לימודי תכנות לחיילים משוחררים, קורס תכנות על חשבון פיקדון חיילים משוחררים, איפה כדאי ללמוד קורס תכנות?  למה קורס תכנות הכי טוב לחיילים משוחררים? קורס תכנות מומלץ ללמוד בסלע. רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים או התקשרו 03-6176666 

 

מומלץ ללמוד קורס תכנות 
קורס-פיתוח-תוכנה-מומלץקורס תכנות הוא הקורס היוקרתי והמבוקש ביותר ככרטיס כניסה לתחום המחשבים. למה? כי קורס תכנות פותח הכי הרבה אפשרויות לעבודה בשוק ההייטק, כי תכנות מחשבים זה מקצוע סופר מעניין, כי אפשר לעבוד בהייטק, בסטארטאפים, בחברות רב-לאומיות וכי כמובן יש משכורות גבוהות, תנאי עבודה מגניבים ותוכנית של אופציות עם רווחים גדולים במיוחד במקרה של אקזיט. קראו עוד למה קורס תכנות הטוב ביותר עבורי.

 

למה לימודי תכנות מתאימים לחיילים משוחררים?
תכנות תמיד יהיה מקצוע העתיד. חברה צעירים עם ראש בכיוון של חידושים טכניים נהנים ללמוד בקורס תכנות. מדובר בקורסים עם אווירה נעימה ותוססת. שוק העבודה בסיום הקורס מאיר פניו לחיילים משוחררים. חברות תוכנה ובייחוד חברות הייטק וסטארטאפים אוהבים חברה צעירים ובייחוד חיילים משוחררים אשר צברו כבר ניסיון חיים משמעותי. בתחום פיתוח תוכנה הדינמי, בו צריך כל הזמן ללמוד דברים חדשים ובמהירות, לחיילים משוחררים יתרון גדול והם מאוד מבוקשים. בכלל ניתן לומר ש-קורס תכנות - הכי טוב להיות תוכניתן.

 
לימודי תכנות ועבודה מועדפת לחיילים משוחררים
לימודים בקורס תכנות בסלע נלמדים ב-שני מסלולים, לימודי תכנות ביום ולימודי תכנות בערב. בשני המסלולים הללו לוקחים בחשבון שחיילים משוחררים רוצים לעבוד במקביל ללימודים בעבודה מועדפת. לימודי הערב לדוגמא מתחילים בשעה 17:30 והם נערכים רק פעמיים-שלוש בשבוע. לכן כדאי ללמוד קורס תכנות בסלע מכיוון שמסלול לימודים זה מאפשר ללומדים לעבוד בעבודה מועדפת במקביל ללימודים.

 

קורס תכנות או תואר ראשון - מה עדיף
קורס-תכנות-או-תואר-ראשון-מה-כדאיאחת הקלישאות היותר מקובעות היא ש-״בלי תואר אתה לא שווה כלום״. בלי תואר ראשון לא תצליח בחיים. וגם אם תצליח ״במקרה״ בלי תואר ראשון, זה לא יחזיק מעמד ובסוף תיפול. התואר כאילו נותן פוליסת ביטוח להצלחה בחיים ובטחון כלכלי. ובכן אין קונספציה שגוייה יותר. אין קיבעון מחשבתי מטעה יותר מזה ואין שקר גדול מכך. יותר משני שליש מבעלי תואר ראשון לא עובדים או לא עובדים במקצוע אותו למדו. יותר משני שליש מבעלי תואר ראשון מרוויחים פחות מהשכר הממוצע במשק. אלו עובדות. לעומת זאת יותר מ-80% ממי שלמדו קורס תכנות מומלץ, עובדים במקצוע. מי שלמדו קורס תכנות מומלץ בסלע אינם נופלים ממי שלמדו בטכניון. בוגרי קורס פיתוח תוכנה בסלע עובדים באחוזים דומים ומצליחים להתקדם כמו מי שלמדו תואר ראשון בטכניון (לפי אתר לינקדאין).

 

אל תהיו מקובעים בקונספציות העבר
אין שום סיבה בעולם שבמאה ה-21 חיילים משוחררים לא ילמדו קורס תכנות מומלץ ויתקדמו לקריירה מאוד מצליחה בהייטק. כל הנתונים וכל העובדות מצביעים על כך שניתן ללמוד קורס תכנות, להתקבל לעבודה ולהתקדם בלי תואר ראשון. ולהיפך, אין ספק שתואר ראשון כשלעצמו אינו ערובה לביטחון כלכלי ולמצב בו לא תמצאו את עצמכם בגיל 40-50 ללא עבודה. כמעט כל מפוטרי ה-הייטק הם בעלי תואר כל שהוא.

  
תואר ראשון בדרך שלך - המסלול המומלץ ביותר לחיילים משוחררים
חיילים משוחררים לא חייבים לבחור בין קורס הייטק לתואר במחשבים. אפשר לעשות קורס תכנות עם תואר. מכללת סלע מציעה לחיילים משוחררים מסלול לתואר בדרך שלהם. אתם מתחילים ללמוד בקורס הייטק הכי טוב בארץ, מתחילים לעבוד ובמקביל משלימים תואר. בצורה זו קודם כל אתם יכולים לבחור לעשות תואר שמוצא חן בעיניכם. לדוגמא תואר בכלכלה או ביחסים בינלאומיים או תואר בקולנוע מסרטים. אתם לא צריכים לדאוג ״למה תעשו עם התואר״ כי מקצוע ועבודה וקריירה מבטיחה כבר יש לכם! אתם יכולים לעשות תואר קל וכייפי שבו תלמדו דברים שאתם אוהבים. ואתם יכולים להתחיל לעבוד הרבה הרבה לפני החברים שלכם אשר יבזבזו זמן יקר על לימודי תואר. צפו בסרטון המסביר על המסלול לתואר בדרך שלך.

 

קורס תכנות על חשבון הפיקדון לחיילים משוחררים
כדי ללמוד על חשבון הפיקדון, יש ללמוד במכללה המוכרת ומפוקחת על-ידי משרד ממשלתי, כגון משרד החינוך או משרד העבודה. כמו כן עליכם לוודא שהקורס תכנות הספציפי בו תלמדו, מפוקח ויהיה לו ״מספר פעולה״. תדרשו לראות אישורים תקפים לפני שאתם נרשמים. לגבי המחיר האמיתי ודרכים לחסוך כנסו ל- קורס תכנות מחיר | מחירון קורס פיתוח תוכנה | עלות לימודי תכנות במכללה.

 

ללמוד על חשבון הפיקדון לחיילים משוחררים - השקעה הכי טובה
קורס-תכנות-לחיילים-משוחרריםמומלץ מאוד להשתמש בפיקדון חיילים משוחררים למימון לימודים ולא לשמור אותו לבזבוזים. מדוע? כי ככה תרוויחו הרבה יותר כסף להינות ממנו! ההשקעה של כספי הפיקדון בלימודים היא ההשקעה הטובה ביותר שאתם יכולים לעשות. בסיום הלימודים בקורס הייטק מומלץ, תוכלו לעבוד ולהרוויח בצורה מכובדת וככה יהיה לכם הרבה יותר כסף לבזבוזים. וזאת לפני שדיברנו על אופציות ואקזיט שאם יתמזל מזלכם יקפיץ אתכם כלכלית באופן משמעותי.

 
עזרה כלכלית לחיילים הלומדים בקורס תכנות
בנוסף ומעבר לתשלום שכר לימוד בפיקדון, ישנן תוכניות העוזרות כלכלית לחיילים משוחררים.
תוכנית השוברים, הינה תוכנית של משרד האוצר ומשרד העבודה העוזרת במימון קורס תכנות במכללות מאושרת ומחזירה לכם עד כ-10,000 ש״ח משכר הלימוד ואף נותנת בונוס למי שמתחיל לעבוד במקצוע לאחר הקורס.
מקצוע לחיים, תוכנית של הצבא לחיילי אגף אט״ל המאפשרת לחיילים להתחיל ללמוד עוד בהיותם בשירות חובה ולהמשיך באזרחות. התוכנית מממנת חלק משמעותי מהלימודים למתאימים.
הקרן והיחידה להכוונת חיילים משוחררים, מציעה עזרה כלכלית בהתאם לתקציבים ובתוכניות מאושרת של עד כ-13,500 ₪ וזאת כאמור בנוסף לכספי הפיקדון.
מלגות, מלגות, מלגות לחיילים משוחררים, חפשו באינטרנט ותוכלו למצוא המון סוגי מלגות. בהתאם למקום מגוריכם, לפי מצבכם הכלכלי, לפי מוצא ועוד. רוב המלגות באות עם תנאים מסוימים אבל שווה לחפש ולבדוק. טיפ - נסו לחפש מלגות בשלב מוקדם מכיוון שלרוב הקרנות יש תקציב מוגבל אשר נגמר מהר מאוד.

 
לבחור קורס תכנות הכי טוב לחיילים משוחררים
כדי להצליח חייבים לבחור את קורס ההייטק הטוב ביותר. קחו כמה טיפים:
1. מכללה עם מוניטין בהייטק - תבדקו ותחקרו חברים, בני משפחה ושכנים העובדים בהייטק, עד כמה הם מכירים את המכללה להייטק שאתם עומדים להירשם אליה לקורס תכנות. אל תסתפקו בדעה אחת. בדקו לעומק.
2. דברו עם בוגרים של קורס תכנות במכללה להייטק הספציפית. דברו עם אלה שהצליחו להתקבל לעבודה טובה. בדקו היכן הם עובדים, במה עוסקים וכד׳.
3. תבדקו את תוכנית הלימודים!! תחום התכנות הוא אחד התחומים הכי מקצועיים שיש. חייבים תוכנית לימודים מקיפה הכוללת לפחות 1,000 שעות לימוד (כמו תוכנית ממר״מ או תוכנית קורס תכנות של 8-200). כדי להצליח להתקדם בעבודה מעבר לתפקיד ראשוני פשוט ובסיסי, חייבים בסיס ידע רחב שיאפשר לכם להיכנס בעתיד לתחומים חדשים. אל תתפשרו על עתידכם – אל תתפשרו על תוכניות קצרות המבטיחות הצלחה בטווח הקצר אבל הן לא יספיקו לכם בטווח המעט יותר ארוך.
4. מכללה להייטק ותיקה ומפוקחת - בגלל המוניטין והניסיון חייבים ללמוד במכללה עם ותק ולא במכללה שצצה כמו פטריות אחרי הגשם

 
יש עבודה בסוף הקורס
כן! אם תלמדו בקורס תכנות מומלץ וטוב ואם תלמדו כמו שצריך, סביר מאוד שתמצאו עבודה בסיום הקורס. אבל אתם חייבים לברר מראש שאתם מתאים לקורס ולתחום. מי שיתקשה בקורס סביר שגם לא יצליח להתקדם בעבודה. לכן מומלץ לעשות אבחון ממוחשב של התאמה תעסוקתית. במכללת סלע אנו מציעים לכל מועמד, ללא תשלום וללא מחויבות, לעבור אבחון תעסוקתי לתחומי ההייטק של חברת פילת.

 

קשה בקורס תכנות – קל למצוא עבודה בסיום
קורס-פיתוח-תוכנהזה לא קורס קל (גם לא קשה במיוחד). חייבים ללמוד היטב ולהצליח. בייחוד חשוב להשקיע פרויקטים המעשיים לאורך הקורס. הפרויקטים מהווים תיק עבודות להראות בראיונות עבודה בסיום הקורס. במכללת סלע בקורס תכנות אתם תעשו לפחות חמישה פרויקטים גדולים ומשמעותיים. זו רמת המקצוענות הנדרשת בשוק העבודה.

 

קורס תכנות הכי טוב לומדים בסלע - למה?
1. בגלל שסלע כותבת את מערכי ההדרכה של קורס פיתוח תוכנה של מיקרוסופט הנלמדים בכל העולם. אתם תלמדו עם המרצים שפיתחו ובנו את מערכי ההדרכה הללו.
2. בגלל היקף הלימודים והמקצוענות - סלע מציעה את תוכנית הלימודים המקצועית והמקיפה ביותר. אל תתפשרו על חצי.
3. בגלל שסלע היא בית תוכנה ולפחות שליש מהבוגרים מוצאים עבודה בסלע עצמה
4. בגלל שהמרצים הם לא מרצים! הם עובדים בכירים בבית התוכנה של סלע ומביאים נסיון עבודה עדכני ועשיר לתוך הכיתה
5. בגלל שבקורס התכנות של סלע, למדו יותר חיילים משוחררים מבכל מקום אחר והצליחו להתקבל לעבודה בהייטק ולהתקדם לתפקידים בכירים מאוד באחוזים הגבוהים ביותר בתעשייה.

 

תכנת לך עתיד מבטיח
קורס תכנות הכי טוב לומדים במכללת סלע. נקודה. בוא לתכנת לך עתיד מעניין, מבטיח, עם אפשרויות לפריצת דרך כלכלית. אלפי החיילים המשוחררים שלמדו בסלע העובדים היום בהייטק הם ההמלצה הטובה ביותר שיש לנו לתת. עכשיו אתם יכולים להצטרף אליהם. כנסו למכללת סלע. נשמח לעזור.

 

זו ההזדמנות שלכם להצטרף לאחד מקורסי ההייטק המקצועיים והמקיפים ביותר בארץ, ללמוד את קורס התכנות הכי טוב בארץ, עם המרצים הכי טובים ולקבל הסמכה יוקרתית של מכללת סלע. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית השאירו פרטים או התקשרו 03-6176666. אנו מאחלים לכם בהצלחה בבחירת הקורס הנכון!

  

ערוץ סלע ביוטיוב

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

ציון פרטיך/פרטייך כמפורט לעיל יהוו הסכמה שלך לשיגור המידע והעדכונים מטעם סלע אליך/אלייך לכתובת הדוא"ל ו/או מספר הטלפון הסלולרי שלך שיפורטו כמפורט לעיל.
 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »