תכני הלימוד; באילו חברות עובדים הבוגרים? כיצד מתקבלים? וכמה זה עולה? כל מה שרציתם לדעת על קורס פיתוח תוכנה בסלע  הקורס הטוב ביותר בארץ ל-פיתוח תוכנה עומד להתחיל, אל תפספסו! השאירו פרטים או התקשרו 03-6176666

 

קורס פיתוח תוכנה – מה זה?

חוות דעת מכללת סלע בגוגלקורס בקורס פיתוח תוכנה של מכללת סלע (מכללת סלע חוות דעת והמלצות: הסטודנט, 9.7 מתוך 10, 51 מדרגים; לימודים, 4.8 מתוך 5; גוגל, 4.7 מתוך 5) לומדים להיות אנשי הייטק העוסקים בתכנון, עיצוב, פיתוח והתקנה של תוכנות. הקורס, הנקרא גם קורס תכנות, מבוסס על עקרון ה- Boot Camp לפיו משלבים לימודים פרונטליים עם התמודדות עצמית ופרטנית של כל לומדת ולומד. מטרת הקורס הינה להביא את הבוגרים למצוא עבודה בחברות הייטק. הקורס מבוסס על העקרונות של קורס תכנות ממר"מ אך כמובן הוא מותאם לזמננו ולקורס אזרחי. על מנת לאפשר לבוגר להתמודד עם עולם ההייטק התובעני וההפכפך הקורס כולל קשת רחבה של נושאים. הלימוד המעמיק מאפשר לבוגרים לבנות קריירה עשירה בעולם ההייטק. האתר LinkedIn המתמחה בתעסוקה וקריירה, מראה שכמחצית מבוגרי מכללת סלע לאורך השנים התקדמו לתפקידי מפתח בתחום. לפנ ישממשיכים חשוב לברר הםא קורס תכנות הטוב ביותר עבורי הוא אכן הדבר שאתם רוצים.

 

מה לומדים בקורס פיתוח תוכנה ?
קורס_פיתוח_תוכנהקורס פיתוח תוכנה הוא מסלול לימוד המורכב מיותר מ-30 קורסים ופרויקטים. במכללת סלע לימודי פיתוח תוכנה כוללים עקרונות יסוד ולימודים טכנולוגיים ברמה גבוהה.
העקרונות כוללים את יסודות המקצוע. יסודות שהינם אוניברסליים ואינם קשורים לשפת תכנות ספציפית או לטכנולוגיה מסוימת. לדוגמא – כיצד לתכנת בצורה יעילה? כיצד להשוות בין שני פתרונות – מי יעיל יותר? מי נכון יותר וכד'; כיצד לתכנן מערכות שיענו נכון על עקרונות הנדסת תוכנה? יש חשיבות גבוהה ללימוד העקרונות הללו. המטרה הינה לתת ללומד בסיס איתן בעזרתו הוא יוכל לבנות את הקריירה שלו בעתיד. בוגר אשר למד נכון את יסודות המקצוע יוכל בעתיד להתמודד עם כל טכנולוגיה חדשה. חשוב לזכור שבתחום ההייטק ישנם שינויים מהירים. יש מעבר לטכנולוגיות חדשות כל כמה שנים. מטרת מכללת סלע הינה להעניק לבוגרים את היכולת להתמודד לאורך כל הקריירה עם טכנולוגיות חדשות. בוגר המכיר את יסודות מקצוע הנדסת התוכנה יוכל להבין את היתרונות והחסרונות של כל טכנולוגיה. הבוגרים יוכלו בעתיד להתאים בצורה נכונה את הטכנולוגיה לבעיה (או לפרויקט) איתה הם מתמודדים. לכן במכללת סלע אנו לא מסתפקים בלימוד שפת תכנות מסוימת או טכנולוגיה ידועה ומפורסמת ככל שלא תהיה – אנו מעניקים ללומדים ראייה מקצועית רחבה ובוגרת.

 

 

ללמוד במכללה הטובה בארץ* ולעבוד בפרויקטים הכי מגניבים - היכנסו לעולם ההיי-טק כבר היום!
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

*לקריאת חוות דעת על מכללת סלע בגוגל

 

לימודי טכנולוגיה ולא לימודים תיאורטיים
הלימודים הטכנולוגיים הם המשלים של לימוד העקרונות. מקצוע פיתוח התוכנה הינו מקצוע מעשי, מקצוע בו העובד נדרש לדעת כיצד ליישם הלכה למעשה את העקרונות ההנדסיים אותם למד. לכן מסלול הלימוד שזור בקורסים מעשיים ובפרויקטים מאתגרים. קורסים ופרויקטים המקנים ללומד את הקשר האמיתי בין העקרונות לבין היישום שלהם הלכה למעשה. הלימודים כוללים מגוון טכנולוגיות עכשווית הנלמדות ברמה גבוהה. בין היתר לומדים תכנות, תקשורת Client - Server, בסיסי נתונים, בניית ממשקים, יצירת אפליקציות ועוד'. רוב הקורסים הטכנולוגיים כוללים עבודות הגשה מעשיות שהם בבחינת מיני-פרויקטים. כמו כן בכל סמסטר ישנם פרויקטים לביצוע. הפרויקטים הם אפליקציה שלמה המדמה מצב אמיתי. הפרויקט מאתגר את הסטודנט לקשר בין העקרונות ובין הטכנולוגיה אותה למד. בקורס פיתוח תוכנה אנו מספקים גם עשרות דוגמאות ותרחישים לתרגול בכיתה וגם בבית, תרחישים מגוונים המקבילים למציאות בתחום בישראל ובעולם.
בקורס מספקים את הכלים להתמודדות בסביבות מגוונות ומלמדים בצורה המאפשרת לבוגרי קורס פיתוח תוכנה לעבוד במקצוע מייד עם סיום הקורס. בסלע אנו עושים זאת למעלה מ-25 שנים, עם אלפי בוגרים מהמגזר הפרטי ואלפים רבים נוספים מהמגזר הממשלתי והציבורי. בסוף הכתבה תוכלו למצוא טבלה של המקצועות העיקריים אותם אנו לומדים. לגבי העלות הלימודים תוכלו לקרוא ב- קורס תכנות מחיר | מחירון קורס פיתוח תוכנה | עלות לימודי תכנות במכללה.
 
האם בוגרי קורס פיתוח תוכנה מוצאים עבודה ?
קורס תכנות עבודהבהחלט! ללמוד פיתוח תוכנה במכללת סלע מוביל ישירות לקריירה בתחום בהייטק. הלימודים מכינים את בוגרי הקורס בצורה מיטבית למטרה זו. לכן רוב הבוגרים (90% ויותר – תלוי במחזור) מוצאים עבודה בתחום. בוגרי קורס פיתוח תוכנה בסלע, לא רק שלומדים את רזי המקצוע על מרכיביו הרבים אלא לומדים גם תכנון נכון של מערכות, הן בצד תחנות הקצה ה-Client והן במערכות מרכזיות, ה-Server. בוגרינו מוצאים עבודה בארגונים רבים ומתקדמים לתפקידים בכירים במגוון תחומים בעולם פיתוח התוכנה. מכללת סלע מציעה את תוכנית יהלו"מ המאפשרת לבוגרים כניסה לעבודה מרף גבוהה יותר ואפשרות התקדמות מהירה יותר. תוכנית יהלו"מ הייחודית למכללת סלע הינה תוכנית אינטנסיבית המקנה ללומד ניסיון (בדומה לסטאז') המאפשר לו להתקבל לתפקידים אליהם מתקבלים בוגרים עם ניסיון של שנה – שנתיים בתחום.

 

מה מייחד את לימודי הפיתוח תוכנה ?
ללימודים במכללת סלע מרכיבים ייחודיים רבים:

המרצים – אינם מרצים! המרצים הם מנהלים בכירים בתעשייה העוסקים ברוב זמנם בתכנון ופתוח תוכנה. הם מביאים לכיתה ניסיון וידע עדכניים ומכינים את הלומדים בצורה מיטבית לשוק העבודה.

 

רוצים להיות מפתחי תוכנה? במכללת סלע הקורס הטוב ביותר עכשיו במבצע מיוחד. תבדקו* ואל תתפשרו
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

*לקריאת חוות דעת על מכללת סלע בגוגל

 

מגוון מרצים ולא רק אחד או שניים – היות שיש גישות שונות למקצוע אנו חושפים את הלומדים למגוון מרצים במהלך המסלול. בדרך כלל כל סטודנט ייחשף ללא פחות מ-8-10 מרצים שונים וכך יוכל ללמוד בצורה מעשירה יותר.

בית תוכנה המלמד את המקצוענים של בתי תוכנה אחרים – סלע ייחודית בכך שהיא חיבור בין בית תוכנה בינלאומי למכללה. החיבור מאפשר לנו גם ללמד בצורה עדכנית וגם להציע תפקידים מאתגרים לבוגרים.

בסלע נכתבים מערכי ההדרכה של מיקרוסופט העולמית איתם מלמדים בעולם כולו. מערכי ההדרכה המובילים של מיקרוסופט, איתם מלמדים במרכזי הדרכה רשמיים של מיקרוסופט וגם בסלע כמובן, נכתבים על-ידי מרצי ועובדי בית התוכנה של סלע.

לא מוותרים על אף סטודנט. מכללת סלע מציעה מעגלי תמיכה רבים לסטודנטים וקשובה לכל בקשה. ספריית הקלטות ברשת של שיעורים, מתרגלים, עזרה אישית אפשרות לחזרה על סימסטר ללא תשלום ועוד – אנו עושים הכל כדי שכל הרוצה להצליח גם יצליח.

מעל לכל, במכללת סלע מקשיבים לצרכי שוק פיתוח התוכנה ומתאימים את התכנים ונושאי הלימוד כך שהבוגרים יצליחו להשתלב בתעשיית ההייטק. אנו משקיעים מאמצים אדירים במרצים האיכותיים ביותר, עם הניסיון המעשי הרבה ביותר – על מנת ללמד את המידע העכשווי ביותר. אנו משקיעים כול העת בכתיבה של קורסים, תרגילים, ספרות ואמצעי למידה – על מנת שהבוגרים יקבלו את מה שצריך יצליחו להשתלב בתחום.
המטרה המרכזית של לימודי פיתוח תוכנה במכללת סלע הינה לאפשר לבוגרי הקורס להתקבל לעבודה בתחום, להתקבל לעבודה מנקודת זינוק גבוהה ולהצליח להמשיך להתקדם לתפקידי מפתח עם משכורות הולכות וגדלות. אנו בקשר רציף עם חברות מובילות בהייטק, בארץ ובחו"ל – אנו ניזונים מקשר זה ומיד מזינים את מכלול מערך ההכשרה בהתאם. ברוב המקרים אנו מקדימים את גורמי ההדרכה המקבילים ויוצאים עם העדכונים זמן רב לפניהם.

 

קורס פיתוח תוכנה זה ללמוד לתכנת ?
כן אבל הרבה מעבר לכך. אין ספק שהבסיס הינו ללמוד לתכנת. אבל זה רק הבסיס, בערך 10% בלבד מהקורס. מדוע? מכיוון שיש ללמוד את העקרונות היסודיים של המקצוע, יש ללמוד כיצד בנויה תוכנה בצורה נכונה; כיצד בנויה תוכנה יעילה; יש ללמוד טכנולוגיות רבות כגון תקשורת, בניית אתרי WEB, בניית בסיסי נתונים, יצירת תשתית לתוכנה גדולה ועוד. את כל אלו ועוד נושאים רבים לומדים בקורס פיתוח תוכנה. התכנות הינו רק הכלי הבסיסי ביותר איתו משתמשים כדי לממש את הטכנולוגיה.

  

איזו שפת תכנות לומדים בקורס פיתוח תוכנה ?
לאורך השנים פותחו והיו בשימוש לא פחות 700 שפות תכנות עיליות. בכל כמה חודשים יוצאת לאוויר העולם עוד שפת תכנות חדשה. אז איזו שפה לומדים בקורס? האמת שזה לא חשוב. העיקר ללמוד לפחות שפה אחת פופולארית, עכשווית והמשמשת בתעשייה במגוון פרויקטים. במכללת סלע אנו מלמדים #C לעומק ו-Java כהשוואה. שתיהן שפות פופולאריות, רב גוניות ומשמשות (יחדיו) בכ-85% מהפרויקטים בהייטק. מי שלומד שפה אחת לעומק יוכל, לעבור לעבוד בשפה אחרת תוך זמן לא ארוך. מה שחשוב זה ללמוד את העקרונות של התכנות וכיצד הם באים לידי ביטוי לצורך פתרון בעיות נפוצות. השפה בה לומדים זאת אינה העיקר. אגב לאורך השנים בסלע התחדשנו, בעבר הרחוק לימדנו Pascal, C ו ++C ובמחזורים מסוימים Basic – וכל בוגרנו שלמדו בשפות אלו עובדים היום בתפקידים מעולים בהייטק.

 

מה פרופיל המרצים שמרצים בקורס פיתוח תוכנה במכללת סלע?
מרצה בקורס פיתוח תוכנהכול המרצים הם בעלי ניסיון מעשי בתחום תכנות ותכנון מערכות. הם עובדים ברוב זמנם כאנשי מקצוע ועוסקים בהרצאות בכ-20% מזמנם. כמו כן כל המרצים הם בוגרים של הקורס הייחודי – "מדריכי איכות" המכין אותם להתמודדות נכונה עם הדרכה הכיתה.

זו ההזדמנות שלכם להצטרף לקורס פיתוח תוכנה המומלץ ביותר*. לומדים-סטאז'-עבודה.
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

*לקריאת חוות דעת על מכללת סלע בגוגל

 

באילו חברות עובדים בוגרי קורס פיתוח תוכנה ?
מסלול פיתוח התוכנה במכללת סלע מכשיר את הבוגרים להשתלב במגוון חברות הייטק היות והמסלול מלמד אוסף טכנולוגיות וכלים. ניתן למצוא בוגרים שלנו בחברות סטארטאפ מחד ובחברות בינלאומיות גדולות מובילות מאידך.
לדוגמה:
• מתכנתים בחברות הזנק בתפקידי Full Stack Programmer.
• תוכניתנים בצוותי פיתוח גדולים המתמחים בטכנולוגיות החדישות ביותר – לא פעם לפני יציאתן לשוק.
• מפתחי צד ה-Client ב-WEB, בחברות בינלאומיות גדולות.
• מפתחי תוכנה במוסדות פיננסיים ובמפעלים ביטחוניים.

 

מה תנאי הקבלה לקורס פיתוח תוכנה?
הלימודים בסלע דורשים השקעה רבה, אנו מבצעים מספר בדיקות על מנת לוודא שהלומד עשוי להצליח בתחום: ראיון אישי עם יועץ מנוסה, מבחן התאמה למקצוע שנבנה בשיתוף חברת פילת ודרישה לידע מקביל לבגרות 3-4 יחידות במתמטיקה ואנגלית. היה וכול הפרמטרים מורים על התאמה המועמד – יתקבל. היה ולא, אנו נפרד מהמועמד בידידות ולא נבזבז את כספו וזמנו לשווא.

 

איזה תואר מעניקה מכללת סלע לבוגרי קורס פיתוח תוכנה?
מכללת סלע מעניקה בסיום הלימודים תעודת מפתח תוכנה מומחה (Expert Software Developer) למי שעמדו בדרישות המסלול. תעודה זו מכובדת מאוד בתעשיית הייטק בישראל, זאת על סמך איכות ההכשרה וותק העושים במלאכה בסלע. החברות המכבדות תעודה זאת עושות זאת מהכרות אישית ומקצועית מעמיקה עם מיקומה המרכזי של סלע. בנוסף, על מנת שלבוגר יהיו כלים נוספים להתמודד בשוק העבודה מסלול פיתוח התוכנה מכין את הלומד להסמכה של משרד העבודה במסלול תוכניתנים.

  

זו ההזדמנות שלכם להצטרף לאחד הקורסים המקצועיים והמקיפים ביותר בארץ, ללמוד מן המרצים הטובים ביותר, ולקבל הסמכה בינלאומית יוקרתית. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית התקשרו עכשיו: 03-6176666

 

ערוץ סלע ביוטיוב

 

לסלע שתי זרועות עיקריות: מכללת סלע וסלע – המרכז הטכנולוגי.  מכללת סלע קיימת מזה 30 שנה והיא המכללה הפרטית הוותיקה ביותר בשוק הישראלי. מכללת סלע עוסקת בהדרכה להייטק ובהסמכת סטודנטים במסגרת שלושה בתי ספר: מקצועות התוכנה, גרפיקה ומולטימדיה, וסייבר. המרכז הטכנולוגי של סלע מפתח פרויקטים ומספק שירותי ייעוץ בכיר בארץ ובעולם. המרכז עומד בקשר ישיר עם מרכזי הפתוח של מיקרוסופט בעולם ומביא את הטכנולוגיות החדישות ביותר לתוך הפרויקטים בהם הוא עוסק. לסלע חמישה סניפים ברחבי העולם: בהודו, בסינגפור, בקנדה ובארה"ב (וושינגטון די. סי. וסיאטל). לסלע 300 עובדים.

 

תוכנית הלימודים בקורס פיתוח תוכנה – נכון לחורף 2019

קורס

מה לומדים?

ש"א הרצאה + תרגול

Computer Architecture מושגי הבסיס בעולם התוכנה והחומרה: איך המחשב עובד? האלגברה מאחורי החישוביות. 26

Introduction to Programming - Using C# Language

לימוד יסודות התכנות תוך שימוש בשפת #C. לימוד הכלים הקיימים לכתיבה, בדיקה והרצה של תוכניות מחשב בגישה מעשית.

45

Computer Methodology - C#

לימוד פתוח תוכניות מחשב ברמה גבוהה יותר, תוך לימוד מרכיבים נוספים של שפת #C ומבוא ל-Object Oriented.

46

Introduction to Testing

לימוד עולם הבדיקות. מה הם באגים? כיצד מגלים אותם?, כיצד מגדירים מה התוכנה צריכה לעשות? כיצד מוודאים שהיא אכן עושה זאת?

45

Programming Project

כתיבת פרויקט תוכנה בסדר גודל של  מאות שורות קוד, לתרגול הנלמד על #C עד לשלב זה.

50

Object Oriented and C# in depth

תכנות מתקדם בשפת #C, תכנות תוך שימוש בכלי מערכת הדוט נט (NET.) וטכנולוגיית ה-UML  לתכנון מערכות מורכבות.

68

Project O-O Design & .NET Framework

בפרויקט זה יפתחו הסטודנטים מערכת תוכנה שלמה ובוגרת ב-#C. הפרויקט כולל שמוש בכלים של סביבת דוט נט ויישום כל נושאי הלימוד עד כה כולל שימוש בבדיקות יחידה

50

Unit Test

בקורס זה ילמדו הסטודנטים על ביצוע בדיקות ליחידות תוכנה שלמות. קורס זה מציג את הדרכים לבדוק ולשפר את איכות התוכנה על-ידי המפתח עצמו.

5

Algorithms and Complexity (using C#)

בקורס זה יילמדו אוסף הכלים המרכזיים ההופכים תוכניתן לאיש מקצוע - האלגוריתמים והדרכים להעריך את יעילותם. הקורס נלמד בגישה פרקטית המציגה לסטודנטים כלים מחשבתיים לתכנון אלגורתמים וכלים מעשיים להשוואה בינהם.

28

Data Structures (using C#)

לימוד מבני הנתונים עיקריים המצויים בכל מערכת תוכנה גדולה, יישומם בפועל ומטרתם. הסטודנטים ילמדו הן על העיצוב שלהם והן על דרך מימושם ב-#C.

32

Data Structures Project

בפרויקט זה ישולבו הנושאים שנידונו בקורסי האלגוריתמים ומבני הנתונים. כמו כן ישולבו שימוש במתודולוגיות פיתוח OOP בצורה נבונה וחכמה, תוך שימת דגש על יעילות ועיצוב הקוד

50

Relational Data Bases and SQL

לימוד עולם בסיסי הנתונים, הן על הצד התיאורטי של בסיסי הנתונים והן על הצד המעשי של עבודה עם בסיסי נתונים מתוך שפת #C.

34

Programming with ADO.NET

לימוד הטכנולוגיות היותר נפוצות לעבודה עם בסיסי נתונים מתוך #C ה -ADO.NET נלמד על שיטות שונות לביצוע Data Binding ולעבודה במודל שרת/לקוח

11

#LINQ via C

לימוד טכנולוגיית ה-LINQ לצורך טיפול בנתונים הייחודיות והיתרונות של הטכנולוגיה. LINQ to SQL ו- LINQ to XML

9

Entity Framework

לימוד הטכנולוגיה העדכנית ביותר של עבודה מול נתונים מתוך שפת #C בעזרת Entity Framework. הסטודנטים ילמדו כיצד לייצר ולבנות נכון את שכבות ההפרדה הנדרשות לעבודה מול בסיס נתונים קיים.

30

HTML and JavaScript

לימוד עולם התכנות לבניית אתרי אינטרנט.  לימוד הטכנולוגיה המרכזית, המשותפת לתכנות אתרי WEB בכל השפות והסביבות.

50

Developing ASP.NET.CORE MVC Web Applications

כתיבת תוכנה לבנית אתרי WEB מורכבים תוך שימוש בשפת התכנות #C לימוד תיכנת צד השרת וצד הלקוח של האתר.

49

Project - WEB based

פרויקט מקיף בו יבצעו הסטודנטים הקמה של אפליקציית להרצת אתר WEB מבוססת ASP MVC.

50

Active Server Pages (ASP.Net.CORE) Part B & AJAX

תכנות אתרי WEB תוך שימוש מתקדם ב-ASP. יילמדו סדרה של נושאים מתקדמים כגון תכנות דינמי ל-WEB, אבטחה ותקשורת.

28

Programming in HTML5 with JavaScript and CSS3

ללמוד לשלב מרכיבים מתקדמים באתרי WEB, כגון יצירת אתרי WEB דינמיים, HTML5 והכלת וידאו באתר.

22

Developing Single Page Applications with Angular

פתוח אתר כאפליקציה, בטכנולוגית אנגולאר בגרסאותיה החדישות, הטכנולוגיה הפופולאריות ליצירת אפליקציות WEB.

28

Programming the .NET Framework

לימוד התכונות היותר מורכבות של סביבת דוט נט.  נלמד את המנגנונים המשמשים תוכניתנים ותיקים ובכירים, בבואם לבנות מערכות תוכנה לארגונים גדולים.

41

Web API RESTful applications

בקורס זה נלמד לבנות אפליקציות שרת המאפשרות למגוון סוגי מחשבים וסמארטפונים לקבל ולשלוח נתונים לשרת בטכנולוגיית WEB API.

9

SOA (Service-Oriented Applications) using WCF

בקורס זה נלמד לממש ארכיטקטורה של תוכנה הרצה על מספר מחשבים במקביל (מערכות מבוזרות) תוך שימוש בטכנולוגיית WCF.

9

Developing Windows Azure and Web Services

לימוד כתיבת תוכנה לענן. חלוקת התוכנה בין מחשבים שונים והדרכים לתקשר בין רכיבי תוכנה הרצים במחשבים אלו.

59

Developing SOA-Project

סיכום כל טכנולוגיות ה-שרת לכדי פרויקט מקיף וגדול. דגש על עבודה, עיצוב ושימוש נכון במנגנונים השונים.

50

Design Patterns & Adv. Techniques in .NET

לימוד הפרדיגמה הכללית לתכנון מערכות - ה Design Patterns, וכיצד הפרדיגמה משמשת לבניית ארכיטקטורת תוכנה בצורה נכונה.

19

Cloud computing - AZURE & Google cloud

לימוד נושא מיחשוב ענן מנקודת מבטו של מפתח תוכנה

41

Windows Azure Project

פרויקט פיתוח בסביבה של מערכת הפעלה מודרנית. המשתמשת ביכולות הפתוח לענן

50

Developing Cross-Platform mobile applications in C# using Xamarin

לימוד כתיבת תוכנה העובדת על מגוון גדול של מחשבים, טאבלטים וסמארטפונים תוך שימוש ב-Xamarin המאפשרת לפתח תוכנה אחת העובדת ב-אנדרואיד וב-IOS Windows .

29

Final Project

פרויקט הגמר להסמכה. התמודדות עם פרויקט המדמה מצב אמת בעבודה. שילוב מגוון הטכנולוגיות לכדי מערכת ישימה אחת תוך הכנת הסטודנט לעבודה בסביבה תעשייתית.

100

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

ציון פרטיך/פרטייך כמפורט לעיל יהוו הסכמה שלך לשיגור המידע והעדכונים מטעם סלע אליך/אלייך לכתובת הדוא"ל ו/או מספר הטלפון הסלולרי שלך שיפורטו כמפורט לעיל.
 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »