איך לומדים לבנות אתר WEB בקורס תכנות? מה צריך ללמוד כדי להיות בונה אתרים מקצועי? מה מומלץ ללמוד בקורס תכנות כדי לעבוד בבניית אתרי WEB מובילים? איך לומדים לבנות אתר ווב? השאירו פרטים או התקשרו 03-6176666

  
למה לומדים בניית אתרי ווב בקורס תכנות?
קורס-בניית-אתריםנכון לימנו יש יותר ויותר צורך באנשי מקצוע מעולים המסוגלים לבנות אתרי ווב. חברות, ארגונים, סטארטאפים ואפילו בעלי מקצועות חופשיים מוכרים היום בזכות אתר הווב שלהם. אתר הווב מהווה את כרטיס הביקור המודרני של העסק. מתברר שבניית אתר מקצועי, מושך, מובן, הפועל על מגוון פלטפורמות ומציע שירותים ברמה גבוהה אינו דבר פשוט כלל. לכן המקצוע של בונה אתרי ווב הינו מקצוע מבוקש הנלמד כ-קורס תכנות. לגבי היתרונות שבלימוד קורס תכנות כנסו ל-קורס תכנות - הכי טוב להיות תוכניתן.

 
מה מומלץ ללמוד בקורס תכנות כדי לבנות אתר אינטרנט ?
כדי לדעת לבנות אתר אינטרנט מקצועי חייבים להכיר נושאים רבים. ישנם כלים ממוחשבים אשר לכאורה מפשטים הרבה מהתהליכים ולכאורה לא ממש חייבים ללמוד הכל. אבל כדי להיות מקצוענים אמיתיים מומלץ ללמוד ב-קורס תכנות כמה שיותר. ככל שניידע יותר נבין מה אנו עושים ולמה דברים עובדים או לא עובדים.

 

נושאי לימוד ב-קורס תכנות מומלץ - על קצה המזלג
קורס פיתוח תוכנהנציין להלן את הנושאים העיקריים שמומלץ ללמוד בקורס תכנות לצורך הכרות טובה עם מקצוע עיצוב ובנייה של אתרי ווב
ללמוד UX - ללמוד לתכנן ולהגדיר את הדרך הכללית לשימוש באתר. ה-User experience.
ללמוד לתכנן UI - לשרטט כיצד ייראה האתר, תמונות, צבעים, פונטים וכל הקשור בכיצד האתר יתפקד. וזאת במכשירים שונים ובדפדפנים שונים.
ללמוד לתכנת את ה-Client - כלומר לבנות ממש את הממשק משתמש. ב-קורס תכנות מומלץ ללמוד נושא זה בהרחבה.
ללמוד לתכנת את השרת - לבנות את כל מה שקשור בלוגיקה של האתר, שמירת ואחזור הנתונים מבסיס הנתונים, תקשורת לאתרים אחרים ועוד. ב-קורס תכנות מומלץ ללמוד גם נושא זה בהרחבה.
לבצע התקנה בסביבת השרת - כיצד מעבירים את תוצרי הפיתוח לסביבה בה הם מאוחסנים. מה שנקרא אחסון שרת. ועידת מחברים (מקנפגים) שהכל יעבוד בצורה מאובטחת.
לחבר Domain ולפרסם. לחברת את האתר לכתובת כגון sela.co.il ולטפל באיחסון מאובטח.
ללמוד כיצד לקדם את האתר במנועי חיפוש. ב-קורס תכנות רצוי ללמוד גם מעט על SEO. בייחוד בהיבטי התכנות. לדוגמא אופטימיזציה של אתרים או תגיות HTML מיוחדות ל-SEO.

 
בניית אתרים - כלים ברמות שונות
כשבונים אתר ווב ניתן לעשות זאת בכלים ברמות שונות. ישנם כלים שעושים עבורך את רוב העבודה ואתה בעיקר בוחר בין תבניות שונות ומכניס תוכן (המידע והפרסום באתר). ישנם כלים המשמשים כסביבת פיתוח לאתרים כאשר אתה צריך לדעת תכנות אבל את רוב עבודת התכנות עושה עבורך הכלי. וישנה האופציה לתכנת את האתר בשפת תכנות (או במספר שפות) מאפס ללא כלים מיוחדים.

 
ללמוד בקורס פיתוח תוכנה כלים כוללניים
כלים כדוגמת WIX או Weebly נקראים גם Drug and Drop website builders. כלומר בניית אתר בקלות על-ידי שימוש בקומפוננטות מוכנות מראש שמציבים אותם על גבי המסך. היתרון של כלים אלו הוא שניתן לבנות אתר בלי לדעת תכנות. החיסרון הוא שניתן לבנות אתרים פשוטים בלבד. אתרים הבנויים מתבניות מוכנות מראש שקשה להרחיבן לכדי אתר מקצועי המציע שירותים מתקדמים.

 
לימודי WIX ו-Weebly ב-קורס תכנות
קורס תכנות ראוי לשמו חייב ללמד כלים מתקדמים יותר. מי שיסתפק בלימוד כלים אלו בלבד לא יוכל לעבוד בתפקידי תוכניתן אמיתי בהייטק ויתקשה מאוד להתקדם לתפקידי ראש צוות וכד׳. כדי לבנו אתרי ווב מקצועיים חיים לדעת יותר, הרבה יותר.

 
סביבות פיתוח לאתרים - CMS
לימודי תכנותברמה הבאה ישנן כלים הנקראים מערכות לניהול תוכן. מדובר בכלים כגון Wordpress או Orchard. בעזרת כלים אלו ניתן לבנות אתרים מורכבים יותר. בכלים אלו ניתן לשלב תכנות בשפות כמו Java script ולתכנן את הממשק על-ידי CSS ו-HTML. כלי CMS מאפשרים לבנות אתרים מורכבים יותר.

 
לימודי CMS ב-קורס תכנות
היתרון הגדול של כלי CMS הוא היכולת לבנות במהירות יחסית אתרים המכילים תוכן רב. עדיין הם מגבילים את המפתח בנקודות רבות. לדוגמא אתר של חברה המכיל מסמכים רבים להורדה או אתר המכיל מאמרים רבים ניתן לבנות עם כלי CMS אך לא אתרים מתוחכמים יותר. לכן לא ניתן להסתפק ב-קורס תכנות בלימוד WordPress.

 
ללמוד בקורס פיתוח תוכנה תכנות אתר מאפס
כדי לבנות אתר מקצועי יש צורך ללמוד תכנות. רוב האתרים שאתם רגילים להשתמש בהם נבנו בתכנות מאפס. אתרים כמו Ynet, Walla או CNN או Facebook או אתרים של בנקים או אתר קנית כמו Amazon או סופרסל כולם נבנו בשפת תכנות ולא ב-CMS. לצורך בניית אתרים כאלו חייבים לבנות לפחות שלוש מרכיבים מאפס: את צד ה-Client את צד ה-Server ואת בסיס הנתונים.

  
ללמוד תכנות אתרים ב-קורס תכנות
כדי לדעת לבנות אתרים בצורה מקצועית צריך ללמוד לפחות שלושה מרכיבים.
1. תכנות של השרת - בשפת תכנות כמו Java או #C. צריך לדעת היטב שפות אלו ואת הכלים שיש בהן לבניית שרת של אתר וחיבור לבסיסי הנתונים.
2. צריך ללמוד כלים לפיתוח הממשק. כלים בסיסיים הכוללים HTML, CSS, JavaScript. כלים אלו הם הבסיס אבל ממש לא מספיקים. יש ללמוד כלים מתקדמים יותר ובכלל זה טכנולוגיית AJAX וכלים כגון Angular או React.
3. בסיסי נתונים / מסדי נתונים. אלו הם המחסנים בהם נשמרים כל הנתונים והפעולות הקשורות באתר. ישנם בסיסי נתונים מסוגים שונים. הנפוצים ביותר נקראים בסיסי נתונים טבלאיים. בסיסי נתונים אלו מופעלים על ידי שפת תכנות מיוחדת לשאלות בשם SQL. בימנו חשוב גם ללמוד בסיסי נתונים המתאימים ל-BigData כגון Node.JS.

 
התקנת האתר וחיבורו לאינטרנט
בקורס תכנות מומלץ ללמוד תהליך שלם. לאחר שפיתחנו את האתר יש להעלות אותו לאינטרנט. כדי שגולשים יוכלו לגשת לאתר הוא חייב להיות ״משורת״ על ידי שרת אינטרנט כגון IIS או אפצ׳י. שרתים אלו הם מאין מטווחים בין השרת שיצרנו (באחת הרמות לעיל) לבין האינטרנט. תפקידם לקבל ״בקשות״ לדפי אינטרנט מהגולשים ולשלוח להם את התשובות. ה-קורס תכנות מומלץ ללמוד בעיקר כיצד מתקינים ומקנפגים את השרת והאתר כדי שידברו זה עם זה.

 
מי מתאים ללמוד בניית אתרי WEB בקורס פיתוח תוכנה?
קורס בניית אתרים מומלץצעירים, חיילים משוחררים, צעירים ברוחם, וכל מי שאוהב לעבוד עם מחשבים ולגלוש באינטרנט. כל מי שמתעניין בתכונות של דפדפנים, בהתקנה של תוכנות וכל מי שיש לו רקע בתכנות (למרות ידע בתכנות ממש לא הכרחי להצלחה בקורס פיתוח תוכנה). להרחבה לגבי קורס תכנות הטוב ביותר עבורי. בנוסף מומלץ לעבור אבחון תעסוקתי על-ידי מבחן ממוחשב כדוגמת המבחן של חברת פילת להתאמה למקצוע. כדאי גם לקרוא לגבי קורס תכנות מחיר | מחירון קורס פיתוח תוכנה | עלות לימודי תכנות במכללה.

 
קורס עיצוב אתרים או קורס תכנות
אם אתם רוצים לעבוד במקצוע מוביל לעבוד כמקצוענים בהייטק, לבנות אתרים מדליקים ולהיות חלק מסטארטפ מצליח אתם חייבים ללמוד בנית אתרים בקורס תכנות מומלץ ומקיף. בקורס עיצוב אתרים (או בקורס בניית אתרים) לרוב לומדים בהרחבה את צד ה-Client בלבד ולומדים כלים ממוכנים לבניית אתרים. בדרך כלל לא לומדים לבנות אתר מאפס כולל צד שרת מורכב. האם באמת חייבים ללמוד לבנות אתר מאפס? האם לא מספיק להשתמש ב-WordPress? התשובה מצויה מול העיניים שלכם. אל תסתפקו בהכרות שטחית עם הנושא – לימדו קורס תכנות רציני אשר יכין אתכם לקריירה אמיתית ומוצלחת בהייטק.

 

זו ההזדמנות שלכם להצטרף לאחד הקורסים המקצועיים והמקיפים ביותר בארץ, ללמוד מן המרצים הטובים ביותר, ולקבל תעודה יוקרתית. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית השאירו פרטים התקשרו עכשיו: 03-6176666

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

ציון פרטיך/פרטייך כמפורט לעיל יהוו הסכמה שלך לשיגור המידע והעדכונים מטעם סלע אליך/אלייך לכתובת הדוא"ל ו/או מספר הטלפון הסלולרי שלך שיפורטו כמפורט לעיל.
 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »