סקירת השוק לקורסי תכנות למתחילים במכללות פרטיות, סוגי קורסים, מחירים, שעות לימוד, שיטות לימוד, דירוג הגולשים – כל מה שרציתם לדעת על השוק לקורסי תכנות בשנת 2021. 
הקורס הטוב ביותר לתכנות עומד להתחיל, אל תפספסו!  השאירו פרטים   או התקשרו 03-6176666

קורס תכנות
קורס תכנות (או קורס פיתוח תוכנה או קורס Full Stack) הינו כרטיס הכניסה לעולם הייטק עבור רבים מהלומדים. בשנת 2021 יותר בוגרים סיימו קורס תכנות לא אקדמי (קורס תעודה) והחלו לעבוד במחשבים מאשר סטודנטים בוגרי תואר אקדמי. מכללת סלע פיתחה את המסלול לתואר בדרך שלך המאפשר גם ללמוד לימודי תעודה ולהמשיך לעבוד בהייטק במקביל ללימודי תואר. לסרטון הסבר על המסלול (2.05 דקות).
 

איזה קורס תכנות מתאים לי?
זו שאלה מצוינת. ישנן מכללות פרטיות רבות המציעות קורסי תכנות בפורמטים שונים. על מנת לעזור לכם לקבל החלטה טובה עבורכם ריכזנו בסקר זה 10 מכללות המציעות הצעות ללימודי תכנות. זה כמובן לא כל המכללות הרלבנטיות. בסקרים הבאים נרחיב את היריעה לגופים נוספים.

  

רוצים לדעת עוד? במכללת סלע מסלולי הלימוד הטובים ביותר. תבדקו ואל תתפשרו! חייגו עכשיו 03-6176666 או השאירו פרטים !


 

האם אני מתאים לקורס תכנות?
בחן את עצמך! קיימים בשוק גופים המציעים אבחון תעסוקתי אשר יוכלו לנבא בצורה לא רעה עד כמה אתם מתאימים לקורס ולמקצוע. איך עושים אבחון שכזה? מכללת סלע מציעה אבחון תעסוקתי של חברת פילת, המובילה בתחום, לכל המתעניינים, ללא תשלום וללא התחייבות כל שהיא. הירשמו עכשיו לאבחון חינם ותיוודעו עד כמה אתם מתאימים.
 

איך לומדים?
בשוק קיימות שתי מתכונות לימוד עיקריות: לימודי בוקר ולימודי ערב. בלימודי בוקר לומדים 3-4 ימים בשבוע משעה 9:00 ועד 16:00 לערך. זו המסגרת היותר אינטנסיבית והיא מתאימה בעיקר לצעירים, חיילים משוחררים ואנשים אשר יכולים לאפשר לעצמם לא לעבוד במקביל ללימודים. בלימודי ערב לומדים בין השעות 17:30 ל-21:00 לערך במשך 2-3 ימים בשבוע ולפעמים בימי שישי. מתכונת זו מתאימה למי שרוצה ללמוד ולעבוד במקביל.

 

מחירים
המחירים המוצגים בסקר הינם מחירים ממוצעים ונכונים ליום ביצוע הסקר. המחירים התקבלו משיחות עם המכללות עצמן או עם בוגרים אשר הסכימו לשתף אותנו במידע. אין אנו לוקחים כל אחריות לגבי נכונות או שלמות הנתונים ואתם מתבקשים לפנות למכללות עצמן לקבלת הצעת מחיר. המחירים הכתובים במאמר זה הינם הערכה בלבד.

  

איזו תעודה מקבלים בסוף הקורס?
בכל המכללות ניתנות תעודות סיום או תעודות השתתפות. בחלקן מוצע לתלמידים לגשת למבחני הסמכה של חברות כגון מיקרוסופט או גוגל. בדרך כלל בתחום ההייטק יש חשיבות לידע איתו תצאו מהקורס, לרמת הפרויקטים שעשיתם ושאתם יכולים לעשות והרבה פחות לתעודות רשמיות.

 

היכנסו לעולם ההייטק המרתק כבר היום! השאירו פרטים או חייגו 03-6176666


 
כיצד בדקנו את השוק?
ראשית חיפשנו בגוגל "קורס תכנות". חקרנו את כל 10 המכללות המציעות קורס תכנות. לגבי חוות דעת, פרסמנו רק חוות דעת מאתרים אמינים, הבודקים את מוסרי חוות הדעת ורק כאשר היו יותר מ-5 חוות דעת (רצינו יותר אבל החלטנו שאז נפסול יותר מדי נתונים). למרות שעשינו כמיטב יכולתנו ללקט נתוני אמת שלמים, אין אנו לוקחים כל אחריות לגבי נכונות או שלמות הנתונים, יתרה מכך הנתונים נכונים ליום פרסום מאמר זה ועשויים להשתנות. הקורא מוזמן לבדוק בעצמו.

 


מכללת סלע

מכללת סלע מלמדת קורסי הייטק במגוון מסלולים. המכללה נחשבת למקצועית ביותר בענף. הקורסים במכללת סלע הינם המקיפים והמבוקשים ביותר. קורס תכנות – קורס פיתוח תוכנה של מכללת סלע הינו קורס הדגל של המכללה. מדובר בקורס Full Stack המלמד את מיטב הטכנולוגיות המבוקשות בשוק העבודה ב-2021. לבוגרי קורס תכנות של מכללת סלע מוצעות משרות איכותיות בבית התוכנה של סלע. בית התוכנה של סלע הינו בית תוכנה גדול המעסיק כ-300 עובדים בארץ וב-5 סניפים בחול. 
חוות דעת גוגל: 4.8/5; חוות דעת אתר הסטודנט: 9.7/10; חוות דעת אתר לימודים בישראל: 4.8/5
מוכר לפיקדון חיילים משוחררים: כן; שעות לימוד: 1,167; מחיר ממוצע: 25,000 ₪

 

הצטרפו לאלפי בוגרות ובוגרי סלע המרוצים בהייטק. השאירו פרטים או חייגו 03-6176666


 
מכללת ג'ון ברייס
מכללת ג'ון ברייס מלמדת מגוון קורסים בתחומים שונים. קורס תכנות בשפת JAVA - Full Stack Development הינו הקורס לתכנות של מכללה זו. הכשרה זו מובילה את בוגריה מנקודת האפס לאורך כל המסלול – החל בתכנות בסיסי, דרך עולם השרתים וכלה בפיתוח למובייל תוך מתן דגש על טכנולוגיות שיבטיחו התמקצעות ורלוונטיות בשוק העבודה.
חוות דעת גוגל: 4.2/5; חוות דעת אתר הסטודנט: 8.5/10; חוות דעת אתר לימודים בישראל: 4.3/5
מוכר לפיקדון חיילים משוחררים: כן; שעות לימוד: 605; מחיר ממוצע: 20,000 ₪

 
מכללת האקר יו
תחומי ההכשרה ב- HackerU כוללים לימודי הייטק מגוונים ומתקדמים, ביניהם הכשרות בשיווק דיגיטלי, עיצוב גרפי, אנימציה, קורס פיתוח אפליקציות ל-Android ול-iPhone, ניהול רשתות ואבטחת מידע, קורס אבטחת מידע וסייבר, בדיקות תוכנה - QA ועוד. קורס תכנות של מכללת האקר יו נקרא קורס תכנות Net. מסלול הכשרה זה מותאם לשינויי השוק ויעניק לך את הידע המקצועי הנדרש בטכנולוגיות המתקדמות כגון: פיתוח בגרסה החדשה והעדכנית של מייקרוסופט ASP.NET Core.
חוות דעת גוגל: 4.3/5; חוות דעת אתר הסטודנט: 8.8/10; חוות דעת אתר לימודים בישראל: 4.3/5
מוכר לפיקדון חיילים משוחררים: כן; שעות לימוד: 550; מחיר ממוצע: 19,000 ₪

 
חברת Gohitech
חברת Gohitech הנה חברת הייטק המתמחה כבר כעשור במתן שירותים מקיפים בבניית אתרים, קידום אתרים, פיתוח אפליקציות, תכנות ועוד. אנו מספקים לימודי הייטק מקצועיים ומעשיים. קורס תכנות של חברת Gohitech נקרא קורס תכנות למתחילים בקצב שלכם. הלימודים מתקיימים בחברת הייטק ולא במכללה. תכנות היא עבודת היום-יום שלנו. הלימודים אינם רק תיאורתיים, אלא מעשיים על לקוחות החברה!
חוות דעת גוגל: אין; חוות דעת אתר הסטודנט: אין; חוות דעת אתר לימודים בישראל: אין
מוכר לפיקדון חיילים משוחררים: לא

 
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית. עם הסרטונים שלנו, פשוט להיות מקצוען. צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר. אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון. המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה. קורס תכנות של מכללת פרקטיקיו נקרא קורס תכנות למתחילים - Object Oriented. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
חוות דעת גוגל: אין; חוות דעת אתר הסטודנט: אין; חוות דעת אתר לימודים בישראל: אין
מוכר לפיקדון חיילים משוחררים: לא; שעות לימוד: לא מוגדר; מחיר ממוצע: 350 ₪ לחודש

 
מכללת INT לחדשנות וטכנולוגיה (לשעבר מכללת נס טכנולוגיות)
המכללה לחדשנות וטכנולוגיה iNT מזמינה אתכם לבחור כיוון חדש לחיים. במציאות בה מקצועות מסורתיים נעלמים ברגע, כולנו נדרשים "להמציא את עצמנו מחדש". קורס תכנות של מכללת INT נקרא תכנות JAVA. הידע המקצועי הנרכש בקורס ג'אווה ישמש כדלת לעולם הפיתוח בסביבת האנדרואיד בעיקר ועל כן קורס JAVA יסייע לבוגריו להשתלב בקלות בשוק העבודה.
חוות דעת גוגל: 3.5/5; חוות דעת אתר הסטודנט: אין; חוות דעת אתר לימודים בישראל: 4.2
מוכר לפיקדון חיילים משוחררים: לא; שעות לימוד: 525; מחיר ממוצע: 18,000 ₪

 
מכללת נשיא טכנולוגיות
"נשיא טכנולוגיות" הוקמה בשנת 1988 ומאז הפכה להיות אחת המכללות המובילות בתחום הגרפיקה, הטכנולוגיה וההייטק. המרצים המעולים, האמינות והלמידה בהדרכה אישית הם אלה שהובילו את המכללה וימשיכו להוביל. קורס תכנות של מכללת נשיא טכנולוגיות נקרא שפת #C (שפת c sharp). הקורס מלמד יכולות של תכנות מונחה עצמים, ואת התחכום של ++C. השפה נלמדת בסביבת פיתוח Net.
חוות דעת גוגל: 4.0/5; חוות דעת אתר הסטודנט: אין; חוות דעת אתר לימודים בישראל: אין
מוכר לפיקדון חיילים משוחררים: לא; שעות לימוד: 114 + תרגול; מחיר ממוצע: 12,000 ₪

 
מכללת Real-Time
Real Time College מתמחה בקורסים שיעניקו לך הכשרה מקצועית בעולם ההייטק בשיטת Hands-On. במהלך הקורס מחלקת ההשמה של Real Time Group תעזור לך למצוא עבודה, לשפץ את קורות החיים שלך, תכין אותך לראיונות ותעניק לך את הניסיון הדרוש שיוביל אותך קדימה. קורס תכנות של מכללת Real Time נקרא קורס Full Stack | קורס פיתוח WEB. קורס Full Stack מעניק את כלל הידע, הניסיון והכלים הנדרשים לסטודנט בכדי להצטרף לצוות פיתוח כמפתח צד שרת (Server) וצד לקוח (Client).
חוות דעת גוגל: 4.4/5; חוות דעת אתר הסטודנט: אין; חוות דעת אתר לימודים בישראל: אין
מוכר לפיקדון חיילים משוחררים: כן; שעות לימוד: 650; מחיר ממוצע: 18,000 ₪


היחידה ללימודי חוץ של הטכניון
קורס תכנות של היחידה ללימודי חוץ של הטכניון נקרא מפתחי תוכנה בסביבת NET. הסטודנט ילמד בהדרגה נושאים רבים ותחומי ליבה במדעי המחשב ופיתוח מערכות מידע, ויתמקצע בשפת התכנות הנפוצה 7.0 C# ("סי שארפ"). כמו כן, הסטודנט ילמד את הטכנולוגיות מבוססות Microsoft.NET Framework, יידע לאפיין ולממש מערכות מידע ולכתוב תוכניות המבוססות על טכנולוגיה זו.
חוות דעת גוגל: 4.0/5; חוות דעת אתר הסטודנט: אין; חוות דעת אתר לימודים בישראל: 4.3/5
מוכר לפיקדון חיילים משוחררים: כן; שעות לימוד: 378; מחיר ממוצע: 22,000 ₪

 

עכשיו תורכם – רוצים להיות Full Stack Developer? הקורס הכי טוב לפיתוח תוכנה ממתין לכם. לפרטים ותיאום פגישת ייעוץ אישית: 03-6176666

 

ריכוז נתוני סקר שוק קורסי תכנות 2021

 
 

מכללה

שעות לימוד

מחיר ממוצע

חוו"ד גוגל

(מתוך 5)

חוו"ד לימודים בישראל

(מתוך 5)

חוו"ד הסטודנט

(מתוך 10)

פיקדון חיילים משוחררים

מכללת סלע

1,167

25,000

4.8

4.8

9.7

+

מכללת ג'ון ברייס

605

20,000

4.2

4.3

8.5

+

מכללת האקר יו

550

19,000

4.3

4.3

8.8

+

Gohitech

?

?

?

?

?

?

מכללת פרקטיקיו

אין

350 לחודש

אין

אין

אין

-

מכללת INT לחדשנות וטכנולוגיה (לשעבר מכללת נס טכנולוגיות)

525

18,000

3.5

4.2

אין

-

מכללת נשיא טכנולוגיות

114 + תרגול

12,000

4.0

אין

אין

-

מכללת Real-Time

650

18,000

4.4

אין

אין

+

היחידה ללימודי חוץ של הטכניון

378

22,000

4.0

4.3

אין

+

 

ט.ל.ח.

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

ציון פרטיך/פרטייך כמפורט לעיל יהוו הסכמה שלך לשיגור המידע והעדכונים מטעם סלע אליך/אלייך לכתובת הדוא"ל ו/או מספר הטלפון הסלולרי שלך שיפורטו כמפורט לעיל.
 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »