבר?

מכיוון שאבטחת מידע וסייבר הוא תחום צעיר יחסית, מכללות עדיין בוחנות מהי הגישה הטובה ביותר ללימודי סייבר למתחילים. תוכניות הלימוד בתחום אבטחת הסייבר שונות. חלקן עשוית להתמקד יותר בתכנות, בעוד שאחרות שמים דגש רב יותר על התחום הפלילי, על מדיניות האבטחה או היבטים רחבים של אבטחת סייבר. על פי הקריטריונים של רשות הסייבר, לימודי סייבר חייבים לכלול שיעורים בנושאים הבאים:

* הגנת סייבר

* איומי סייבר

* עקרונות עיצוב אבטחה יסודיים

* יסודות אבטחת מידע

* רכיבי מערכות מחשב

* מושגי רשת

* מדיניות, משפט, אתיקה

* ניהול מערכות ממוחשבות

בבואכם לבחור לימודי סייבר למתחילים יש לבחון לעומק את תוכנית הלימודים של כל מכללה. וודאו שהתוכנית כוללת ניסיון מעשי, אשר לא יסולא בפז גם עבורכם וגם עבור המעסיקים העתידיים שלכם. לדברי דויטש: "למתחילים לימודי סייבר בימנו יש אפשרויות רבות יותר - שיעורים מקוונים עם מורים מנוסים הבאים מהתעשייה, אפשרות ללמוד מהניסיון המצטבר לגבי אבטחת סייבר ואפילו כנסים וובינרים בתחום הסייבר.  הרשת מלאה בהמון חומר רקע".

 

לימודי סייבר – לבד או בקורס סייבר למתחילים?

אז למה ללמוד לימודי סייבר למתחילים במכללת סלע? למרות שיש המון חומר על סייבר באינטרנט, אתה חייב מישהו שיעשה לך סדר. האינטרנט מלא בחומרים שנכתבו לצרכים שונים ובייחוד לצרכי שיווק ומכירות. חייבים שיהיה לך מורה נבוכים שיסביר מה חשוב ומה פחות רלבנטי. אתה גם חייב לתרגל ושיהיה מי שייתן לך משוב על התרגילים שעשית, אומר דויטש. ולבסוף, חשוב שתהיה לך תעודה יוקרתית של מכללה רצינית כמו מכללת סלע. זה מאוד עוזר בבואך למצוא עבודה בתחום כל כך מקצועי.

 

כמה זמן נמשך קורס סייבר למתחילים?

ראשית חשוב לציין שעדיין אין בישראל תואר ראשון בתחום הסייבר. במכללות פרטיות קורס סייבר למתחילים נמשך בין כ-ארבע חודשים לשנה.  אנו ממליצים ללמוד אך ורק לימודי סייבר מקיפים הנמשכים לפחות 9 חודשים.  פחות מזה נראה כבזבוז זמן. קורס סייבר למתחילים המתיימר להביא אותך לרמה מקצועית טובה חייב להימשך מספיק זמן על מנת לחשוף אותך למגוון גדול של נושאים ולאפשר לך זמן לתרגל אותם באופן מעשי.

 

רוצים לדעת עוד על סייבר? במכללת סלע קורס הסייבר הטוב ביותר. תבדקו* ואל תתפשרו
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

לקריאת חוות דעת על לימודי סייבר של מכללת סלע בגוגל*

 

מה הם תנאי הקבלה לקורסי אבטחת מידע וסייבר למתחילים?

תנאי הקבלה במכללות לאבטחת מידע וסייבר משתנים מאחת לאחרת. אם זאת ניתן לומר בבירור שמכללות המוכנות לקבל כמעט כל אחד הינן בתחתית הרמה והיינו ממליצים להתרחק מהן. זה לא שחייבים להיות מדען אטום כדי ללמוד קורס סייבר למתחילים, אבל לימודי סייבר למתחילים מחייבים רמה אנליטית גבוהה, הכרות טובה עם עולם המחשבים וידע באנגלית ברמה שתאפשר לקרוא ולהבין חומר טכני ללא קושי. מומלץ להירשם לקורס סייבר במכללה אשר אכן בודקת את כל אלו – אחרת תימצא את עצמך מוקף בסטודנטים שפשוט לא מתאימים ומעכבים את ההתקדמות בלימודי הסייבר שלך. אתם רוצים להיות זנב לאריות ולא ראש לשועלים.

 

המלצות ללימודי סייבר בישראל ובחו"ל

למכללת סלע מוניטין רב בקרב אנשי המקצוע בארץ ובחול. קורס הסייבר במכללת סלע הינו הקורס הוותיק ביותר והוא רק הולך ומשפתר ממחזור למחזור. בקורס הסייבר במכללת סלע, תקבל ספרות ענפה שאנחנו כתבנו כדי לסייע לך להגיע הכי גבוהה. מכללת סלע היא חלק מבית תוכנה בינלאומי גדול בעל מוניטין מקצועי רב. המרצים במכללה הם אנשי שטח הבאים מהתעשייה עצמה ולכן יכולים ללמד ברמה עדכנית ורלבנטית.  בחול ניתן למנות כמה מבתי הספר הטובים ללימודי אבטחת מידע וסייבר:

> המכון הטכנולוגי של ג'ורג'יה, ארה"ב, Georgia Institute of Technology

> אוניברסיטת אברטיי, בריטניה, Abertay University

> אוניברסיטת וויניפג, בקנדה, University of Winnipeg

> בית הספר המקצועי למדע יישומי, בגרמניה, SRH Hochschule Berlin

 

לימודי סייבר למתחילים – מחיר?

כמה עולים לימודי סייבר למתחילים? המחירים נעים בין 35,000 ₪ ל-קורס סייבר למתחילים מומלץ ועד לכ-4,000 ₪ לקורס ברמה בסיסית שאינו מומלץ במיוחד. אבל אתה לא צריך לשלם סכומי כסף עצומים כדי לרכוש השכלה טובה בתחום זה. מכללת סלע מציעה מלגות לימודים ותוכניות שוברים המוזילות את המחיר משמעותית לעומדים בקריטריונים. ברר עכשיו מה האפשרויות להוזלת המחיר ולפריסת תשלומים במכללת סלע.

 

לימודי סייבר למתחילים דרך רשת האינטרנט

מגפת הקורונה לימדה אותנו שניתן ללמוד, להתקדם ולעבוד גם מרחוק.  למרות שכולנו מעדיפים להיפגש פנים אל פנים מדי פעם עם המרצים והמתרגלים שלנו, מכללת סלע מאפשרת לכם לנצל היטב גם את היתרונות של למידה מקוונת דרך האינטרנט. גם השיעורים המועברים בכיתות הפיזיות במכללה מוקלטים ומועברים ב-ZOOM לטובת מי שלא יכולים או לא רוצים לבזבז זמן בפקקים. קורס סייבר למתחילים המועבר גם בצורה מקוונת הוא אופציה נהדרת לסטודנטים שיש להם גם התחייבויות אחרות, כמו משרה חלקית או משרה מלאה. אתה יכול גם לשוב ולצפות בהרצאות פעמים רבות ותוכל לתקשר עם עמיתיך באמצעות פורומים וקבוצות למידה. אמנם תהיה לך גמישות, אך מועדי הבחינות והפרויקטים עדיין קבועים, ועליך לעמוד בהם.

 

לימודי סייבר למתחילים - תחרויות פריצה

תחרויות פריצה, בהן סטודנטים מכל רחבי העולם מתחרים בסדרת אתגרים הינם דרך מקורית וטובה ללמוד ולהתמחות בעולם הסייבר. גם אם לא תזכה, התחרות תהווה אתגר מעניין שיוכל לתת לך ריגושים וילמד אותך כיצד להצליח להתמודד עם האקרים ולנצח אותם. דוגמה מצוינת היא אולימפיאדת הסייבר העולמית, שבה האתגרים בדרך כלל מתמקדים במציאת פרצות למערכות, תחקור לאחור, קריפטוגרפיה וכד'. גם חברות מארגנות תחרויות פריצה לאיתור באגים או פרצות במוצרים שלהן. טסלה, לדוגמא, הציעה 900 אלף דולר ומכונית בחינם לכל מי שיכול לפרוץ את טסלה דגם 3.  שווה לנסות. ענקיות טכנולוגיה כמו גוגל, מיקרוסופט, פייסבוק ואחרות מציעות פרסים יקרי ערך לאנשים שיכולים לפרוץ את התוכנה שלהם או לעזור לתקן פגמי אבטחה. כסף הוא כמובן לא הדבר היחיד שתקבל אם תצליח להשיג הישג כזה. חברות יעריכו את כישוריך, ובסופו של דבר תוכל לעבוד כמנתח אבטחת סייבר ולהגן על המוצרים והמערכות שלהם.

 

זו ההזדמנות שלכם להצטרף לקורס סייבר המומלץ ביותר* בארץ, ללמוד עם המרצים הטובים ביותר
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

*לקריאת חוות דעת על מכללת סלע בגוגל

 

לימודי סייבר למתחילים – קבלה לעבודה ללא ניסיון

"אבטחת סייבר אינה עבודה רגילה "בין 9 ל-17". זה דורש מסירות רצינות והכי חשוב מאמץ רב רק כדי לעמוד בקצב ההתפתחויות האחרונות בתחום. חשוב לזכור שרוב העובדים בענף מגיעים לשם ישירות מהמכללה. לכן ברור שניתן להתקבל לעבודה גם ללא ניסיון. אבל עליך להציג רמת ידע ותעודה מכובדת על מנת להגדיל את הסיכוי שלך להתקבל. היבט חשוב נוסף הוא סקרנות. מרבית תפקידי אבטחת הסייבר מחייבים לשים את עצמך בנעלי האקר. לשלוט בחשיבה הזדונית של ההאקר. אם אתה אוהב את המקצוע אזי לבטח תהיה סקרן ותוכל לציין בראיונות עבודה עד כמה אתה יודע ללמוד לבד. תוכל לציין שאתה אוהב לשחק שח עם האקר ולנצח – תמיד.

 

לימודי סייבר - משכורות ממוצעות לבוגרים בתחומים שונים

האם אתה יודע כמה מגני סייבר נדרשים בישראל של 2021? נכון לרבעון הראשון של 2021 יש 4,700 משרות סייבר פתוחות, כמחציתן מתאימות לבוגרי קורס סייבר למתחילים. על פי הלשכה האמריקנית לסטטיסטיקה תחול עלייה של 28% כל שנה בשנים 2022 ו-2023 בדרישה למגני סייבר. יש צורך במגני סייבר בחברות מכל התחומים, אך במיוחד במוסדות פיננסיים, בריאותיים ואפילו חינוכיים, בהם יש להגן על עסקאות, נכסים ותיקי בריאות של אנשים. המשכורות הממוצעות לבוגרי קורס סייבר למתחילים בשנה הראשונה לעבודתם לפי אתרי אול-דה-ג'ובס ואחרים

* קצין אבטחת מידע מתחיל, 10,000 ₪ לחודש

* האקר כובע לבן, בודק חדירה – 11,000 ₪ לחודש

* מגן סייבר בעל ידע ויכולות מוכחות – 14,000 ₪ לחודש

 

אתם מוכנים להתחיל את הקריירה שלכם באבטחת מידע וסייבר?

מה אומר המומחה: "בחרתי באבטחת סייבר כקריירה כיוון שזה אחד השטחים המאתגרים ביותר בתחום טכנולוגיית המידע. מדובר במשחק מדהים, עם יריבים לא ידועים, כאשר טעות אחת יכולה לעלות הון. זו עבודה מרגשת ומתגמלת ביותר שמעסיקה אותך ביום ובלילה". למה אתם מחכים? יש בישראל אלפי משרות בתחום אבטחת סייבר הממתינות לכם ויהיו עוד הרבה בעתיד!

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

ציון פרטיך/פרטייך כמפורט לעיל יהוו הסכמה שלך לשיגור המידע והעדכונים מטעם סלע אליך/אלייך לכתובת הדוא"ל ו/או מספר הטלפון הסלולרי שלך שיפורטו כמפורט לעיל.
 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »