קורס Full Stack (קורס פול סאטק) – מה זה בדיוק? איזה קורס Full Stack כדאי לי ללמוד? איך לומדים כדי להתקבל לעבודה בתחום? 9 עובדות שחייבים לדעת על לימודים ועבודה ב-Full Stack לפני שמחליטים להיכנס לתחום. הקורס הטוב ביותר ל-Full Stack עומד להתחיל, אל תפספסו! השאירו פרטים או התקשרו 03-6176666 

 

קורס Full Stack –  על איזו מחסנית מדובר ולמה היא מלאה?

המונח Full Stack החל להתבסס באזור הראשון למאה למאה הנוכחית. אנשים חשבו על טכנולוגיות לפיתוח אתרים. התברר שעל מנת לבנות אתר מודרני בעל יכולות מתקדמות לא ניתן היה יותר להשתמש במחולל אתרים כגון Wix או אפילו Word Press על שלל האפשרויות שלו. נידרש פיתוח המתבסס על טכנולוגיות כלליות יותר. טכנולוגיות לבניית התצוגה, טכנולוגיות לבניית הלוגיקה, בסיסי נתונים לשמירה ואחזור של המידע, שימוש בחבילות צד ג' תוך פניה מאובטחת ברשת לקבל מהם שירותים, ועוד ועוד אלמנטים.  המעניין היה שרק אם אתה שולט בכלל הטכנולוגיות אתה מסוגל לבנות אתר. לכן ה-Full זה אומר הכל, שלוט בכל הטכנולוגיות. וה-STACK זה התחמושת שלך לצורך התמודדות עם הבעיה של שניית אתר מורכב.

 

ללמוד ממומחי בית התוכנה של סלע - היכנסו לעולם המרתק של Full Stack Developer כבר היום!*
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666


לקריאת חוות דעת על לימודי Full Stack וקורס תכנות של מכללת סלע בגוגל *

 

מכללת סלע – הבית של קורסי Full Stack מזה 25 שנה

חוות דעת מכללת סלע בגוגל מכללת סלע הינה חלק אינטגרלי מבית התוכנה סלע. בית תוכנה גדול עם מוניטין עולמי. כל המרצים במסלול Full Stack של מכללת סלע עובדים בבית התוכנה בתחום שבו הם מרצים.  לכן הם מביאים לכיתה את הניסיון המאוד עדכני ועכשווי שלהם ומלמדים רק את הדברים שבאמת צריך בתעשייה. צוות המרצים של מכללת סלע גם מפתח עבור מיקרוסופט העולמית את ערכות ההדרכה בתחום Full Stack, ערכות שמלמדים איתם ב-15,000 מרכזי הדרכה בעולם כולו וגם בישראל.  הם הראשונים להכיר את הכלים החדישים ביותר של עולם ה-Full Stack. בית התוכנה של סלע גם זכה 7 פעמים ב-9 השנים האחרונות בתחרויות בינלאומיות לבתי תוכנה. את הידע והניסיון העצום הזה מכללת סלע מעניקה לסטודנטים שלה מדי יום מדי קורס. כשחברה כמו מיקרוסופט העולמית סומכת על סלע בתחום ההדרכה, אתם יכולים להיות בטוחים שהבחירה במכללת סלע היא הבחירה המוצלחת ביותר.

 

תשע עובדות על קורס Full Stack שחייבים לדעת

 - לקריאת ההסבר המקיף על קורס Full Stack

1. פול סטאק – המעניין והמתגמל ביותר בהייטק

אם אתה רוצה ללמוד קורס הייטק ולעבוד בהייטק – קורס Full Stack הוא הדבר האמיתי. זה הגביע הקדוש של קורסי ההייטק בישראל ובעולם. היצע המשרות בתחום, התחזיות לשוק העבודה לשנים 2022, 2023 ואיילך, רמת המשכורות, האפשרויות להקים חברת הזנק (Start up), מסלולי קידום הקריירה ועוד, כולם מכוונים למקום אחד – קורס Full Stack. אבל רק למתאימים. התחום הזה הוא מאותם דברים שאו שאתה אוהב את זה או שאתה סובל מזה. כדי ללמוד ולהצליח כמפתח Full Stack אתה חייב לאהוב את זה. אם אתה לא מתאים לזה – אל תתקרב אפילו!

  

רוצים לדעת עוד על Full Stack? במכללת סלע קורס Full Stack הטוב ביותר. תבדקו* ואל תתפשרו
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

לקריאת חוות דעת על לימודי סייבר של מכללת סלע בגוגל*

 

2. קורס Full Stack – ללמוד קורס נכון או שחבל על הזמן (והכסף)

תחום ה-Full Stack הינו תחום רחב ומקצועי מאוד. הוא מתחדש מדי תקופה עם עוד ועוד טכנולוגיות. ראו בהמשך: קורס Full Stack – מה חייבים ללמוד בשנת-2021, 2022 ואיילך. הרוב המוחלט של המשרות בתחום דורשות ידע רחב ומעמיק. לבטח אם אתה רוצה לא רק להתחיל לעבוד בעבודה בסיסית – אם אתה רוצה גם לפתח קריירה מבטיחה, כזו שמאפשרת לך להתקדם עם הזמן ועם התפקידים – אתה חייב להיכנס לתחום כאשר יש לך מקסימום ידע ומקסימום ניסיון. את שני אלו תוכל לרכוש רק ב-קורס הייטק רציני ומעמיק. איך אתה יודע לבחור קורס הייטק כזה? ראשית לבחון היטב את השוק (קרא בהמשך "השוק של לימודי Full Stack"). עליך לבחור קורס Full Stack הנמשך לפחות 12 חודשים. קורס אשר מתרגל הלכה למעשה את כלל הנושאים. קורס הכולל בניית פרויקטים מעשיים. לפחות 5 פרויקטים מעשיים ורצוי כפול מזה – 10 פרויקטים מעשיים. יש לבדוק שלפחות 25% מהזמן הכולל מוקדש לביצוע פרויקטים. במכללת סלע תלמד קורס Full Stack מומלץ המלמד גם לעומק וגם מקדיש מחצית מהזמן לתרגול מעשי בפרויקטים מעשיים.

 

3. קורס Full Stack – מה חייבים ללמוד בשנת-2021, 2022 ואיילך

כדי ללמוד ואחרי זה להתקבל לעבודה כמפתח Full Stack חייבים ללמוד את הנושאים העדכניים ביותר מחד וחייבים ללמוד את הבסיס של פיתוח תוכנה מאידך.  ללא בסיס איתן לא תוכל לעבור שום ראיון עבודה. קורס תכנות טוב המלמד Full Stack חייב ללמד שפות תכנות מודרניות כגון #C, Python לעומק וללמד מבני נתונים, תקשורת ומערכות הפעלה, ללמד תכנון תוכנה תוך שימוש ב-Design Patterns  ועקרונות Object Oriented ו-Solid. כמובן שיש ללמוד סביבות פיתוח לבניית אתרי אינטרנט כגון Angular, React או  Vue.JSהחדשה. יש ללמוד גם פיתוח בצד השרת עם NodeJS או Dot-Net-Core. וצריך ללמוד בסיסי נתונים מבוססי SQL ומבוססי No-SQL, כגון MongoDB.

 

4. לימודי Full Stack – לא רק פיתוח אתרי WEB

בעבר קורס Full Stack Developer נקשר בפיתוח אתרי WEB. המונח Full Stack Developer אכן התפתח בקרב מי שהיו עוסקים בפתוח אתרי WEB ובעצם היה תחליף למונח היותר ישן של "פיתוח אתרים" או "מפתח אתרים". עם התקדמות הטכנולוגיות ובייחוד הטכנולוגיות בצד הסרוור, טכנולוגיות כגון NodeJS ו-MVC של דוט נט, הפכו לנחלת הכלל. יותר ויותר פרויקטים משתמשים היום בטכנולוגיות אלו לא רק כדי לפתח אתרי WEB. בעצם אלו טכנולוגיות מובילות לפיתוח תוכנה בכלל, לפיתוח Business Logic, לפיתוח שירותים בענן ולפיתוח תשתיות תוכנה כלליות.  בימנו קורסי Full Stack מתקדמים הם בעצם קורס תכנות או קורס פיתוח תוכנה לכל דבר.

 

5. השוק של לימודי Full Stack? – כמה זה עולה וכמה זמן זה נמשך?

היצע לימודי Full Stack הוא רחב מאוד. כך גם משך הזמן והמחיר. ניתן כמובן ללמוד Full Stack במסגרת תואר במדעי המחדש (מדמ"ח) באוניברסיטה או במכללה. באוניברסיטאות רבות זה תואר משולב, דו חוגי אך יש גם תארים המתרכזים רק במדעי המחשב. הבעיה עם לימודי Full Stack אקדמיים – זה שהם אקדמיים מידי, ארוכים מדי ויקרים בטירוף. אין ספק שבשנת 2021 כבר לא חייבים תואר אקדמי כדי לעבוד ולהתקדם בתחום פיתוח תוכנה (ראו בהמשך האם חייבים תואר במדמ"ח או תואר ראשון אחר?). לכן רצוי לבחון את השוק של המכללות הפרטיות. כאן יש חלוקה די ברורה בין מכללות המבטיחות הרים וגבהות אבל מקיימות מעט לבין מכללות רציניות המלמדות לעומק בתוכנית שמכינה אותך בצורה מיטבית לעבודה בתעשייה. להלן טבלת השוואה עם המלצות בורורת:

סוג לימודים

היקף

מה לומדים?

מחיר

המלצה

מכללה פרטית מובילה

1 שנה בלימודי יום, 2 בערב

תוכנית Full Stack מעשית הכוללת מגוון פרויקטים

25,000 – 35,000 ₪

*****

אקדמיים באוניברסיטה

3-4 שנים

לפחות 50% מתמטיקה ופיזיקה, תיאורית מדמ"ח,  1-2 פרויקטים מעשיים

60,000 – 90,000 ₪

****

מכללה אקדמית

3 שנים

לפחות 50% מתמטיקה ופיזיקה, תיאורית מדמ"ח,  1-0 פרויקטים

50,000 – 60,000 ₪

**

מכללה פרטית – תוכנית קצרה

4-8 חודשים

לימודי בסיס בלבד, 0-1 פרויקטים מעשיים

10,000 – 20,000 ₪

*

 

זו ההזדמנות שלכם להצטרף לקורס Full Stack המומלץ ביותר* בארץ, ללמוד עם המרצים הטובים ביותר
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

*לקריאת חוות דעת על מכללת סלע בגוגל

 

6. האם חייבים תואר במדמ"ח או תואר ראשון אחר?

רבים תוהים – האם באמת חייבים תואר ראשון כדי להתקבל לעבודה ב-Full Stack? הרי נראה כי הדרך להתקבל לראיון עבודה בכלל עוברת דרך קורות חיים הכוללים תואר. ואם נניח שהצלחתי והתקבלתי לעבודה ב-Full Stack האם העובדה שאין לי תואר ראשון לא תגביל אותי מלהתקדם? האם לא יגיע אותו יום בו אני אהיה חייב תואר?

ובכן התשובה החד משמעית לכל אלו היא לא – אתה ממש לא חייב תואר ראשון כדי לעבוד כמפתח Full Stack. אולי אפילו רצוי שלא יהיה לך תואר ראשון כדי להתקבל לעבודה ב-Full Stack. העובדה שאין לך תואר ראשון לעולם תפריע לך – ובתנאי כמובן שאתה טוב בזה – ואם אתה לא טוב כמפתח Full Stack, אז ממילא התואר לא יהיה בעל ערך עבורך. אין ספק שההשקעה העצומה ברכישת תואר בתחום המדמ"ח היא השקעה מיותרת וחסרת היגיון. הדרך להתקבל לעבודה ב-Full Stack עוברת דרך רכישת ידע וניסיון מעשי במכללה פרטית מובילה. במכללת סלע רוב הבוגרים שהצליחו בלימודים מוצאים עבודה עוד בטרם הסתיים מסלול הלימודים והאחרים מיד לאחריו. "עם 30 שנות ותק, אנו רואים כיצד הבוגרים שלנו מתחילים ומתקדמים יפה מאוד בתעשייה ולרובם אין תואר בכלל", מציין קרו סגל, נשיא מכללת סלע.

  

7. קורס Full Stack – האם הבוגרים מתקבלים לעבודה?

בוגרי קורס Full Stack למתחילים בהחלט יכולים להתקבל לעבודה. הסטטיסטיקה היא שקרוב ל-80% מהבוגרים של קורס Full Stack במכללת סלע התקבלו לעבודה ו כמובן שלרובם אין שום תואר.  אבל כאם המקום להדגיש: לא כל הקורסים נוצרו שווים ולא כל הבוגרים אכן למדו ותרגלו כמו שצריך. כדי להצליח להתקבל לעבודה עליך להירשם לקורס Full Stack מומלץ. חייבים לבחור קורס מתאים כפי שהסברנו. כמו בן חייבים ללמוד ברצינות, להקפיד לבצע את המטלות המעשיות בצורה מושלמת ולדאוג למינימום היעדרויות מהשיעורים. אם בחרתם נכון, אם השקעתם בלימודים – אז כמעט בוודאות תתקבלו לעבודה גם אם אתם בוגרים ללא ניסיון.

 

8. קורס Full Stack – מה המשכורות של המתחילים?

לפי אתר All Jobs ואתר SQLink המשכורת הממוצעת של בוגר קורס Full Stack ברבעון הראשון של 2021, נעה סביב 12,000 ₪ - 13,000 ₪. אותו בוגר אשר הצליח להתקדם בעבודה יקבל כעבור 5 שנות ותק כבר בסביבות 22,000 ₪ וכעבור כ-8 שנים מסיום לימודי Full Stack הוא כבר יקבל משכורת של כ-30,000 ₪ ברוטו לחודש.

 

9. הירשם לקורס Full Stack – עכשיו זה הזמן

עבודה ב-Full Stack דורשת יצירתיות, מחשבה מחוץ לקופסה, יכולת למידה עצמית גבוהה ונכונות להשקעה רבה בתחילת הדרך. אל תדחה למחר! אם אתה חושב שאתה מתאים הירשם עכשיו כשי שתיכנס לתחום ככל האפשר מהר יותר. דחייה בחצי-שנה, שנה, שנתיים תגרום לך פשוט להפסיד הזדמנויות וכסף. מכללת סלע מציעה שלושה מועדי התחלה לקורס Full Stack, כך שתמיד אתה נמצא רק כמה חודשים מכניסה לעולם החדש הזה. צור קשר על מכללת סלע כבר עכשיו. תוכל לעשות אבחון כניסה ללא כל התחייבות ולדעת עד כמה אתה מתאים לתחום.

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

ציון פרטיך/פרטייך כמפורט לעיל יהוו הסכמה שלך לשיגור המידע והעדכונים מטעם סלע אליך/אלייך לכתובת הדוא"ל ו/או מספר הטלפון הסלולרי שלך שיפורטו כמפורט לעיל.
 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »