25 מונחי סייבר שחייבים לדעת ושנלמדים ב-קורס אבטחת מידע. להבין את מונחי הסייבר הבסיסיים כדי לבחור לימודי סייבר נכונים. 

רוצים הצעת מחיר ל-קורס סייבר הכי טוב בארץ? השאירו פרטים או התקשרו 03-6176666

  

נושא אבטחת הסייבר סוחף את העולם בסערה לאור התקפות הסייבר ההולכות ומתרבות על גופים עסקיים וממשלתיים כאחד. חלק מן ההתקפות הללו מוגדרות כאיומי טרור כשהן מכוונות לשתק מדינות ולפגוע ביכולת הכלכלית והביטחונית שלהן, חלקן מכוונות לריגול תעשייתי, גניבת סודות עסקיים ופגיעה בצרכנים דרך גניבת כרטיסי אשראי ופריצה לחשבונות בנק. למרבה הצער, כל עוד קיימים מחשבים, אנו נמצאים בסיכון לפגיעה ולמניפולציה של הנתונים הדיגיטליים שלנו. עם זאת, החיים בעידן הדיגיטלי אינם כל כך מפחידים - במיוחד אם אתה יודע מה אתה עושה. וכדי לדעת כיצד לנצח האקרים קיים קורס אבטחת מידע, שיש סיבות רבות וטובות שכדאי להירשם לקורס אבטחת מידע וללמוד בו.

  

קורס אבטחת מידע וסייבר למתחילים במכללת סלע

חוות דעת מכללת סלע בגוגל מכללת סלע הינה המובילה בארץ בתחום הסייבר. המכללה, שהיא חלק מבית התוכנה סלע, מציעה קורסים ייחודיים בתחום אבטחת מידע כבר למעלה מ-25 שנים. סלע הינה היחידה שמייעצת לגופי ביטחון וגופים ממשלתיים בתחום הסייבר. מרצי סלע באים מהשטח ועוסקים יום-יום בנושאי סייבר. הם מביאים לכיתות הלימוד ידע וניסיון עכשוויים. הבוגרים בהצלחה של המכללה בתחום הסייבר מצליחים למצוא עבודה בתחום באחוזים גבוהים.

  

ללמוד מהמומחה מספר אחד בארץ לסייבר רוני דויטש -היכנסו לעולם המרתק של הסייבר כבר היום!*
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666


לקריאת חוות דעת על לימודי סייבר ואבטחת מידע של מכללת סלע בגוגל *

 

בכך שתלמדו את יסודות אבטחת הסייבר בקורס אבטחת מידע בסלע, לא רק שתשדרגו את היכולת האישית שלכם להתגונן מפני האקרים פוטנציאליים, אלא תוכלו גם לחפש עבודה כמגני סייבר ולפתח קריירה מוצלחת בתחום. מכללת סלע תהפוך את עקומת הלמידה לקלה יותר עבורכם. כדי לקבל טעימה מלימודי הסייבר, להלן רשימה של עשרים וחמש המושגים החשובים ביותר בתחום אבטחת מידע וסייבר, שאתם חייבים להכיר. מושגים אלו נלמדים בהרחבה בקורס אבטחת מידע.

  

ענן (Cloud Computing) – מונח יסוד בקורס אבטחת מידע

טכנולוגיה המאפשרת לנו לגשת לקבצים ו / או לשירותים שלנו דרך האינטרנט מכל מקום בעולם. מבחינה טכנית, זהו אוסף של מחשבים עם יכולות אחסון גדולות שמגישות מרחוק בקשות.

 

גיבוי ושחזור מאסון

מונחים אלה די פשוטים. גיבוי ושחזור הוא תהליך הגיבוי של הנתונים שלך במקרה של אובדן המאפשר שחזור נתונים אלה עקב אובדן הנתונים. המפתח שיש לזכור כאן הוא שגיבוי ושחזור הם תהליך, הכרוך בפעילויות רבות הדורשות פיקוח ותחזוקה כדי להציע הגנה מרבית והוא חלק מכל תוכנית התאוששות מאסון.

 

אימות משתמשים – User Authentication

רשתות, אתרי אינטרנט ואפליקציות צריכות לדעת מי רשאי ומי אסור. אימות מי מתחבר לרשת שלך הוא עיקרון מרכזי באבטחת המידע שלך.

 

הצפנה – Encryption

הצפנת המידע העובר ברשת, לדוגמא פרטי משתמש, מסרונים ברשתות חברתיות כגון WhatsApp  והודעות דוא"ל ועוד מונעת מאחרים לראות את הנתונים שלך וכרגע רוב הדוא"ל אינו מוצפן.

 

סינון דואר זבל – Garbage Email

אנשים וארגונים חסרי מצפון יכולים להעמיס על תיבת דואר נכנס עם הצעות ומודעות לא רצויות. ראה מה אתה רוצה, ולא מה שלא. סינון שומר על הודעות לא רצויות מתיבת הדואר הנכנס ומהעיניים שלך.

 

רוצים לדעת עוד על סייבר? במכללת סלע קורס הסייבר הטוב ביותר. תבדקו* ואל תתפשרו
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

לקריאת חוות דעת על לימודי סייבר של מכללת סלע בגוגל*

 

אנטי-וירוס -  Antivirus software

תוכנה זו שומרת על המחשב שלך מפני תוכנות זדוניות ופשעי רשת על ידי ניטור ההתנהגות של כל התוכניות שלנו ומסמנת חריגות, ואולי חוסמת אותן אם הן יהפכו לאיום עלייך.

 

תוכנה זדונית - Malware

זה אחד הרעים באמת. קוד מחשב זה תוכנן במיוחד כדי לגרום נזק למחשב, לשרת ו / או למחשב הלקוח שלך.

 

ניהול חומת האש –  Firewall Management 

הנה אחד הבחורים הטובים. תוכנית זו שומרת על המחשב והרשת שלך מפני התקפות זדוניות מאיומים חיצוניים ותעבורת אינטרנט מיותרת.

 

פענוח SSL

ייתכן שתדע זאת כ- HTTPS, אך SSL הוא קטגוריה הולכת וגוברת של תעבורת רשת המעבירה תקשורת פרטית כמו גם מאובטחת. יש צד ערמומי עם זאת, אתה יכול להסתיר את השימוש באפליקציה שלך, להעביר נתונים לקבוצות לא מורשות ולסוות פעולות פליליות. אם הנתונים שנוצרו ברשת שלך, מנהלי הרשת שלך יכולים לבדוק את חבילת ה- SSL, ולהבטיח שאין יישומים מזיקים.

 

אנטי פישינג - anti phishing

הנה תוכנה מועילה נוספת, באמת אוסף של תוכניות שמנסות לזהות תכנים מסווגים, העשויים להיות בתוך דף אינטרנט, דוא"ל או נתונים מקוונים אחרים. פישינג (דייג) מתייחס לנוהג להשיג באופן לא חוקי את שם המשתמש או הסיסמה של אדם על ידי העמדת פנים שהמבקש אותם הוא עסק אינטרנט לגיטימי.

 

הגנת סיסמא Password protection

תהליך אבטחה זה שומר על המידע שלכם מפני משתמשים ספציפיים. כמו מפתח ומנעול, רק לבעלי סמכות ראויה יש גישה לנתוני החברות שלך.

 

כניסה יחידה – One time password

או כניסה יחידה היא חלק מהמערכת המאפשרת למשתמשים להיכנס עם סיסמא זמנית פעם אחת בלבד ולהמשיך להשתמש באתר זה כולו מתוך מערכת אישורים אחת. הסיסמא פגה אחרי כ-10 דקות ובכך היא בטוחה יותר.

 

אימות רב גורמים Multiway authentication

כאשר האיומים מחמירים וחששות האבטחה גוברים, הגנת המידע שלך על ידי דרישה מהמשתמשים לספק יותר משתי דרכים להזדהות מהווה חסם הגנה גדול יותר עבורך ועבור הנתונים שלך.

 

סריקת פגיעות Vulnerability test

כמו שהשם מרמז, אזורים פוטנציאליים להתקפה ברשת שלך נבדקים, נבדקים ומדווחים למנהל הרשת שלך. אם הפערים הם בביטחון שלך, סריקה זו תעזור לך לדעת מה ואיפה הם.

 

מניעת חדירה – Intrusion Protection System - IPS

IPS היא דרך יזומה לאבטח את הרשת שלך מפני התקפות אפשריות וברגע שזוהה, התמודד איתן באופן מיידי. IPS יכול לסרב לחבילה שהגיעה למסקנה כמזיק לרשת ואז לחסום כל תנועה נוספת מכתובת ה- IP הזו, והכול ללא דיחוי למשתמש.

 

מערכת גילוי חדירה – Intrusion Detection System - IDS

חלק עיקרי מ- IPS הוא גילוי מוקדם, שם ה- IDS זורח. מערכת זו צופה בכל תעבורת הרשת ומנסה לזהות פעילות חשודה, ואם היא מוצאת כזו, היא מדווחת על הבעיה ואז מפעילה את מערכת המניעה להתמודד עם הבעיה.

 

מניעת גישה לאתר שלך - DoS / DDoS

תאר לעצמך מישהו חוסם דלת לחנות שלך או דמיין כמה אנשים חוסמים את הדלת לחנות המועדפת עליך. מניעת התקפות שירות היא יצירת עומס במכוון במערכת על ידי אדם שמנסה לעצור משתמשים אחרים מלהגיע לגישה לאתר. באופן דומה, למתקפה של מניעת שירות מבוזרת יש את אותה הכוונה והתוצאה, היא פשוט נובעת ממקורות רבים, מה שהופך את סוג ההתקפה הזה כמעט בלתי אפשרי לעצור.

 

פריצה אתית  Ethical Hacking

הנה עוד אחד מהחבר'ה הטובים. במקום לבדוק את האבטחה שלך על איום חיצוני, חברות מסוימות עורכות תחרויות או שוכרות אנשי מקצוע בתחום הטכנולוגיה כדי לבדוק אם הרשתות שלהן נמצאות בסיכון וכיצד הן יכולות להגן עליהן בצורה הטובה ביותר.

 

זו ההזדמנות שלכם להצטרף לקורס סייבר המומלץ ביותר* בארץ, ללמוד עם המרצים הטובים ביותר
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

*לקריאת חוות דעת על מכללת סלע בגוגל

 

זיוף IP – IP spoofing

ידוע גם בשם זיוף כתובות IP (IP address spoofing), פעילות מזויפת זו כוללת הונאת התחזות נוספת. המשתמשים הלא רצויים מתיימרים להיות מארח מהימן לחטוף דפדפן או לקבל גישה לרשת שלך. לידיעתך, זה לא חוקי לזייף כתובת IP, אבל אם מישהו אחר משתמש בכתובת ה- IP שלך כדי לבצע פעילויות הונאה, זה לא חוקי.

 

כופר – Ransom attack

סוג זה של תוכנות זדוניות אשר מוחדרות למחשב שלך בדרכים שונות ואשר נועד למנוע ממך גישה לנתונים (לקבצים) שלך. בדרך כלל הנגיף הזה מצפין את הקבצים שלך, מה שהופך אותם לחסרי תועלת עד לתשלום כופר. לכאורה אחרי תשלום הכופר תקבל מפתח איתו תוכל לשחזר את הנתונים.

 

התקפת Botnet

במקום התקן אחד, קבוצת מכשירים המחוברים לאינטרנט הותקפה והושחתה. עבודה משותפת של בוטים אלה מתואמת לתקיפת אנשים, לסייע לכנופיות פשע סייבר ואף להפריע למערכות מיקוד צבאיות

 

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

ציון פרטיך/פרטייך כמפורט לעיל יהוו הסכמה שלך לשיגור המידע והעדכונים מטעם סלע אליך/אלייך לכתובת הדוא"ל ו/או מספר הטלפון הסלולרי שלך שיפורטו כמפורט לעיל.
 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »