כמה זה עולה קורס תכנות ? מה המחיר הנכון ? שווה להשקיע בקורס תכנות ? מה הבוגרים אומרים ?  

  

כמה עולה קורס תכנות? 
חוות דעת מכללת סלע בגוגלקורס קיימים היום בשוק קורסי תכנות רבים. המחיר של קורס תכנות נע בין כ-10,000 ₪ לקורס בסיסי ועד ל-40,000 ₪ לקורס מקיף. כאשר המגוון של הקורסים וטווח המחירים הוא כה גדול חשוב מאוד לעשות את הבחירה הנכונה. כאשר מחפשים בגוגל "קורס תכנות מחיר" לא מקבלים תוצאות ב-ZAP או במנועי השוואת מחירים אחרים. מדוע? מכיוון שהמחיר הינו הקריטריון הכי פחות רלבנטי לגבי ה-"עלות" האמיתית של הקורס. כאשר אתה לומד במשך כשנה – שנתיים מקצוע שישפיע על עתידך המקצועי שנים רבות קדימה, כאשר אתה לומד מקצוע אשר יקבע במידה רבה את יכולת ההשתכרות שלך בעשורים הבאים, אסור בשום פנים ואופן לתת למחיר להיות שיקול משמעותי בבחירה. לכן חשוב מאוד להסתמך על ההמלצות של בוגרים אשר למדו ועכשיו עובדים בתחום כדי לקבוע את המחיר האמיתי של קורס תכנות. לגבי קורס תכנות | לימודי תכנות | ללמוד במכללת סלע ולהיות תוכניתן תוכלו לגלות מה באמת נדרש כדי להצליח בקורס תכנות.

  

המלצות של בוגרי קורס תכנות
כמה-עולה-קורס-תכנותכדי לתת לכם תמונה שלמה וריאלית על המחיר האמיתי של קורס תכנות, דיברנו עם בוגרי ממכללות שונות ואספנו לכאן את המסקנות המרכזיות שעלו משיחות אלו. מדובר בהמלצות של בוגרי קורס תכנות מהשנים האחרונות, בוגרים אשר למדו וגם השתלבו בהייטק בעבודה במקצוע שאותו הם למדו. כמובן שהיו מגוון דעות, מגוון רעיונות ומגוון המלצות. אספנו, קיטלגנו וזיקקנו את המלצות שלגביהן הרוב של הבוגרים הסכימו זה עם זה. ההמלצות שנראות כהכי נכונות למי שמתעניינים להיכנס לתחום. אין ספק שלא כל בוגר עובר את אותן חוויות ולא לכל בוגר יש את אותן דעות. אבל חשוב לזכור שיש הרבה דברים חופפים שנאמרו של ידי מרבית הבוגרים ולכן מדובר באוסף המלצות אמיתיות שרוב הסיכויים שהן נכונות עבור המתעניינים ללמוד קורס תכנמות. כך תוכלו לדעת את התשובה הטובה ביותר לגבי המחיר האמיתי של קורס תכנות. תוכלו לקרוא עוד על המלצות של בוגרים כאן.

 

זו ההזדמנות שלכם להצטרף לקורס פיתוח תוכנה המומלץ ביותר*. מחירי מבצע מיוחדים עקב המצב.
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

*לקריאת חוות דעת על מכללת סלע בגוגל

 

קורס תכנות - כיצד להשוות מחירים?
קורס-תכנות-מחיריםאחת ההמלצות החמות ביותר הינה לבחור את הקורס בשני שלבים: בשלב הראשון לבחור את המכללה המציעה את קורס התכנות הטוב ביותר. השתמשו בפרמטרים המופיעים בהמשך הכתבה כדי לבחור את קורס התכנות המומלץ ביותר. בשלב זה אסור לכם בכלל לשאול מה המחיר. בשלב זה אין למחיר שום חשיבות. ואז בשלב השני, תפנו למכללה שבחרתם ללמוד בה את קורס התכנות ותשאלו לגבי המחיר. בשלב זה נסו לברר עם המכללה מה המחיר הנמוך ביותר שהיא יכולה להציע לכם. בדקו אפשרות להנחות, מלגות, עבודה בזמן הלימודים במכללה עצמה וכד'. אבל אל תתפשרו! גם אם המחיר במכללה זו הינו גבוה משמעותית ממכללות אחרות – ככל הנראה יש לזה סיבה טובה. אם מדובר במכללה ותיקה הרי ברור שאלפי בוגרים הסכימו לשלם מחיר זה. אם לא המכללה הייתה חייבת להוריד את המחיר כדי להיוותר תחרותית. לכן אם החלטתם לבחור במכללה יקרה יותר – אל תתפשרו בגלל המחיר. הנה מדוע?

 

קורס תכנות למתחילים המחיר האמיתי
את המחיר האמיתי של קורס התכנות אתה משלם או מרוויח כאשר אתה מתחיל לעבוד בהייטק. כיצד? בוגרי קורס תכנות מצביעים על כך שיש קשר ישיר בין איכות הקורס לבין היכולת שלהם להתקדם בעבודה. בהייטק ההתקדמות בעבודה פירושה התקדמות בשכר. עכשיו נשווה בין שני חברים, אדם ונועה המתלבטים היכן ללמוד קורס תכנות. אדם, לצורך הדוגמא שלנו, בחר ללמוד קורס זול, במחיר של 10,000 ₪ (לפני הנחות ומלגות) הוא מסיים כבוגר ומתחיל לעבוד במשכורת של 11,000 ₪ (ברוטו). נועה לומדת קורס מקיף ויקר במחיר של פי ארבע! – 40,000 ₪ (מחיר מחירון לפני הנחות). היא גם מסיימת כבוגרת ומתחילה לעבוד. היות שיש לה הרבה יותר ידע משכרותה ההתחלתית היא 13,000 ₪. כעבור שנה נועה מקבלת קידום ומשכרותה עולה ב-10% ל-14,300 ₪. אדם נותר בתפקידו – עליו ללמוד עוד הרבה דברים לפני שיזכה בקידום. עכשיו אם נחשב, מתברר שנועה הרוויחה 63,600 ₪ יותר מאדם וזאת רק בתוך שנתיים. כלומר נועה שילמה 30,000 ₪ יותר על הלימודים אבל בשנתיים היא לא רק החזירה לעצמה את מה שהיא שילמה – היא אף הרוויחה יותר מכפול מזה. ומה עם העתיד? מאוד סביר שכעבור עוד שנה (שנתיים מסיום הקורס) נועה שוב מקודמת ומשכורתה שוב עולה ב-10% ל-15,750 ₪. גם אדם מקודם סוף סוף וגם משכורתו עולה ב-10% ל-12,100 ₪. מתברר שבשלוש שנים נועה לא רק החזירה לעצמה את ההשקעה בקורס תכנות טוב, היא הרוויחה 107,400 ₪ יותר – וכל זאת בשלוש שנים ראשונות במקצוע. לכן המחיר האמיתי של קורס תכנות אינו מה שאתה משלם למכללה בה אתה לומד, המחיר האמיתי הוא מה שאתה לא מקבל כמשכורת אחרי שאתה מסיים ללמוד ומתחיל לעבוד בהייטק. חשוב מאוד אם כן לבחור תחילה את המקום הטוב ביותר ללמוד בו. לאחר שבחרת מקום זה – לא להתפשר בשום פנים ואופן גם אם עלות הקורס גבוהה יותר. אז זכרו שבהקשר של קורס תכנות המשפט של לשלם בזול עולה ביוקר הוא מאוד רלבנטי. לכן מומלץ מאוד לבחור ב-קורס תכנות הכי טוב כדי להיות תוכניתן ולהצליח להתקדם בעבודה!

 

המחיר הנכון של קורס תכנות
קורס-תכנות-מחירבוגרי קורס תכנות ממליצים לחשוב על הביטוי – "מה שזול עולה ביוקר ומה שיקר שווה זהב". הבוגרים ממליצים לבחור את הקורס לפי הקריטריונים הבאים
- המלצות של חברים ו/או בני משפחה העובדים בתחום. אחד הפרמטרים החשובים בהחלטה שלכם הינה המלצה של "אחד שמבין". נסו למצוא אדם העונה לשתי קריטריונים: אמין עליכם ועובד בהייטק. אדם כזה אמור להכיר את התחום ויכול לתת לכם המלצה. היות שהוא אמין עליכם אתם יכולים להשתמש בהמלצה שלו.
- תכני הקורס והיקף המקצועות הנלמדים בקורס. כדי שהמחיר יהיה שווה "כל גרוש" חשוב להקפיד שכל מקצוע יילמד בהיקף מספיק כדי לא להסתפק בידע שטחי ולא מעשי. לצערנו אנו עדים למכללות הרושמות ברשימת המקצועות הנלמדים נושאים "חמים" רבים אך כאשר מתעמקים רואים שכל נושא כזה נלמד בצורה שטחית בלבד. ככלל אצבע ניתן לומר שרק מרצועות הנלמדים בהיקף של 40 שעול תימוד ומעלה הם מקצועות המגיעים למינימום הנדרש על מנת שהבוגר יכיר אותם. כמובן שיש מקצועות שרצוי ללמוד בהיקף כפול ואף יותר מכך.
- מגוון הנושאים הנלמדים. חשוב מאוד להבין שקורס תכנות הינו בעצם קורס פיתוח תוכנה. כלומר יש ללמוד נושאים חשובים כגון תכנון תוכנה, עיצוב תוכנה, תבניות עיצוב, בדיקות תוכנה, תיעוד תוכנה וכד' קורס תכנות חייב לכלול מרכיבים חשובים אלו על מנת שהמחיר יהיה שווה.
- צוות המרצים. כדי שתהיה תמורה טובה לכספכם חשוב לבדוק היטב את צוות המרצים בקורס ולוודא שמדובר באנשי מקצוע עם ניסיון מעשי עכשוי. ישנם מרצים בעלי עבר מפואר אך ההווה פחות קשור לעבודה מעשית בהייטק. רצוי מאוד שהמרצים יעסקו בהדרכה רק במיעוט מזמנם וברוב זמנם יעסקו בעבודה בשטח.

הדבר החשוב מכל הוא להחליט האם קורס תכנות הטוב ביותר עבורי הוא הדבר הנכון לכם.

   

 

רוצים להיות מפתחי תוכנה? במכללת סלע הקורס הטוב ביותר עכשיו במבצע מיוחד. תבדקו* ואל תתפשרו
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

*לקריאת חוות דעת על מכללת סלע בגוגל

 

אז בסופו של חשבון כדאי בכלל להשקיע בקורס תכנות?
כידוע לרבים מאתנו ההייטק הינו הקטר של המשק. ככזה הוא מאפשר לעובדים בו הזדמנויות רבות וכמובן משכורות גבוהות ביותר. אבל לא רבים יודעים זאת אבל קורס תכנות בימנו הינו אחד השערים הראשיים לעבודה בהייטק. עולם ההייטק הינו עולם דינמי, מעניין והעבודה בו יכולה להיות משתלמת מאוד. בין אם מדובר בעבודה בחברות רב-לאומיות גדולות ומכובדות כגון גוגל או בחברות הזנק קטנות, בין אם מדובר בעבודה במוסדות ממשלתיים או עירוניים, בבנקים או בחברות פרטיות –מדובר בקורס אשר מלמד את הבוגר את אחד המקצועות הנפוצים ביותר בהייטק – פיתוח תוכנה. בעבר נהוג היה לחשוב שרק לימודי תואר אקדמי מאפשרים להיכנס לתחום בצורה רצינית ומכובדת. היום אנו רואים מהפכה של ממש. יותר ויותר צעירים מוותרים על הדרך הארוכה, הסיזיפית והלא מתאימה של לימוד תואר אקדמי-לימוד תכנים טכנולוגיים וכניסה לעבודה. אלפי הבוגרים של קורסי התכנות הטובים הם עדות מנצחת לכך שניתן ואף רצוי אחרת.

 

 

אנו מאחלים לכם בהצלחה בבחירת הקורס הנכון!

לקריאת עוד כתבות בנושא

 

זו ההזדמנות שלכם להצטרף לאחד הקורסים המקצועיים והמקיפים ביותר בארץ, ללמוד מן המרצים הטובים ביותר, ולקבל הסמכה בינלאומית יוקרתית. לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ אישית התקשרו עכשיו: 03-6176666

 

ערוץ סלע ביוטיוב

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

ציון פרטיך/פרטייך כמפורט לעיל יהוו הסכמה שלך לשיגור המידע והעדכונים מטעם סלע אליך/אלייך לכתובת הדוא"ל ו/או מספר הטלפון הסלולרי שלך שיפורטו כמפורט לעיל.
 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »