האם מומלץ לך ללמוד קורס אבטחת מידע בשנת 2021? מה היתרונות בלימודי אבטחת מידע? לימודי סייבר ואבטחת מידע במכללת סלע. כל הסיבות שכדאי לך לשקול לפני שתחליט האם להשקיע ב-לימודי אבטחת מידע וסייבר.  רוצים הצעת מחיר ל-קורס סייבר הכי טוב בארץ? השאירו פרטים או התקשרו 03-6176666

  

עשר הסיבות המובילות ללמוד קורס אבטחת מידע

אבטחת מידע הפכה בשנים האחרונות לתחום מרכזי של צמיחת מקומות עבודה. הפופולריות שנבעה מזרם של אנשים שבחרו בקריירת אבטחה הגדילה מאוד את הביקוש ל-קורס אבטחת מידע. למרות זאת, ישנם מספר אנשים שעדיין מתלבטים האם עליהם לקפוץ למים הלא ידועים של אבטחת מידע בחייהם המקצועיים. הבלוג הזה, העוסק ב "עשר הסיבות המובילות ללמוד אבטחת מידע" בהחלט אמור לעזור לכם להחליט האם לימודי אבטחת מידע מתאימים לכם.

  

ללמוד מהמומחה מספר אחד בארץ לסייבר רוני דויטש -היכנסו לעולם המרתק של הסייבר כבר היום!*
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666


לקריאת חוות דעת על לימודי סייבר ואבטחת מידע של מכללת סלע בגוגל *

 

קורס אבטחת מידע במכללת סלע

חוות דעת מכללת סלע בגוגל מכללת סלע מציעה לימודי סייבר ואבטחת מידע למתחילים ברמה הגבוהה ביותר. קורס אבטחת מידע במכללת סלע (הנקרא גם קורס סייבר) הינו תולדה של יותר מ-25 שנים של התמחות בסייבר ואבטחת מידע. מכללת סלע, היא חלק מבית התוכנה סלע, בית תוכנה בעל מוניטין בינלאומי עם סניפים בהודו, קנדה, ארה"ב וסינגפור. צוות המרצים במכללת סלע הינם עובדי בית התוכנה הבכירים. בצורה זו הם באים מהשטח ומביאים לכיתה ידע וניסיון עכשוויים. סלע עובדת עם ומלמדת גופי ממשל מובילים בתחום אבטחת מידע, כמו יחידת 8200, משרד ראש הממשלה, המוסד לתפקידים מיוחדים ועוד.

  

 1. אבטחת מידע - ענף ירוק עד

אבטחת מידע הפכה אט אט לתעשייה ירוקת עד. כמו שזיהום האוויר היה תוצר לוואי של המהפכה התעשייתית, הסכנה בפריצות אבטחה וגניבת מידע ע"י האקרים ברשת, לארגונים ועסקים, הן תוצר לוואי דומה של המהפכה הדיגיטלית. אבי בלאיש, סמנכ"ל בית התוכנה סלע ומומחה לקריירה בתחומי המחשב מסביר: "בהתחשב במצב זה ובהסתכלות על ההתקדמות שעשינו כקהילה מאז המצאת האינטרנט, אני חושב שזו מסקנה ברורה כי אבטחת מידע כאופציית קריירה ברת קיימא היא כאן כדי להישאר".

עם כניסתם של נושאים כמו Big Data, Internet of Things ומחשוב ענן, מעמדו הקבוע של אבטחת מידע וגודל חשיבותו נחקקו היטב בסלע. ככל שיש יותר מחשוב כך יש יותר התקפות סייבר. אז אם ברצונך ללמוד קורס אבטחת מידע בעידן של ימינו, זה בהחלט רעיון טוב.

  

 1. ללמוד קורס אבטחת מידע ולטייל בעולם

לאלו מכם, השואפים לטייל בעולם, קורס אבטחת מידע עשוי להיות התחלה של קריירה מושלמת. אלפי מומחים לאבטחת מידע ברחבי העולם עובדים להגנה על עסקים, סוכנויות ממשלתיות וצרכנים כלליים. למעשה, כל מה שתצטרכו זה חיבור לאינטרנט וזה לא משנה אם אתם תחת עץ קוקוס בלגונה כחולה או על ספסל בפארק. בקנה מידה עולמי, העלייה בניסיונות הפריצה לאבטחת מידע עולה על ההיצע של מגיני אבטחת מידע. התוצאה היא שפע של הזדמנויות עבור אנשי מקצוע ומומחים בתחום אבטחת מידע כדי להציע את כישוריהם המבוקשים ביותר, כאן בארץ, או ברחבי העולם. לפיכך, קריירה באבטחת מידע עשויה להיות הדרכון המושלם שלך להצלחה!

  

 1. קורס אבטחת מידע אפשרות למוד ולעבוד מהבית

מי העלה בדעתו שיום יבוא והעולם יהיה מושבת בגלל וירוס עולמי? ובאמת, אותם אלו בעלי מקצועות בתחום האינטרנט, שרדו את השפל הכלכלי טוב יותר מאחרים. רוני דויטש, מומחה בעל שם עולמי בתחום הסייבר מסביר: "גם בזמן סגרים והבידוד בבתים, אנשי אבטחת מידע יכלו להמשיך ולעבוד באין מפרע ולהמשיך לקבל משכורות גבוהות. אין ספק שהמגיפה הנוכחית שינתה אצל רבים את בחירת המקצוע הבאה שלהם, מקצוע שיאפשר לעבוד מכל מקום ובכל זמן, דרך האינטרנט".

  

 1. קריירה המשרתת את הטוב הגדול יותר

חברות אבטחת מידע הגנו עלינו פעם אחר פעם כנגד מגוון פריצות מערכת אשר פוגעות בסודיות, בזמינות וביושרה שלנו. למרות זאת, מספר פשעי הרשת רק גדל מיום ליום. מיליונים נופלים טרף הונאות גניבת אשראי, תוכנות כופר ותוכנות ריגול, התקפות DDoS. האיום המקוון על חברות, גדולות כקטנות ואנשים פרטיים גדול וגדל. ברחבי העולם, סוכנויות פשע לאומיות, כוחות משטרה, צוותי אבטחת החברה נלחמים בסכנה זו - אך הם זקוקים לעזרה נוספת. הם זקוקים לאנשים כמוך. אם אתה רוצה את הסיפוק שבביצוע עבודה מתגמלת ואם אתה רוצה לחולל שינוי אמיתי, למד אבטחת מידע והצטרף לתעשייה!

  

 1. אין מתמטיקה ב-קורס אבטחת מידע!

עובדה ידועה היא שלא כולם חולקים את אותה אהבה וחיבה למתמטיקה שנראה שיש לאנשים מסויימים. אם אתה מכיר בעצמך כאדם שסולד ממתמטיקה, אז קריירה בתחום אבטחת מידע צריכה להיות ממש מותאמת לך. קורסי אבטחת מידע נקיים לחלוטין ממתמטיקה. במקום זאת אתה מקדיש זמן לשיוף מיומנויות כמו תכנות ורשתות המסייעות לך לבנות מערך מיומנויות ספציפי לקריירה!

  

רוצים לדעת עוד על סייבר? במכללת סלע קורס הסייבר הטוב ביותר. תבדקו* ואל תתפשרו
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

לקריאת חוות דעת על לימודי סייבר של מכללת סלע בגוגל*

 

 1. לימודי אבטחת מידע - פוטנציאל לצמיחה אישית

אנשי מקצוע בתחום אבטחת מידע עסוקים תמיד בלהערים על האקרים מזיקים, לתקן פגיעויות ולנתח את הסיכון של ארגון. התמודדות עם מתקפות כאלה בענף המתקדם תמיד באה רק עם מחקר מתמשך ומחקר מעמיק. המשמעות היא שלאחר שלמדת אבטחת מידע והתחלת לעבוד, הידע שלך מועשר באופן תמידי ועם הניסיון, חוכמתך מתחדדת ללא הרף וכך שהשמיים הם הגבול כאשר אנו מדברים על צמיחה אישית בתעשיית אבטחת מידע.

  

 1. מגוון תעשיות לבחירה

בתור איש מקצוע בתחום אבטחת מידע אינך מוגבל לתעשייה ייחודית בניגוד לרוב העולם המקצועי. הדיגיטיזציה מתרחשת בתחומים רבים. עם ההתקדמות בתחום ה- IOT, הביג דאטה, האוטומציה ומחשוב הענן נוכל לומר שאנחנו עוברים מהפכה דיגיטלית. דוד בסה, מנכ"ל בית התכונה סלע מדגיש: "אז להיות איש אבטחת מידע לא מונע ממך לעבוד בבית חולים, בבית ספר, בסוכנויות ממשלתיות, בסוכנויות צבאיות חשאיות ביותר. השערים פתוחים לרווחה מכיוון שכמעט כולם רוצים להיות בטוחים בחזית הדיגיטלית".

  

 1. עבודה שלעולם לא תשתעמם בה

בשל אופיו הבלתי צפוי של העתיד, קריירה באבטחת מידע איננה ואינה יכולה להיות סטטית ומעופשת. יאתגרו אותך באופן קבוע. יהיו כשלים חדשים ובלתי צפויים  כמו גם תגליות מדהימות ומפתיעות. וודאות אחת היא שתוקפים ימשיכו לפתח מעללים חדשים באופן קבוע ותפקידכם למצוא פתרונות יצירתיים ומותאמים לבעיות המתעוררות. בתור איש מקצוע בתחום אבטחת מידע, תוכלו לפתור חידות חדשות, להילחם בשדים חדשים ולתמוך בפעילויות חדשות באופן קבוע. אז אם אתם נוטים להשתעמם בקלות בגלל דברים שהם מונוטוניים, אל תתעכבו, אבטחת מידע אף פעם לא משעממת!

  

 1. משכורות שמנות

לדעתי, כולנו יכולים להסכים שכסף הוא הכח המניע העיקרי בעולמינו והעולם הבין את החשיבות העצומה של אבטחת מידע. הרי הכל נשמר וזמין ברשת ויש פושעים המבקשים לפרוץ ולגנוב מידע ששווה הרבה מאד כסף, מגורמים עסקיים וממשלתיים. לכן מוסדות וארגונים רבים מחפשים מומחים שיוכלו להגן על מערכותיהם מפני התקפות ההאקרים - והם מוכנים לשלם משכורות גבוהות ואף לספק הדרכה ופיתוח.

משכורות באבטחת מידע הן בעלות פוטנציאל צמיחה גדול יותר מאשר 90% מענפים אחרים והרווחים יכולים לעלות על החציון הממוצע בסכום עצום.

  

 1. מסתכלים על היכולת שלך ולא על הגיל, המין או האתניות

יתרון נוסף של מקצוע המאפשר עבודה מהבית או מכל מקום שתבחר, הוא שאין משקל ממשי

לבחירות שנהגו לבצע בעבר בחברות שונות, בחירות שנהגו להתאים בין העובד לבין המארג החברתי הקיים החברה. למשל חברה שיש בה בעיקר צעירים בני 20-30 לרוב לא תבחר להכניס אליה עובד בין 50. בתחום אבטחת מידע, מקצוע המאפשר עבודה מהבית, הבחירה בך תהיה בעיקר מבוססת על היכולת האישית שלך ולא על המין, הגיל או האתניות שלך. לכן, אם אתה צעיר, זו השקעה טובה לעתיד, כיוון שתוכל להמשיך ולעבוד בתחום כל עוד אתה טוב בזה.

אם אתה שוקל קריירה שניה, גם כדאי לך, כיוון שהגיל, המין או האתניות, הם לא פקטור.

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

ציון פרטיך/פרטייך כמפורט לעיל יהוו הסכמה שלך לשיגור המידע והעדכונים מטעם סלע אליך/אלייך לכתובת הדוא"ל ו/או מספר הטלפון הסלולרי שלך שיפורטו כמפורט לעיל.
 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »