כדאי ללמוד קורס סייבר למתחילים ? מה זה מיישם הגנת סייבר ? מה לומדים בקורס סייבר ? איך המצב בשוק העבודה ? יש לזה עתיד ? איפה כדאי ללמוד סייבר ? הקורס הכי טוב לסייבר עומד להתחיל, אל תפספסו! להצעת מחיר ל-קורס סייבר השאירו פרטים או התקשרו 03-6176666

 

הדבר הבא –קורס סייבר למתחילים
קורס-סייברחיילים משוחררים, אקדמאים המחפשים הסבה ונמשכים לתחום המחשבים, מחפשי הסבות מקצועיות, שואלים את עצמם האם כדאי ללמוד סייבר ? האם כל הבאז מסביב לתחום נכון ? אז כדי לנסות ולעזור לכם בבחירת המקצוע הנכון עבורכם ריכזנו כאן מידע אודות קורס סייבר, האם כדאי ללמוד, כמה מרוויחים, מחיר קורס סייבר ועוד שאלות בוערות.

 

לימודי סייבר
שאלה שחוזרת על עצמה היא למה דווקא סייבר ? התשובה היא די ברורה, סייבר, הוא ההווה אבל בעיקר העתיד. וככל שהשנים יעברו והמערכות יגדלו וישתכללו כך יגדל וישתכלל הצורך והרצון של "גורמים עויינים " לפגוע בהן, למוטט אותן וגם לחבל בהן וכפועל יוצא אף לפגוע בנו ובמרקם החיים המודרני. מידע נוסף ניתן למצוא ב-קורס סייבר – מה זה? מה לומדים? תנאי קבלה - הסבר מקיף.

 

מקצוע אבטחת מידע – מגן סייבר
מקצוע הסייבר נולד כצורך להכשיר אנשי מקצוע איכותיים על מנת שיוכלו לתת פתרונות ולמנוע מאותם מפגעים חכמים לממש את חזונם. סייבר הפך להיות מקצוע מבוקש בתעשייה, הצמאה לאנשים טובים שיוכלו להצעיד אותה להישגים הן בזירה המקומית והן בזירה הבינלאומית.

 

קורס סייבר – הצד הישראלי
קורס-סייבר-הכי-טובלא בכדי כמעט בכל תערוכה/כנס מקצועי בארץ ובעולם יש לישראל תמיד תמיד נציגות נכבדה ומקצועית. נציגי ישראל מציעים שפע פתרונות מקצועיים הנבנים ומפותחים בישראל. פתרונות לבעיות בוערות הקיימות כיום בתחום ואף פתרונות עם ראייה לטווח ארוך. ככל שנהיה יצירתיים יותר כך נוכל להתמודד עם הסכנות האורבות. הקורס מכין אותך לעבודה בחברות הסייבר הללו. לעוד מידע מעניין: קורס סייבר, 8 עובדות מעניינות.

 

אז מה זה מומחה סייבר ?
מגן סייבר הוא מקצוע חדש ומגוון, מומחה הסייבר חייב להכיר את התשתיות והמרכיבים השונים, את שיטות הפעולה והחולשות של מערכות המחשוב בארגון. כמו כן זקוק מומחה הסייבר הן להבנה פסיכולוגית ולידע טכנולוגי רחב, מומחה הסייבר הוא אדם המחזיק "ארגז כלים" ממנו הוא יכול לדלות פתרונות בהתאם למצב בו הוא נתון.

 

האופי הנדרש מ-מומחה סייבר
כדי ללמוד סייבר ולהצליח, להיות מומחה סייבר, צריך רצון ללמוד, אהבת חדשנות, יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא. אלו יתרונות בולטים לאיש סייבר שכן לעיתים במהלך עבודה שוטפת אנו נדרשים לחשיבה שהיא לאו דווקא "ללכת בתלם לפי דברים ברורים וסדורים" כיום אין ארגון בו לא קיימים אמצעי מחשוב, החל ממדפסות וכלה בעמדות מחשבים,שרתים, מצלמות אבטחה וכל ציוד קצה. בנוסף, ארגונים רבים מכילים "רצפות ייצור" המכילות כל אחת בתחומה מגוון רחב מאוד של אמצעי שליטה ובקרה. כל אלו יכולים לדבר ברשת ומחוברים בצורה כזו או אחרת לאינטרנט כך שהם נתונים לסכנה על בסיס קבוע.

  

ללמוד בקורס סייבר לחשוב מחוץ לקופסא
לעיתים חושבים כי הטמעת פיירוול איכותי או אנטי וירוס טוב יפתרו את האתגרים. הבעיה היא שתוקפים יודעים להתגבר עליהם בקלות יחסית. אם כך, רק היתרון האנושי בשילוב פתרונות יצירתיים במגוון כלים ושיטות, הם אלו שיספקו פתרון אמיתי. אז אם אתם מחפשים אתגרים ודברים לא קונבנציונלים כנראה שאתם בכיוון הנכון. הקורס מכין אתכם לחשיבה כהאקרים כדי שתוכלו ליישם הגנת סייבר מעולה.

 

מה לומדים בקורס סייבר ?
לימודי-סייברקורס סייבר מומלץ נמדד בתוצר הסופי אליו אתה מגיע בסיום הלימודים, האם אתה יכול להסתכל במבט לאחור ולומר "יש לי ארגז כלים" מקיף איכותי ומקצועי איתו אוכל להתחיל בצעדיי לעבר המטרה הנכספת שהיא כמובן - מציאת עבודה ועתיד בתחום. להרחבה בנושא קורסי סייבר מומלצים - מה מומלץ ללמוד בקורס סייבר?

 

קורס סייבר מומלץ – שלב א'
קורס סייבר הכי טוב חייב להיות בנוי בצורה מקיפה ככל האפשר, החל מבסיס נכון ומובנה הפותח בפני הסטודנט את היסודות לתחום, כך למשל בסיס נכון הוא להבין בשלב ראשון מה הם אותם נכסים שאנו נדרשים להגן עליהם? התחלה נכונה של מסלול לימוד תהיה למידה של מערכות הפעלה נפוצות כדוגמת: ווינדוס,לינוקס,ומערכות ניידות (כדוגמת סלולאר).

 

קורס סייבר מומלץ – שלב ב'
בשלב ב' של לימודי סייבר לומדים נושאים כגון סוגים שונים של שרתים כגון שרתי דואר, שרתי בסיסי נתונים, אינטרנט וכו'. חשוב להדגיש שהלמידה חייבת להעשות גם על שרתי ווינדוס וגם על שרתי לינוקס וככלל שתי סביבות עבודה אלו חייבות להילמד שכן לא ניתן ללמוד את תחומי הסייבר ללא ידע איכותי גם בסביבת לינוקס, שהרי כלים רבים, הן להגנה והן לתקיפה, מבוססים על מערכת זו.

 

קורס סייבר מומלץ – שלב ג'
בשלב האחרון ללימודי סייבר מתמקדים בלמידה איכותית של תחומי התקשורת - תוסיף נדבך נוסף לידע אותו אנו נדרשים על מנת לקבל תמונה רחבה ככל שניתן על המערכות עליהן אנו מגנים. כעת, משהבנו את הבסיס, את המערכות עליהן מצופה מאתנו להגן, נפנה לכלים ושיטות בפועל:

 

האקינג בקורס סייבר – כיצד מומלץ להתייחס?
יש ללמוד לתקוף, המגוון כלים ושיטות – ממש כפי שהתוקף בעתיד יבצע. יש ללמוד hands on כדי להתנסות הלכה למעשה ב-אבטחת מידע. כמובן, יש להבין ניהול סיכונים, שהרי לא ניתן יהיה וגם לא צריך "לבצר" כול נכס בכל מקום. לימוד זה יאפשר לנו לנהל נכון, הן תקציבית והן מעשית את מערך ההגנה והמשאבים שיוקצו לו בנקודות שונות.

 

לימודי מגן סייבר עם הסמכה רשמית
כל אלו חייבים להתבצע על פי תקני אבטחת מידע, הנחיות ודרישות רגולציה. נהיה חייבים ללמוד את מערכות ה- הבקרה התעשייתיות SCADA וכמובן את עולם ה- IOT. לא יתאפשר לנו להתריע וללמוד בזמן אמת על אירועים ללא לימוד מערכות SOC וגם לבצע פורנזיקה. כול הלימוד חייב להתבצע הן ברמה התאורטית והם ברמה המעשית תוך שימוש בכלים מגוונים.

 


למה צריך ללמוד קורס מגן סייבר באופן מסודר ?
במציאות היומיומית בה אתם נתקלים בחיפוש פשוט ברשת במידע אין סופי אודות התחום, כולל אפשרויות של למידה עצמית של נושאים רבים מתוכם, אתם בטח שואלים את עצמכם "אולי כדאי ללמוד זאת בכוחות עצמי" אז ייתכן שתוכלו לרכוש ידע חלקי מלמידה עצמית, אך למידה מסודרת ומותאמת לדרישות התעשייה קשה מאוד לרכוש באופן עצמאי, הסטנדרטים וההסמכות הניתנות בשוק מצריכות הכשרה מקיפה,מקצועית ופרקטית שקשה מאוד לקבל מלמידה אינטרנטית בלבד.

 

האם למקצוע הסייבר יש עתיד ?
התשובה החד משמעית היא כן! ובייחוד לחיילים משוחררים. לא רק שלמקצוע הסייבר יש עתיד אלא שבראייה לטווח הרחוק התחום יילך ויתפתח יתעצם ויגדל וכפועל יוצא, גם הדרישה לאנשי מקצוע איכותיים היודעים להתמודד עם הסכנות הטמונות בכל פינה עקב גידול מהר זה. זכרו, הכל סביבנו הולך ומתמחשב,כמעט בכל מקום בו אנו נמצאים, אנחנו בסביבה ממחושבת כזו או אחרת. בכל מקום כזה גם אורבות סכנות המצריכות אנשי מקצוע שידעו לתת מענה מקצועי איכותי ומהיר.

  

קורס סייבר מסלול לימוד או לימודים אונליין ?
האם כדאי ללמוד סייבר בקורס או אולי בכלל לקחת קורס אונליין, האם זה מספק ? כיום כמעט לכל תחום ישנם קורסי אונליין הניתנים ללמידה דרך האינטרנט. תחום הסייבר אינו "לימודים באינסטנט". קורס קצר בנושא כזה או אחר אינו תחליף ראוי ללמידה מקצועית איכותית ונכונה. קורס סייבר מומלץ מכין אותך בצורה מוקפדת לצרכי שוק העבודה. בייחוד הדבר נכון לגבי אבטחת מערכות מידע. לא לכל אחד יש מערכת מידע בבית שהוא יכול ללמוד ולהתנסות עליה. נדרש מקום בו ניתן לעבוד hands on על מערכת מידע וליישם בה הגנות סייבר.

 

תנאי קבלה ל-קורס מגן סייבר ודרישות מהסטודנט
1. אבחון כניסה מקצועי (על גבי מחשב) לבחינת מידת התאמתך לתחום אבטחת מידע
2. יכולת קריאת אנגלית ברמה של קריאת אתרי אינטרנט מקצועיים
3. ראיון אישי

 

סגל מרצים הטובים ביותר
על מנת לרכוש מקצוע בצורה נכונה ומוקפדת בתחום הסייבר אנו זקוקים למסלול למידה מקיף ואיכותי המותאם לדרישות השוק ומוכר על ידו. מסלול המועבר ע"י מרצים איכותיים בעלי ניסיון מקצועי רב, כאלו שיש עליהם חוות דעת מעולות והכשירו סטודנטים רבים לאנשי מקצוע טובים ואיכותיים.

 

מה עושים בוגרי קורס סייבר בסיום הקורס ?
הסמכת-סייברעבודה בתחום נחלקת למתחילים ומנוסים. מתחילים יתחילו בחדרי בקרה SOC בד"כ או כעוזרים בצוות בדיקת פגיעות. מתחילים אחרים יעבדו בארגונים החוקרים אירועי סייבר עבור אחרים (מודיעין סייבר) ויש גם מי שימצא עצמו מבצע חקירות בפועל (פורנזיקה). יש המתחילים שמוצאים את מקומם בארגונים המספקים פתרונות בתחום אבטחת מידע וסייבר, הם מבצעים ביקורות, ממלאים דוחות וכו'

 

השלב הבא של בוגרי קורס סייבר בשוק העבודה
אבל, והאבל הגדול הוא – קצב השינוי והקידום במקצוע. ככל שיחלפו החודשים ורמת הידע תעמיק (והיא מעמיקה בד"כ) יגלה איש הסייבר כי רמות השכר המוצעות בתחום וגם העניין גדלים משמעותית. סייבר הוא מקצוע עם קידום מהיר הן ברמות השכר והן ברמות הידע וכמעט לא ניתן להשוות את קצב השינוי לטובה – לכל מקצוע אחר.

 
איפה כדאי ללמוד קורס סייבר ?
בבואך לקבל החלטה חשובה מאוד ולאחר שבדקת קראת והעמקת בתחום, חשוב לזכור! סייבר כדאי ללמוד אך ורק במכללה רצינית המציעה תוכנית לימודים טובה ואיכותית המותאמת לדרישות השוק ורצוי עד מאוד שמלמדת בהתאם להנחיות "מערך הסייבר הלאומי".
- תוכנית לימודים מגוונת ככל האפשר, המלמדת בצורה מאסיבית נושאי בסיס כגון מערכות הפעלה,שרתים תקשורת מחשבים ונושאים מתקדמים כגון האקינג, חקר פגיעויות, סקרי סיכונים, מערכות שליטה ובקרה ופורנזיקה.
- תוכנית לימודים מקיפה בה כל נושא נלמד לעומק ומלווה בתרגולים ובפרויקטים מעשיים ולא ב"טעימות" של 10-20 שעות לימוד בכל נושא.
- מכללה מוכרת וותיקה הקיימת בשוק שנים רבות ומובילה במקצועיותה
-צוות מרצים ומתרגלים מעולה, מנוסה, העוסק בפועל בתחום הסייבר שנים רבות ולא מרצים שעיסוקם העיקרי הוא ללמד בלבד.

 

הקורס הכי טוב לסייבר, המרצים הטובים ביותר ותעודה יוקרתית של מכללת סלע. להצעת מחיר ל-לימודי סייבר השאירו פרטים או התקשרו עכשיו: 03-6176666

 

ערוץ סלע ביוטיוב

 

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

ציון פרטיך/פרטייך כמפורט לעיל יהוו הסכמה שלך לשיגור המידע והעדכונים מטעם סלע אליך/אלייך לכתובת הדוא"ל ו/או מספר הטלפון הסלולרי שלך שיפורטו כמפורט לעיל.
 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »