קורס עיצוב גראפי – מחיר - מה הבוגרים אומרים? שווה להשקיע בקורס עיצוב גראפי? מה המחיר הנכון? האם זה קורס עבורי? 
רוצים הצעת מחיר ל-קורס עיצוב גרפי הכי טוב בארץ? השאירו פרטים או התקשרו 03-6176666

 

  


קורס עיצוב גראפי – כמה זה עולה?
קורס-עיצוב-גרפי-מחירקיימים היום בשוק קורסי עיצוב גראפי רבים. המחיר של קורס עיצוב גראפי נע בין כ- 2000 ₪ לקורס בסיסי ועד ל- 28,800 ₪ לקורס מקיף. כאשר המגוון של הקורסים וטווח המחירים הוא כה גדול, חשוב מאוד לעשות את הבחירה הנכונה. כאשר מחפשים בגוגל "קורס עיצוב גראפי מחיר" לא מקבלים תוצאות ב-ZAP או במנועי השוואת מחירים אחרים. מדוע? מכיוון שהמחיר הינו הקריטריון הכי פחות רלבנטי לגבי ה-"מחיר" האמיתי של הקורס. כאשר אתה לומד במשך כשנה – שנתיים מקצוע שישפיע על עתידך המקצועי שנים רבות קדימה, אסור בשום פנים ואופן למחיר להיות שיקול בבחירה. כאשר אתה לומד מקצוע אשר יקבע במידה רבה את יכולת ההשתכרות שלך בעשורים הבאים חשוב מאוד לבחור את הקורס הנכון ולא את הקורס הזול! לכן צריך להסתמך על ההמלצות של בוגרים, אשר למדו ועובדים בתחום. כך תוכלו לקבוע את המחיר האמיתי של קורס עיצוב גראפי. על מנת שתוכלו לבחור בצורה מיטבית חשוב לבחור ב-קורס עיצוב גרפי מומלץ.

 

המלצות של בוגרי קורס עיצוב גראפי
כדי לתת לכם תמונה שלמה וריאלית על המחיר האמיתי של קורס עיצוב גראפי, דיברנו עם בוגרי מכללות שונות ואספנו לכאן את המסקנות המרכזיות שעלו משיחות אלו. כמובן שהיו מגוון דעות, מגוון רעיונות ומגוון המלצות. מדובר בהמלצות של בוגרי קורס עיצוב גראפי מהשנים האחרונות, בוגרים אלו למדו והשתלבו בעבודה במקצוע במגוון תפקידים. אספנו, קטלגנו וזיקקנו את המלצות שלגביהן רוב הבוגרים הסכימו שהן רלבנטיות למתעניינים ללמוד את התחום:

בוגרים ממליצים על קורס מולטימדיה
אניה קראימן, מוסמכת אנימציה, מולטימדיה ותלת מימד 

אלכסנדרה פיודורובה, בוגרת מכללת סלע, מספרת על לימודי עיצוב גרפי

אוסנת ברגמן בוגרת מכללת סלע, מספרת על חווית הלימודים במכללה

בוגרי מכללת סלע מספרים על חווית הלימודים

וחשוב גם לקרוא על לימודי עיצוב גרפי - 6 עובדות שלא ידעתם

 

זו ההזדמנות שלכם להצטרף לקורס עיצוב גרפי המומלץ ביותר בארץ, ללמוד מן המרצים הטובים ביותר ולקבל תעודה יוקרתית.
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666


קורס עיצוב גראפי מחיר
ללמוד-עיצוב-גרפי-מחיראחת ההמלצות שעברה כחוט השני הינה לבחור את הקורס בשני שלבים: בשלב הראשון לבחור את המכללה המציעה את קורס העיצוב הגראפי הטוב ביותר. השתמשו בפרמטרים המופיעים בהמשך הכתבה כדי לבחור את קורס העיצוב הגראפי המומלץ ביותר. בשלב זה אסור להתייחס למחיר. בשלב זה אין למחיר שום חשיבות. ואז בשלב השני, גשו למכללה שבחרתם ללמוד בה ותשאלו לגבי המחיר הטוב ביותר עבורכם. בשלב זה נסו לברר עם המכללה מה המחיר הנמוך ביותר שהיא יכולה להציע לכם אישית. בדקו אפשרות להנחות, מלגות, עבודה בזמן הלימודים במכללה עצמה וכד'. אבל אל תתפשרו על הקורס הטוב ביותר עבורכם. גם אם המחיר הינו גבוה משמעותית ממכללות אחרות. הבינו מה הסיבה לכך ותשקלו ברצינות את המקום שעתיד ללמד אתכם כיצד לעבוד בתחום. הרמה והתוכן ישפיעו על עתידכם ובנקל תוכלו "להחזיר את ההשקעה" שתתחילו לעבוד בתעשייה! לכן אם החלטתם לבחור במכללה יקרה יותר - אל תתפשרו בגלל המחיר. הנה עוד כמה סיבות מדוע המחיר הוא לא השיקול. וההמלצה הגורפת של הבוגרים היא למוד קורס עיצוב גרפי - הכי טוב להיות מעצב גרפי.

  

קורס עיצוב גראפי המחיר האמיתי
את המחיר האמיתי של קורס העיצוב גראפי אתם משלמים או יותר נכון "מרוויחים", כאשר אתם מתחילים לעבוד. כיצד? בוגרי קורס עיצוב גראפי מצביעים על כך שיש קשר ישיר בין איכות הקורס לבין היכולת שלהם להתקדם בעבודה. בעולמות המחשבים וההייטק, ביניהם גם עולמות העיצוב הגראפי לדיגיטל, התקדמות בעבודה פירושה התקדמות בשכר. עכשיו נשווה בין שני חברים, אדם ונועה המתלבטים היכן ללמוד קורס עיצוב גראפי. אדם, לצורך הדוגמא שלנו, בחר ללמוד קורס זול ונועה בחרה בקורס יקר. אדם נרשם ללימודי גרפיקה ממוחשבת במתנ"ס שכונתי ואילו נועה נרשמה ללימודי עיצוב גראפי במכללה בינ"ל מובילה. מתברר שבשלוש שנים בעבודה נועה לא רק החזירה לעצמה את ההשקעה בקורס עיצוב גראפי טוב יותר, היא הרוויחה פי שלוש יותר מאדם - וכל זאת בשלוש שנים ראשונות במקצוע. לכן המחיר האמיתי של קורס עיצוב גראפי אינו מה שאתם משלמים למכללה בה אתם לומדים, המחיר האמיתי הוא מה שאתם תקבלו כמשכורת אחרי שתסיימו ללמוד ותתחיל לעבוד בתעשייה. חשוב מאוד אם כן לבחור תחילה את המקום הטוב ביותר ללמוד בו. לאחר שבחרת מקום זה, לא להתפשר בשום פנים ואופן, גם אם עלות הקורס גבוהה יותר.

 

קורס עיצוב גראפי – הקריטריונים לבחירת הקורס
בוגרי קורס עיצוב גראפי ממליצים על הביטוי – "מה שזול עולה ביוקר ומה שיקר שווה זהב". הבוגרים ממליצים לבחור את הקורס לפי הקריטריונים הבאים
- המלצות של חברים ו/או בני משפחה העובדים בתחום. לידיעתכם, כ40% מהנרשמים למכללת סלע הגיע מהמלצות וזה כך כבר למעלה מ20 שנה!
- היקף המקצועות הנלמדים בקורס. במכללת סלע תמצאו מסלולי לימוד של כשנה וחצי במקצועות העיצוב הגראפי והדיגיטל, כמו גם מסלולים קצרים יותר אך עם אופק להמשך לימודים ארוך ומקיף יותר ממרבית מרכזי ההדרכה הבינ"ל, במזרח התיכון כולו.
- מגוון הנושאים הנלמדים. במכללת סלע תמצאו מסלולי הסמכה מגוונים שיפתחו לכם דלת לתעשייה רחבה, החל מעיצוב גרפי לפרסום ולדיגיטל, לתעשיית הקולנוע והטלוויזיה, לתעשיית האפליקציות וההייטק, לתעשיית האדריכלות והדמיות המחשב, תלת מימד אנימציה והנפשה. ועוד מגוון תחומים מתקדמים כמו עיצוב ספרים דיגיטליים ועוד.
- צוות המרצים. במכללת סלע תמצאו מרצים מהשורה הראשונה בארץ ובעולם, מקצוענים בתחומם מהמובילים בתעשייה שבאים ללמד אתכם בשעות הערב את מה שביצעו בעצמם בבוקר. כשלומדים מאנשי מקצוע מובילים, אפשר להגיע לתעשייה מקצועיים ולהתקדם באמת לתפקידים בכירים. אז אל תתפשרו על רמת הקורס וההדרכה, כי זה מה שיוביל אתכם עצמכם להוביל ולהצליח בעבודה בתעשייה. חשוב גם לקרוא על קורס עיצוב גרפי במכללת סלע | לימודי עיצוב גרפי | מסלול לימודים עם תעודה בינלאומית.

  

ללמוד עיצוב גרפי - בשורה התחתונה

עלות-קורס-עיצוב-גרפיאז בסופו של חשבון למה בכלל שווה להשקיע בקורס עיצוב גראפי?
כי ככל שתשקיעו יותר בתקופת הלימודים, ולפעמים מדובר גם בהשקעה כלכלית אבל לא רק.. כך תצליחו אחרי הלימודים להשתלב בעבודה ולהתקדם לתפקידים מובילים ובכירים ובמרבית המקרים בוגרי סלע גם פותחים עסקים עצמאיים והופכים להיות מובילים מקצועית תוך כמה שנים אחרי סיום הלימודים.
אז מאחלים לכם לבחור נכון היום, כדי שבעוד כעשור תמצאו את עצמכם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה ואולי אפילו ניפגש במכללה, כשאתם תבואו ללמד את הדור הבא. בהצלחה!

 

זו ההזדמנות שלכם להצטרף לקורס עיצוב גרפי המומלץ ביותר בארץ, ללמוד מן המרצים הטובים ביותר ולקבל תעודה יוקרתית. להצעת מחיר ל-קורס עיצוב גרפי השאירו פרטים או התקשרו עכשיו: 03-6176666  

ערוץ סלע ביוטיוב

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

ציון פרטיך/פרטייך כמפורט לעיל יהוו הסכמה שלך לשיגור המידע והעדכונים מטעם סלע אליך/אלייך לכתובת הדוא"ל ו/או מספר הטלפון הסלולרי שלך שיפורטו כמפורט לעיל.
 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »