לימודי הייטק למי זה מתאים? האם כדאי ללמוד קורס הייטק? 10 סימנים שאני מתאים לקורס הייטק. 
הקורס הכי טוב להייטק בארץ עומד להתחיל, אל תפספסו! השאירו פרטים או התקשרו 03-6176666

 

מתעניינים בקורס הייטק
חוות דעת מכללת סלע בגוגלרבים שוקלים ללמוד קורס הייטק כזה או אחר. אבל עדיין מתלבטים האם קורס הייטק זה עבורם. בדרך כלל מדובר בהשקעה לא קטנה. לקורס הייטק יש עלות ישירה של מחיר הקורס עצמו ועלות עקיפה של הזמן וההשקעה הנדרשת כדי להצליח. מדובר באלפים רבין של שקלים שביחד מסתכמים לסכומים לא מבוטלים.

 
חששות לגיטימיים לפני רישום לקורס הייטק
רבים חוששים ומתלבטים. חוששים האם הקורס מתאים לי בכלל? האם אני מתאים לעבודה בהייטק? מתלבטים לגבי מקום הלימודים. יש כל כך הרבה אפשרויות וכל אחד טוען שהוא הכי טוב כמובן. ולבסוף יש את השאלה היכן הכי נכון ללמוד כדי למצוא עבודה: האם ללמוד קורס או ללמוד תואר ראשון כדי לעבוד בהייטק?

 

ללמוד במכללה הטובה בארץ* ולעבוד בפרויקטים הכי מגניבים!
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

*לקריאת חוות דעת על מכללת סלע בגוגל

תלמד מה שמתאים לך ותצליח
כל המומחים בתחום וכל ההמלצות אומרות שהדבר היחיד שחשוב באמת זה עד כמה אתה מתאים לנושא. עד כמה אתה אוהב את הנושא. יתר הדברים יסתדרו או שהתשובה להם די ברורה. נכון להיום ממש אין צורך להשקיע זמן, כסף ומאמץ כד ללמוד לתואר ראשון. להיפך נכון להיום אסור ללמוד תואר ראשון כדי לעבוד כתוכניתן.
 
ובאיזו מכללה ללמוד קורס הייטק?
קורס-הייטק-מחירגם לשאלה זו יש תשובה די ברורה ופשוטה – תלמד במכללה עם מוניטין, תלמד במכללה עם ותק, מכללה מוכרת בתחום. פשוט בדוק עם אנשי הייטק לגבי המכללה שאתה רוצה ללמוד בה. תשאל מי המכללה המקצועית ביותר בתחום. המכללה שהתעודות שלה מאפשרים כניסה לעבודה בלע בעיות. הייטק זה תחום מורכב ומאתגר. בחר להירשם לקורס הייטק במכללה המלמדת תוכניות לימוד מקיפות, מקצועיות ומגוונות. חשוב שהמכללה תצייד אותך בידע נרחב כדי שתצליח להתקבל לעבודה ולהתקדם.

 

הסימנים שקורס הייטק זה עבורכם
אם כך חשוב לברר עד כמה אתם מתאימים ללימודים ולעבודה בהייטק. נתחיל ב-10 סימנים האם אתם מתאימים ללימודי הייטק? בחנו את עצמכם. על כל סעיף תנו לעצמכם נקודה. אם צברתם 7 או יותר נקודות – אתם ממש מתאימים. אם צברתם 4-6 נקודות אזי אתם ככל הנראה מתאימים ואם צברתם 3 או פחות אזי רצוי לבדוק את החלטתכם. בואו נתחיל.

- אוהבים טכנולוגיה. הייטק זה עולם טכנולוגי. אם טכנולוגיה זה נושא שמדבר אליכם, אם מדע ונושאים מדעיים מעניינים אתכם, סמנו לכם נקודת פלוס.
קורס-בייטק-חוות-דעת- למדתם ואהבתם. בתיכון, בצבא או אחרי הצבא למדתם מחשבים ואהבתם את זה. אם בעבר יצא לכם ללמוד נושאים כמו תכנות, בדיקות תוכנה וכד' ואהבתם את זה יש סיכוי יותר מסביר שגם עכשיו תצליחו ותיהנו – הוסיפו לעצמכם נקודה.
- מתקינים תוכנות ואפליקציות. אם אתם נוהגים להוריד תוכנות שונות למחשב הביתי או נוהגים להתקין אפליקציות סימן שאתם אוהבים להתעסק בכלים טכנולוגיים. הוסיפו לעצמכם נקודה.
- מקנפגים את המחשב או הסמארטפון. אם אתם יודעים מה זה Control Panel או כיצד משתמשים ב Set Up של הטלפון החכם שלכם סימן שאתם לא מפחדים לנסות דברים כדי לשפר את מצבכם הטכנולוגי. שווה נקודת זכות.
- אתם חיות רשת מכירים אתרים. אם אתם אוהבים לגלוש באתרים שונים ומשונים, אם יש לכם רשימת דפים מועדפים ענקית (Favorites) אזי אתם סקרנים ואוהבים לקרוא וללמוד מהרשת. אלו תכונות חשובות מאוד לאנשי הייטק. בהחלט שווה נקודה.
- אתם חיים ברשתות חברתיות. אם יש לכם יותר שעות טוויטר, פייסבוק ואינסטאגרם מאשר שעות בלעדיהם, אם יש לכם פי 10 חברים וירטואליים מאשר חברים אמיתיים סימן שאתם מבינים את החיים הדיגיטליים. קחו עוד נקודה.
- אוהבים לקרוא על טריקים של אתרים ותוכנות. אם אתם אוהבים ללמוד קיצורי דרך, לעשות הכל בלי עכבר או להגדיר לעצמכם את סביבת העבודה ב-WINDOWS כך שתוכלו להחליף שפה במהירות או להתחבר למחשב עם זיהוי פנים במקום עם הקשת סיסמא – אתם ממש בעניין של הייטק.
- מתעניינים במגזינים טכנולוגיים באינטרנט, בעיתון או בטלוויזיה. אם לקרוא או לשמוע על טכנולוגיה מעניין אתכם, זה טוב וזה אומר שאתם אוהבים ללמוד דברים טכנולוגיים חדשים.
- בניתם אתר אינטרנט. לבנות אתר אינטרנט בסיסי זה לא כזה מסובך. יש המון מידע איך עושים זאת באינטרנט ובחינם. אז אם השתמשתם במידע זה ולמדתם לבד לבנות ולפרסם אתר אינטרנט, אזי ממש אתם בכיוון של הייטק.
- מכירים שניים או יותר מהמושגים הבאים. נביא כאן רשימה של עשרה מושגים. אם אתם מכירים ויודעים להסביר (בלי ויקיפדיה – DA) את שני המושגים הללו – קחו מאתנו עוד נקודה:
HTML, Dot Net, Java, JavaScript, Could computing, Byte, Ethernet, Server, Hosting, Selenium

לבנות לעצמכם עתיד - היכנסו כבר היום לעולם התוכנה והייטק! ל לימודים-סטאז'-עבודה במכללה המובילה בארץ* להייטק
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

*לקריאת חוות דעת על מכללת סלע בגוגל

 
אבחון מקצועי
קורס-הייטק-למתחיליםמעבר לבחן את עצמך ניתן לעשות אבחון מקצועי. במכללת סלע לדוגמא, אנו מציעים לכל מי שמתעניין בלימודי הייטק, אבחון מקצועי ממוחשב לגבי מידת התאמתו לתחום. האבחון הינו בשיתוף עם חברת פילת, החברה הגדולה בארץ לאבחונים מקצועיים. רוב חברות ההייטק משתמשות בשירותי פילת לאבחון עובדים. במכללת סלע אנו מציעים את האבחון המקצועי כחלק מתהליך הרישום. כל סטודנט חייב לעשות אבחון ולא ניתן להתחיל ללמוד אם לא מקבלים ציון מינימלי מסוים. אגב האבחון הינו ללא תשלום.

 
נשים, גברים והייטק
אחת השאלות שאנו נשאלים תדיר היא האם הייטק זה לנשים. התשובה הברורה היא כן! מקצועות ההיטק מתאימים לנשים וגברים במידה שווה.


אילו מקצועות הייטק יש?
יש די הרבה וניתן לקרוא כאן מסלולים של לימודי הייטק | הקורס הטוב ביותר בארץ להייטק בהרחבה: נוכל לומר שהמקצועות הראשיים הם: תכנות, סייבר, בדיקות תוכנה ועיצוב גרפי.

 
אילו קורסי הייטק לומדים במכללת סלע?
קורס תכנות, קורס QA, קורס סייבר ו-קורס עיצוב גרפי.  אפשר לקרוא גם על לימודי הייטק | מה כדאי ללמוד להייטק | קורס הייטק | ללמוד הייטק במכללת סלע

הקורסים הכי טובים להייטק, המקצועיים והמקיפים ביותר בארץ, ללמוד עם המרצים הטובים ביותר ולקבל הסמכה יוקרתית של מכללת סלע. לפרטים ותיאום פגישת ייעוץ אישית: 03-6176666

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

ציון פרטיך/פרטייך כמפורט לעיל יהוו הסכמה שלך לשיגור המידע והעדכונים מטעם סלע אליך/אלייך לכתובת הדוא"ל ו/או מספר הטלפון הסלולרי שלך שיפורטו כמפורט לעיל.
 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »