למה לי ללמוד סייבר? ממה מורכב מקצוע הסייבר ? האם אני אוהב את זה ? האם יש דרישה לאנשי סייבר בשוק ? מה העתיד של מקצוע הסייבר ? איך הקידום ? איך מתחילים ? כל הסיבות הנכונות ללמוד סייבר. הקורס הטוב ביותר בארץ לסייבר עומד להתחיל, אל תפספסו! השאירו פרטים או התקשרו 03-6176666

 

לימודי סייבר
ללמוד-סייברבבחירת מקצוע לשנים רבות קדימה אנו נדרשים לחשוב היטב, לחשוב היטב אם ההשקעה (הרבה בד"כ) כדאית? האם יהיה לנו מעניין? מה בעתיד? מה יגידו אנשים? ועוד שיקולים רבים ומגוונים.
אח"כ נתהה, היכן ללמוד? האם אקדמי? האם לימודי תעודה ?
וגם אחרי שנחליט, כיאה לכול אדם – נתהה שוב.. האם בחרנו נכון ?
ושוב, גם אחרי 5 שנים בעבודה נחשוב, האם זה מה שאני רוצה לעשות ? האם לא ניתן יותר?

להרחבה האם אתה מתאים להיות מיישם סייבר | מגן סייבר | דוגמאות לקהלי יעד שונים | בדוק את עצמך

 
הסיבות הנכונות שלך לבחור לימודי סייבר
חוות דעת מכללת סלע בגוגלבמאמר הבא ננסה להשיב על שאלות אלו. נבחן את מקצוע הסייבר על מנת לאפשר לקורא הסקרן להבין טוב יותר את הסייבר. המטרה היא שאתם תוכלו להחליט האם סייבר מתאים לכם. אנו מקווים כי דברים אלו יעזרו בבחירה ובשיקול הדעת האישי שלכם.

 

לימודי סייבר מעניינים
האם המקצוע שאנו בוחרים בו מעניין ? כיצד נבחן מקצוע מעניין, זו כבר שאלה פרסונלית אבל ניתן לתמצת את הדברים בפשטות ולכתוב כי: "האם המקצוע מרכיב בתוכו מרכיבים מגוונים, מתעדכנים ונמדדים שמשתנים מעת לעת ועם זאת הידע והניסיון שרכשתי יהיו לזכותי ברבות השנים" ?

 

 

ללמוד מהמומחה מספר אחד לסייבר רוני דויטש במכללה המומלצת בארץ* - היכנסו לעולם המרתק של הסייבר כבר היום!
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

*לקריאת חוות דעת על מכללת סלע בגוגל

 

 

לימודי הסייבר – מה זה אומר להיות איש סייבר
מקצוע-סייברמקצוע הסייבר כולל בתוכו מרכיבים רבים, החל מהרמה הטכנית (מיישם סייבר) דרך רמה מקצועית מתקדמת (טכנולוג סייבר, בודק פגיעות סייבר, חוקר סייבר) ועד רמה ניהולית (מנהל סייבר).
מקצוע זה המורכב מתתי מקצועות, דורש יידע נרחב, המקצוע דורש הבנה במרכיבים טכנולוגיים רבים, אבל לא רק. על מנת לממש ולהיות "מגן סייבר" יש צורך גם בהבנה ארגונית, הבנה עסקית, הבנת בני אדם, יכולת להניע פתרונות וכו'
כל אלו ועוד מתעדכנים מעת לעת ולמרות שבסיס ההבנה של כולם דומה בכל הארגונים, דרך היישום והמרכיבים שונה מארגון לארגון. גם באותו הארגון עצמו, מעת לעת ובהתאם לדרישות רגולציה שונות וגם אל מול איומים משתנים, יש לחדש.. ולחדש.. וללמוד ולבצע - דומה – אך שונה. אין ספק שמקצוע הסייבר – על מרכיביו השונים בהחלט מעניין וגם כולל בתוכו מרכיבים נושקים רבים.

 

מקצוע חדש ונדרש
יש מקצועות וותיקים ויש מקצועות חדשים יותר אבל מעטים הם המקצועות ש"נולדו" בשנים האחרונות וגם הפכו נדרשים מאוד על ידי גופים רבים.
מקצוע הסייבר על מגוון תת המקצועות בו בהחלט חדש, ניתן לומר כי הוא נולד רשמית בניירת מערך הסייבר ב- 31-12-2015
מקצוע הסייבר היה גם קודם, אך ההסדרה והדרישה להתעדה ובחינה בהחלט חדשה וטוב שכך. ראה הרגולטור צורך חשוב "להיכנס לנושא" ולהגדיר מקצועות חדשים וגם לבחון בהם ולהנפיק תעודות וגם לאשרר תעודות אלו מעת לעת, למה ?

 

 

הצורך באנשי סייבר מיומנים הוא לא פיקציה, הצורך הוא אמתי – ולמה ?
מערכות החיים של מדינה מודרנית וגם של כל ארגון וגם של אנשים פרטיים מבוססות על טכנולוגיה עילית. טכנולוגיה זו מורכבת מרכיבים רבים אבל ברור כי ברכיבים ניתן לכלול חומרה ותוכנה.
גם חומרה ובעיקר תוכנה מיוצרים על ידי בני אדם (מהנדסים, מתכנתים וכו') בסביבות מאתגרות ומתקדמות וכול אלו בונים מוצרים נדרשים והכרחיים.

 

הלחימה בהאקרים בעיצומה - קורס סייבר מלמד כיצד
מפגעים רבים מסיבותיהם המגוונות מצאו כי קל יחסית לבצע נזק למערכות אלו מביצוע פשע אחר.
קל להתחבא במרחב הדיגיטלי, קל להפעיל כלי תקיפה במרחב, קל יחסית להשיג יתרון במרחב.

 

דרישה גדולה לבוגרי קורס סייבר בשוק העבודה
ארגונים רבים וגם הרגולטור (ממשלה, תקנים וכו') מצאו כי יש צורך דחוף בבעלי מקצוע בתחום, אנשים מקצועיים שיבינו את התוקף, את הנכסים, את הטכנולוגיה ויידעו להגן על מרכיבים רבים אלו. זו הסיבה להסדרת מקצועות הסייבר.

 

ארגונים, חברות וממשלות חייבים מגני סייבר
מקצוע זה נדרש במקומות רבים ולא רק בגלל שארגונים רוצים בו אלא ובעיקר כי הם חייבים! הם חייבים להגן על התשתיות שלהם, הם נדרשים על ידי הממשלה לכך, הם גם נדרשים על ידי שותפים עסקיים לכך (תקני אבטחת מידע וסייבר, מקומי ובין לאומי)

 

רוצים לדעת עוד על סייבר? במכללת סלע קורס הסייבר הטוב ביותר. תבדקו* ואל תתפשרו
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

*לקריאת חוות דעת על מכללת סלע בגוגל

 

יש לאן להתקדם
מקצוע הסייבר מתחיל ב"מיישם סייבר" אבל לא נגמר שם. "מיישם סייבר" אחראי טכנית למימוש מדיניות אבטחת המידע והסייבר בארגון והוא זה שיטמיע פתרונות וגם ירכיב מערכות (תוכנה בד"כ) על ובסביבת הארגון. אבל, יש רמות שונות של "מיישם סייבר" ורמות שכר שונות גם. בנוסף, "מיישם סייבר" הוא תנאי הכרחי לכל מקצוע סייבר אחר, גם טכנולוגי וגם ניהולי בתחום. ז"א, ללא יידע טכני מעמיק בסייבר, לא ניתן להתקדם בתחום – ויש הרבה חוכמה בדבר.
למעשה, נפרסה לפנינו "מפת קידום" במקצועות הסייבר השונים, וברור הוא שניתן להתקדם במקצוע וכמובן להפיק מכך עניין אישי, מקצועי וגם כלכלי.

 

מקביל לנושאים נוספים
על מנת לממש הגנות סייבר כיאות לא מספיקה הבנה טכנולוגית, נדרשת גם הבנה נוספת. לדוגמה: הבנת בני אדם, החולשות שלהם וכו' מקצוע הסייבר עומד בחזית ההגנה מול מימוש "הנדסה אנושית" של מפגעי סייבר.
מה היא "הנדסה אנושית" ? זו היכולת להניע אנשים תמימים בארגון, על מנת לבצע משימות של תוקפים ולספק להם מידע וכלים באמצעות הונאה, אם בשיחה או במלל. דוגמה נוספת: הבנת הצד העסקי של הארגון

 

 

 

הגנה על נכסי הארגון - הבנה רוחבית
הגנת-סייבראם מגן הסייבר לא יבין מה הם הנכסים של הארגון, כיצד יממש הגנה עליהם ?
ומה הם נכסים אלו, מי הוא הנכס החשוב יותר .. ? כל אלו נמדדים לעומק בבניית מנגנון ההגנה בסייבר וגיבוש מדיניות ההגנה בסייבר וגם מיושמים באמצעות כלים, שיטות, חדרי בקרה (SOC) ותגובה.
מגן סייבר חייב להכיר את הארגון בו הוא מועסק או מספק לו פתרונות, הכרות זו כוללת אמנם מרכיבים טכניים רבים אך לא רק.
יידע זה יאפשר למגן הסייבר להתפתח למקצועות מקבילים הקשורים לנושא הסייבר אך לא עוסקים רק בצד הטכנולוגי שלו, לדוגמה: מנהל מוצר, מנהל לקוחות, מומחה טכנולוגי המלווה רכש, מלווה מכירה, ניהול וכו'

 

משכורות בתחום הסייבר
מקצועות ההגנה בסייבר דורשים יידע מחד אך גם יכולות אישיות מאידך, הם דורשים "ראש גדול" בד"כ .. על אלו ועוד, משלמים בד"כ.
היות והמקצוע מתקדם וגם מתרחב וגם מאתגר ובנוסף חדש יחסית חסרים בו בעלי מקצוע ועל כן ידוע כי משלמים בו יפה.
כמה יפה ? ניתן לבדוק בטבלאות שכר באינטרנט.

 
לסיכום
מקצוע הסייבר כולל מקצועות משנה נוספים. המקצוע מאתגר הן ברמה האישית והן ברמה הארגונית ואף ברמה הלאומית. המקצוע דורש "ראש גדול" ורצון עז למימושו ולא רק בלימודים אלא גם אח"כ ביישום הדברים בעבודה. המקצוע מוערך מאוד וניתן להתקדם בו רבות – השכר בהתאם.

 

זו ההזדמנות שלכם להצטרף לקורס סייבר המומלץ ביותר* בארץ, ללמוד עם המרצים הטובים ביותר
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

*לקריאת חוות דעת על מכללת סלע בגוגל

 

לימודי סייבר בישראל
היכן לומדים את מקצועות הסייבר? לא באקדמיה אלא בקורסים מקצועיים בתחום, קורסים מומלצים אשר רצוי שיכילו את הנדרש על ידי מערך הסייבר הלאומי בישראל וגם הסמכות בין לאומיות.
מקצוע הסייבר דורש יידע נרחב ולא רק בטכנולוגיה, על כן רצוי ומומלץ כי הלימודים בתחום יכילו גם יידע נדרש זה. ידע זה נרכש בד"כ מניסיון רב של עשייה ועל כן רצוי לבדוק האם מי שמלמד אותך אכן בעל ניסיון כזה.

 

הקורס הטוב ביותר בארץ, המקצועי והמקיף ביותר לסייבר, ללמוד עם מרצים מעולים ולקבל הסמכה יוקרתית של מכללת סלע והסמכות בינלאומיות. לפרטים ותיאום פגישת ייעוץ אישית: 03-6176666. 

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

ציון פרטיך/פרטייך כמפורט לעיל יהוו הסכמה שלך לשיגור המידע והעדכונים מטעם סלע אליך/אלייך לכתובת הדוא"ל ו/או מספר הטלפון הסלולרי שלך שיפורטו כמפורט לעיל.
 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »