קורס סייבר מחיר; מה הבוגרים אומרים? שווה להשקיע בקורס סייבר? חישוב המחיר הנכון של קורס מגן סייבר? האם קורס סייבר מקצועי מתאים לי? 
הקורס הכי טוב לסייבר עומד להתחיל, אל תפספסו! השאירו פרטים או התקשרו 03-6176666

  

כמה עולה קורס סייבר?

חוות דעת מכללת סלע בגוגלקורס במכללות שונות מתקיימים קורסי סייבר מגוונים, כמעט ולא תמצא קורס סייבר זהה בשתי מכללות, השאלה: למה? כול מכללה עם הגישה שלה וכול מכללה עושה את "החשבון" שלה.

 
מחיר כולל רקע קודם?
רוב המכללות מבקשות מהלומד רקע מוקדם בסביבות מערכות ואם אין לו את זה אזי הן מציעות קורס רשתות כבסיס לקורס סייבר. כמובן שעבור קורס הרשתות נדרש הלומד לשלם וגם על קורס הסייבר אח"כ יש לשלם, התוצאה היא תשלום עבור שני קורסים ארוכים ולימוד על פני כמעט שנתיים. כלומר קורס סייבר במחיר יקר משמעותי יותר.

 
קורס סייבר מחיר נטו
האם ניתן אחרת? האם ניתן לשלב גם רשתות וגם סייבר וגם לכלול במסלול הלימוד תרחישים מגוונים וגם שימוש בכלים מתקדמים וכול זאת במשך של שנה אחת? מסתבר שכן. מסתבר שהדבר ניתן אך זה דורש מהמכללה מקצועיות רבה, השקעה גדולה וגם סיכון מסוים שהבוגרים יתקשו במציאת פרנסה בתחום. אבל, ההמלצה הראשונה שלנו פה היא: קורס משולב, קורס ראוי, קורס שיספק את שנדרש אבל גם יספק מחיר סביר והוגן ואם ניתן גם ללא סיכון לנרשם.

הקורסים הכי טובים לסייבר, המרצים הטובים ביותר ותעודה  יוקרתית* של מכללת סלע. להצעת מחיר ל-לימודי סייבר
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

*לקריאת חוות דעת על מכללת סלע בגוגל

 
מחירון קורס סייבר ו-קורס אבטחת מידע
קורסי הסייבר בד"כ נעים ממחירים של 15,000 אלף ₪ וצפונה, צפונה עד לאן? לעיתים עד 27,000 אלף ₪, יש גם כאלה שאם נחבר את חלק הרשתות ואח"כ את חלק הסייבר נקבל מספרים ומחיר של גם 36,000 ש"ח!

 
המלצות של בוגרי קורס סייבר

כיצד אדע אם הקורס אליו אפנה, הוא הקורס המשתלם ביותר? פשוט, עושים חשבון של עלות ותועלת. אחת הדרכים הטובות ביותר לבחון האם קורס הסייבר טוב מספיק היא לקבל חוות דעת של בוגרים. האם חומרי הלימוד הולמים את שוק העבודה בתחום? האם איכות המרצים טובה ? האם קורס הסייבר ותיק מספיק? האם המכללה רצינית? ועוד.

 
מה אומרים בוגרי קורס סייבר לגבי המחיר האמיתי של קורס אבטחת מידע?
קורס-סייבר-מחיר-מומלץליצירת תמונה שלמה וריאלית לגבי המחיר האמיתי של קורס סייבר, נפגשנו לשיחה עם בוגרי ממכללות שונות וריכזנו לכאן את המסקנות המרכזיות שעלו ממפגשים אלו. מדובר בהמלצות של בוגרי קורס סייבר מהשנים האחרונות, בוגרים אשר לא רק למדו הם גם השתלבו בעבודה במקצוע הסייבר. כמובן שהיו דעות רבות, מגוון רעיונות ומגוון המלצות. אספנו, קיטלגנו וזיקקנו את המלצות שלגביהן הייתה הסכמה של בוגרים רבים. כלומר ניתן לומר בוודאות גבוהה שמדובר בהמלצות נכונות למי שמתעניינים לעבוד בתחום הסייבר. אין ספק שלא כל בוגר עובר את אותן חוויות ולא לכל בוגר יש את אותן דעות. אבל חשוב לזכור שיש הרבה דברים חופפים שנאמרו על ידי מרבית הבוגרים. לכן מדובר באוסף המלצות אמת הנכונות עבור מגוון רחב של מתעניינים. כך תוכלו ללמוד ולדעת כמה עולה קורס סייבר באמת.

 
קורס סייבר מחיר – שלב א'
אחת ההמלצות החמות ביותר הינה לבחור בשני שלבים: בשלב הראשון לבחור את המכללה המציעה את קורס הסייבר הטוב ביותר. השתמשו בפרמטרים המופיעים בכתבה כדי לבחור את קורס הסייבר המומלץ ביותר. בשלב זה אסור לכם בכלל לשאול מה המחיר. בשלב זה אין למחיר שום חשיבות. ואז בשלב השני, תפנו למכללה שבחרתם ללמוד בה את קורס הסייבר ותשאלו שם מה המחיר. בשלב זה נסו לברר עם המכללה מה המחיר הנמוך ביותר שהיא יכולה להציע לכם. בדקו אפשרות להנחות, מלגות, עבודה בזמן הלימודים במכללה עצמה וכד'. אבל אל תתפשרו.

 
קורס סייבר מחיר – שלב ב'
ומה באשר למחיר? בררו היטב מה כולל המחיר, האם הוא כולל ספרות מלאה? האם המחיר הגיוני?
האם ניתן למצוא את התכנים, הניסיון, ההמלצות, הידע, היכולת להתפרנס בעתיד וכו' – במחיר טוב יותר על אותם תכנים במקום אחר? אם כול התשובות הן: לא, משמע: המחיר בהחלט הוגן.
ובנוסף: חשוב לדעת, כי ברגע שנרשמתם והקורס התחיל – על פי התקנות – כספכם לא יושב.
משמע: בררו היטב, מה התנאים שמציעה המכללה באשר למחיר מופחת במקרה של פרישה מהקורס. אם ניתן לפרוש בכול רגע נתון, ולא להמשיך לשלם מרגע הפרישה על המשך קורס הסייבר, הרי זו הבחירה הטובה ביותר בעלת הסיכון הנמוך ביותר.

 

קורס סייבר מומלץ המחיר האמיתי
את המחיר האמיתי של קורס הסייבר אתה משלם או מרוויח כאשר אתה מתחיל לעבוד בהייטק. כיצד? בוגרי קורס סייבר מצביעים על כך שיש קשר ישיר בין איכות הקורס לבין היכולת שלהם להתקדם בעבודה. בהייטק התקדמות בעבודה פירושה התקדמות בשכר. עכשיו נשווה בין שני חברים, אדם ונועה המתלבטים היכן ללמוד קורס סייבר.

 

המחיר האמיתי של קורס סייבר זול עולה ביוקר
קורס-אבטחת-מידע-מחיראדם, לצורך הדוגמא שלנו, בחר ללמוד קורס זול, מחיר קורס סייבר של 10,000 ₪ (לפני הנחות ומלגות) הוא מסיים כבוגר ומתחיל לעבוד במשכורת של 11,000 ₪ (ברוטו). נועה לומדת קורס מקיף ויקר פי ארבע! מחיר קורס סייבר – 40,000 ₪ (מחיר מחירון לפני הנחות). היא גם מסיימת כבוגרת ומתחילה לעבוד. היות שיש לה הרבה יותר ידע משכרותה ההתחלתית היא 13,000 ₪. כעבור שנה נועה מקבלת קידום ומשכרותה עולה ב-10% ל-14,300 ₪. אדם נותר בתפקידו – עליו ללמוד עוד הרבה דברים לפני שיזכה בקידום. עכשיו אם נחשב, מתברר שנועה הרוויחה 63,600 ₪ יותר מאדם וזאת רק בתוך שנתיים. כלומר נועה שילמה 30,000 ₪ יותר על הלימודים אבל בשנתיים היא לא רק החזירה לעצמה את מה שהיא שילמה – היא אף הרוויחה יותר מכפול מזה.

 

זו ההזדמנות שלכם להצטרף לקורס סייבר המומלץ ביותר* בארץ, עכשיו במחיר מבצע מיוחד
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

*לקריאת חוות דעת על מכללת סלע בגוגל

 

 
מחיר קורס אבטחת מידע בראי העתיד
ומה עם העתיד? מאוד סביר שכעבור עוד שנה (שנתיים מסיום הקורס) נועה שוב מקודמת ומשכורתה שוב עולה ב-10% ל-15,750 ₪. גם אדם מקודם סוף סוף וגם משכורתו עולה ב-10% ל-12,100 ₪. מתברר שבשלוש שנים נועה לא רק החזירה לעצמה את ההשקעה בקורס סייבר טוב יותר, היא הרוויחה 107,400 ₪ יותר – וכל זאת בשלוש שנים ראשונות במקצוע. לכן המחיר האמיתי של קורס סייבר אינו מה שאתה משלם למכללה בה אתה לומד, המחיר האמיתי הוא מה שאתה לא מקבל כמשכורת אחרי שאתה מסיים ללמוד ומתחיל לעבוד בהייטק. חשוב מאוד אם כן לבחור תחילה את המקום הטוב ביותר ללמוד בו. לאחר שבחרת מקום זה – לא להתפשר בשום פנים ואופן גם אם עלות הקורס גבוהה יותר. כדי להרגיע (-: קורס סייבר איכותי וטוב, לא צריך לעלות 40,000 אלף ₪ - ניתן להשיג קורס מעולה גם בהרבה פחות.

 
המחיר הנכון של קורס סייבר
בוגרי קורס סייבר ממליצים על הביטוי – "מה שזול עולה ביוקר ומה שיקר שווה זהב". הבוגרים ממליצים לבחור את הקורס לפי הקריטריונים הבאים
- המלצות של חברים ו/או בני משפחה העובדים בתחום. אחד הפרמטרים החשובים בהחלטה שלכם הינה המלצה של "אחד שמבין". נסו למצוא אדם העונה לשתי קריטריונים: אמין עליכם ועובד בהייטק. אדם כזה אמור להכיר את התחום ויכול לתת לכם המלצה. היות שהוא אמין עליכם אתם יכולים להשתמש בהמלצה שלו.
- היקף המקצועות הנלמדים בקורס. כדי שהמחיר יהיה שווה "כל גרוש" חשוב להקפיד שכל מקצוע יילמד בהיקף מספיק כדי לא להסתפק בידע שטחי ולא מעשי. לצערנו אנו עדים למכללות הרושמות ברשימת המקצועות הנלמדים נושאים "חמים" רבים אך כאשר מתעמקים רואים שכל נושא כזה נלמד בצורה שטחית בלבד. ככלל אצבע ניתן לומר שרק מרצועות הנלמדים בהיקף של 40 שעול לימוד ומעלה הם מקצועות המגיעים למינימום הנדרש על מנת שהבוגר יכיר אותם. כמובן שיש מקצועות שרצוי ללמוד בהיקף כפול ואף יותר מכך.
- מגוון הנושאים הנלמדים. קורס סייבר יכול בכול מכללה להכיל תכנים שונים ועדיין להיות תחת הכותרת "קורס סייבר". יש לבדוק היטב האם התכנים בקורס הסייבר אכן מכילים את שנדרש ברוב מקומות העבודה. חשוב גם לדעת כי בקורס לא ניתן ללמוד את כול התכנים, אלא יש ללמוד "ארגז כלים" נרחב ככול הניתן על מנת שניתן יהיה להשתמש בו ברוב מקומות העבודה בעתיד.
- צוות המרצים. כדי שתהיה תמורה טובה לכספכם חשוב לבדוק היטב את צוות המרצים בקורס ולוודא שמדובר באנשי מקצוע עם ניסיון מעשי עכשווי. ישנם מרצים בעלי עבר מפואר אך ההווה פחות קשור לעבודה מעשית בהייטק. רצוי מאוד שהמרצים יעסקו בהדרכה רק במיעוט מזמנם וברוב זמנם יעסקו בעבודה בשטח.

 
אז בסופו של חשבון למה בכלל שווה להשקיע בקורס סייבר?
מחיר-קורס-סייברסייבר היא מילה יחסית חדשה. סייבר כולל בתוכו את כול המערכות האלקטרוניות, התוכנות, החומרה – בכול מגזרי החיים.
סייבר היא מילה המתארת את העולם הדיגיטלי – כולו ולא רק. אלא גם את כול ההשלכות של פגיעה בעולם הדיגיטלי ודרכו במרקם החיים של ארגון, מדינה או מערכת.
סייבר כולל בתוכו לא רק טכנולוגיה, המרכיב האנושי הן בצד המגן והן בתוקף הוא מרכיב מכריע, גם את ההתנהלות הזו יש להכיר.
כול המרכיבים הללו, ועוד – הם רבים ומגוונים ולא רבים יכולים או רוצים להתמודד איתם.
מי שכן יבחר להיכנס לעולם הסייבר יגלה כי מדובר בעולם גדול מאוד, מעניין מאוד ומשתנה מאוד. העניין, התמורה, הקדמה והצורך מובילים לכך שהמקצוע בהחלט מפתה ומתגמל. החשוב מכול, הנושא נמצא בחיתוליו – השמיים הם הגבול בתחום.

 

הקורסים הכי טובים לסייבר, המרצים הטובים ביותר ותעודה  יוקרתית* של מכללת סלע. להצעת מחיר ל-לימודי סייבר
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

*לקריאת חוות דעת על מכללת סלע בגוגל

הקורסים הכי טובים לסייבר, המרצים הטובים ביותר ותעודה יוקרתית של מכללת סלע. להצעת מחיר ל-לימודי סייבר השאירו פרטים או התקשרו עכשיו: 03-6176666

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

ציון פרטיך/פרטייך כמפורט לעיל יהוו הסכמה שלך לשיגור המידע והעדכונים מטעם סלע אליך/אלייך לכתובת הדוא"ל ו/או מספר הטלפון הסלולרי שלך שיפורטו כמפורט לעיל.
 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »