כיצד לומדים להיות מעצבים גרפיים? מה תנאי הקבלה לקורס עיצוב גרפי? איזו תעודה מקבלים בסיום הלימודים? כיצד תיק עבודות צריך להיראות? כיצד בניית אתרי אינטרנט קשורה לעיצוב גרפי?

 

מה זה בעצם קורס עיצוב גרפי ומה לומדים בו?
לימודי-עיצוב-גרפילימודי עיצוב גרפי נפוצים מאוד כבר שנים רבות ונחשבים לאחד התחומים הכי מרתקים ומעניינים שקיימים היום. במקצוע העיצוב הגרפי הנלמד במסגרת לימודי עיצוב גרפי, תוכלו לעסוק בתחום היצירתי המאפשר לכם לעצב את כל המוצרים שאנחנו רואים במציאות, אם זה בפרסומות אם זה בעיצוב גרפי של מוצרים פיזיים, אריזות של מוצרים, פליירים, פרוספקטים, עיתונים וספרים. בקורס עיצוב גרפי מומלץ, לומדים גם את נושא עיצוב אתרי אינטרנט ואפליקציות ועוסקים הן בלימוד ה-UI, הדרך בה הדברים נראים והן בלימוד ה-UX, חווית המשתמש. בעולם הפרסום וב-משרדי פרסום מעצב גרפי הוא גורם מרכזי סביבו מסתובב התחום. בשורה התחתונה לומדים לעבוד בתחום העיצוב כ-מעצב גרפי. למידע נוסף היכנסו ל-לימודי עיצוב גרפי - 6 עובדות שלא ידעתם.

 
מטרת הלימודים להיות מעצב גרפי
מטרת הלימודים היא להכשיר אתכם לעבודה בתעשייה המגוונת והמעניינת הזאת ולאפשר לכם לעבוד בעיצוב גרפי. לחשוב בצורה קריאייטיבית יותר ולפתח את החשיבה הגרפית וחווית המשתמש שלכם. במסגרת הקורס אתם לומדים חשיבה יצירתית לצד לימוד התוכנות הגרפיות שבהם משתמשים מעצבים גרפיים ברחבי העולם לבניית אתרים ואפליקציות, ביניהם למשל תוכנת הפוטושופ המוכרת מאוד לכולנו, באמצעותה אפשר לעבד תמונות ולאפשר לנו לעשות שינויים בצבעים וצורות, בשילובים כמו קולאז'ים יפים ועוד המון יכולות שמאפשרת לנו תוכנת הפוטושופ. אנו לא נפרט כאן את שאר התחומים והתוכנות הנלמדות בקורס, אבל בהחלט יש תוכנות מתקדמות עוד יותר, שאנו מלמדים במסגרת לימודי העיצוב הגרפי. המטרה הסופית היא להפוך אתכם למעצבים גרפיים מעולים המסוגלים לתת פתרונות יצירתיים וטכניים ללקוחות שלכם. חלק מהדברים שאנחנו מלמדים מפתחים אצל הסטודנטים מיומנויות בתחומי העיצוב, החשיבה הגרפית הקריאייטיב והיצירה, ככול שהסטודנטים לומדים ומתפתחים כך גם הדור הבא של מעצבים גרפיים המתפתח והופך את העולם שלנו שיצירתי ומעוצב יותר ויותר. רוצים לקבל עוד מידע? היכנסו ל-קורס עיצוב גרפי מומלץ - מה מומלץ ללמוד בקורס עיצוב גרפי?.

 

הסטודנטים מפתחים מיומנויות עיצוב ו- חשיבה יצירתית
קורס-עיצוב-גרפיבמסגרת לימודי העיצוב גרפי הנלמדים כתואר ראשון במוסדות אקדמיים כדוגמת בצלאל נדרשים מלכתחילה להגיע לוועדת הקבלה עם יכולת קרייאיטיבית גבוה מאוד, אחרת לא יתקבלו ללימודים במוסד זה, הנחשב למוסד האקדמיה המוביל והטוב ביותר במדינת ישראל. מאידך ניתן ללמוד עיצוב גרפי גם בתיכונים ובמוסדות דומים, כמו במתנסים וחוגים שונים כאלה ואחרים. תוכלו למצוא בכל מקום קורסים מקומיים ואזורים. אבל המקום הנכון ביותר שבו ניתן ללמוד את המקצוע הזה למי שמעוניין להשתלב בעבודה בעולם העיצוב, אלו המכללות המקצועיות לעיצוב גרפי, כאשר המכללה המובילה והוותיקה ביותר בארץ, הינה מכללת סלע, הקיימת החל משנת 1990, מכשירה מעצבים גרפיים ומתמחה במקצועות העיצוב הגרפי כבר כמה עשורים. מומלץ ללמוד לימודים אשר יעניקו לכם תעודה מכובת של מכללה ותיקה ובעלת מוניטין לעיצוב גרפי.

 

לימודי עיצוב גרפי במכללת סלע – לימודי תעודה
במכללת סלע הלימודים כוללים לא רק את לימודי התוכנות הגרפיות אלא גם את לימודי החשיבה הגרפית, הקריאטיביות והיצירתיות וגם בניית אתרים. לימודים אשר יעניקו לכם ידע גרפי יישומי לקראת עבודה בתחום. המטרה היא שבסיום הלימודים תהיו לא רק אנשי טכניקה כאם תהיו מעצב גרפי מוכשר ויעיל המכיר את יסודות העיצוב הגרפי. המכללה מאפשרת לסטודנטים ללמוד נושאים חדשניים ביותר כדוגמת עיצוב לאפליקציות, עיצוב לתוכנות, עיצוב למשחקי מחשב, עיצוב לעולם הדיגיטל, עיצוב לרשתות חברתיות, עיצוב לתעשיית הפרינט והדפוס וכמובן עיצוב לתעשיית הפרסום. הוצאות לאור למיניהם וכו'. בשורה התחתונה תהפכו למעצבים גרפיים מובילים בעולם הפרסום בכלל ו- במשרדי פרסום בפרט.

 

תנאי קבלה
תנאי הקבלה לקורס עיצוב הגרפי משתנים ממוסד למוסד, במוסדות האקדמיים, כגון האוניברסיטה הפתוחה, ישנם תנאי קבלה מחמירים וסביר שיתקבלו אך ורק סטודנטים בעלי רקע מקצועי קודם ויכולות קריאייטיב גבוהות מאוד לעיצוב גרפי. במתנסים, בחוגים ובבתי הספר התיכוניים למיניהם, יתקבלו כל התלמידים והתלמידות שמתאימות למקצוע ובתנאי שזה מעניין אותם, ללא תנאי קבלה מחמירים.
ובמכללות כדוגמת מכללת סלע יעברו המתעניינים ראיון אישי ולעתים גם מבדק התאמה, כל מתעניין יכול להגיע לשיעור דוגמה אמיתי, כדי לצפות ולהתרשם ולהיחשף לסביבת הלימודים האמתית במכללה שאליה הוא בוחר להירשם. תנאי הקבלה בסלע, מאפשרים לכל אחד להתנסות להכיר מקרוב את המקצוע ולהחליט אם הוא מתאים לו עוד לא, עוד בטרם ללימודים שאורכם בדר"כ כשנה ומעלה. קורס עיצוב הגרפי נמשך מספר חודשים בהם לומדים בעיקר את התוכנות הגרפיות עצמן, ועד שנה וחצי למי שרוצה ללמוד את המסלול כולו כולל התמחויות בעיצוב לאפליקציות ועיצוב לדיגיטל, היכרות מעמיקה עם עולם הפרסום והדפוס, הכרות עם עולמות התעסוקה והעבודה בתחום העיצוב, כולל בניית תיק עבודות אישי מקצועי ומרשים שיאפשר לכם במהירות להשתלב ולעבוד בתחום העיצוב בצורה מקצועית, לעתים אפילו כבר במהלך הלימודים ועוד בטרם סיימתם אותם.

 

אז איך בוחרים קורס עיצוב גרפי הכי טוב?
לימודי-עיצוב-גרפי-2כדי לבחור קורס עיצוב גרפי הכי טוב מגיעים בראש וראשונה פיזית להתרשם מהמכללה ולהתרשם מהמרצים. מגיעים לבקר בכיתות הלימוד ולבחון את הציוד המקצועי שיש בכיתות, מבקשים לשוחח באופן אישי עם בוגרים שהשתלבו כבר בעבודה ושעוסקים בתחום. ובאופן כללי רצוי לבחון ולבדוק כל קורס וקורס, בכל מקום ומקום, מול סטודנטים ובוגרים של המכללה, ולראות מהי רמת שביעות הרצון שלהם. רצוי גם לבחון את תיק העבודות של הבוגרים כדי להתרשם מהרמה אליה הם מגיעים במהלך הלימודים. והחשוב מכל לבדוק כיצד הבוגרים השתלבו בשוק העבודה בעולם העיצוב. חשוב לקרוא גם על קורס עיצוב גרפי - מחיר, כמה באמת עולה קורס עיצוב גרפי?

 

מכללת סלע
מכללת בלע הינה המכללה הוותיקה ביותר בארץ, מרבית הבוגרים של סלע, בתחום העיצוב הגרפי, עובדים בתחום ואיישו תפקידים בכירים בסטודיואים, עסקים עצמאיים, חברות מובילות בעולמות הגרפיקה. ורובם עובדים בעולמות הפרסום, בטלוויזיה ובמקומות נוספים בתעשייה זו, בארץ ובעולם, במשרדים גדולים ומכובדים. ובסופו של דבר, הניסיון שלנו ורמת הלימוד המתקיימת במכללת סלע, מביאה את הבוגרים למקומות הכי טובים בשוק המקצועי.

 

מהו קורס עיצוב גרפי הכי טוב?
אנו מזמינים אתכם לבוא ולהתרשם בעצמכם מהלימודים במכללת סלע! הלימודים במכללת סלע הינם לימודי תעודה ובסיום הלימודים כל הבוגרים שסיימו בהצלחה מקבלים תעודת הסמכה בינלאומית.

 

מה מומלץ לבדוק לפני שנרשמים לקורס?
הדבר החשוב ביותר זה איך נראית סביבת לימודים, אנו מזמינים אתכם להגיע לפגישת ייעוץ אישית, ולאחריה להיכנס לשיעור דוגמה, להתייעץ אתנו, לשבת עם יועצי הלימודים המקצועיים שלנו ולשאול אותם את כל השאלות המעניינות אתכם.

 

סגל המרצים בקורס?
קורס-עיצוג-גרפי-חווית-משתמשמה רמת הידע וההשכלה שלהם? במה הם עוסקים ביומיום המרצים של מכללת סלע בתחום העיצוב הגרפי? שימו לב, שכל מרצי סלע הינם אנשי מקצוע מובילים בתחומם, שבמהלך היום עובדים בתחום העיצוב הגרפי ובשעות הערב מלמדים אתכם, ולכן אתם לומדים מהמובילים בתחום ברמה המקצועית וזה מה שסלע יכולה להציע לכל תלמיד ותלמיד.

 

שעות והיקף הקורס במכללת סלע
משך הקורס 749 שעות אקדמיות ( 420 הרצאות ו- 329 מעבדות ופרויקטים)
חלק א' - גרפיקה ממוחשבת והפקות דפוס 38 -מפגשים של 3 שעות מלאות (152 שעות אקדמיות)
חלק ב' - עיצוב ממשקים ואתרי אינטרנט - 28 מפגשים של 3 שעות מלאות (112 שעות אקדמיות)
חלק ג' - עיצוב גרפי, ניהול סטודיו והפקת תיק עבודות - 23 מפגשים של 3 שעות מלאות (92 שעות אקדמיות)
חלק ד' - עיצוב אינטראקטיבי למובייל - 17 מפגשים של 3 שעות מלאות (68 שעות אקדמיות)

 

למי מיועד המסלול?
המסלול מיועד למי שרוצה להשתלב בעבודה בעולמות העיצוב הגרפי, ללמוד לעצב מוצרים, לעצב אתרי אינטרנט וללמוד את הדברים המתקדמים ביותר בתחומי העיצוב. אנחנו לא נלמד אתכם רק עם גרפיקה ממוחשבת או רק תוכנה או תוכנות ספציפיות, אנחנו נלמד אתכם את הרמה הגבוהה ביותר בתחומי העיצוב, אתם תגיעו לרמה שתוכלו לייצר כל עבודה גרפית שתירצו, בכל תוכנה חדשנית שיצאה לתעשייה, ולעבוד עם משרדים וחברות מובילות ובסטודיואים המתקדמים ביותר בתחום.

 

בסיום הקורס
בסיום הקורס אנחנו מעניקים לכם תעודת הסמכה בינלאומית יוקרתית ונחשבת בשוק העבודה. סלע מרכז הדרכה בינלאומי מוסמך של חברת אדובי המייצרת את התוכנות הגרפיות המובילות והמבוקשות בתעשייה מקצועית. ואתם בעצם לומדים ממרצים מוסמכים ובמכללה שמוכרת ברחבי העולם כולו כמרכז הדרכה בינלאומי מוסמך. תעודה זאת תאפשר לכם להשתלב בשוק העבודה בארץ ובעולם בכל מקום שידרשו מכם הסמכה מקצועית. בנוסף לכך אתם יוצאים עם תיק עבודות מקצועי שיאפשר לכל מעסיק פוטנציאלי, להתרשם מרמת הלימודים שלכם ורמת היכולות שלכם. ולאפשר לכם להשתלב בעבודה אצלו בעסק.

 

אנו מזמינים אתכם אלינו לסלע, לפגישת יעוץ אישית עם יועצי הלימודים שלנו, אשר הינם בעלי ותק וניסיון רב, וישמחו לייעץ ולהמליץ לכם על המסלול המתאים לכם ביותר, בהתאם לכישורים שלכם.
פנו אלינו כעת לטלפון 03-6176666 בהצלחה!

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

ציון פרטיך/פרטייך כמפורט לעיל יהוו הסכמה שלך לשיגור המידע והעדכונים מטעם סלע אליך/אלייך לכתובת הדוא"ל ו/או מספר הטלפון הסלולרי שלך שיפורטו כמפורט לעיל.
 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »