קורס QA הכי טוב בארץ - מסלול לימודי בודק תוכנה עם כל היתרונות עבורכם. קורס בדיקות תוכנה המקצועי והטוב ביותר בארץ, ללמוד QA במכללת סלע - כרטיס הכניסה שלך לשוק העבודהרוצים ללמוד בקורס QA הכי טוב בארץ? השאירו פרטים או התקשרו 03-6176666

 

קורס QA הכי טוב במכללת סלע 
קורס-QA-במכללת-סלעכשאתם חושבים על לימודי QA והבטחת איכות תוכנה, אתם מחפשים מקום שנעים ללמוד בו, מקום שיתמוך וילווה אתכם מקצועית, מקום שיעניק לכם את מירב הסיכויים למצוא עבודה כבודק תוכנה בסיום הלימודים ומקום המצוי בלב ההייטק בכלל וליבו של עולם בדיקות התוכנה בפרט. כשאתם בודקים ומשווים, מכללת סלע היא המקום שמעניק לכם את כל אלו והרבה יותר. לפני ששנמשיך תוכלו לברר מה זה QA בכלל?

 

קורס בודק תוכנה מקצועי מומלץ בסלע

בימנו מקצוע בודק תוכנה ותחום אבטחת איכות תוכנה הופך להיות מאוד תחרותי ומקצועי. כדי להצליח בתחום בדיקות התוכנה עליכם ללמוד בקורס בודק תוכנה הכי טוב שיש. קורס בודק תוכנה של מכללת סלע מעניק לכם יתרונות רבים. מכללת סלע הייתה הראשונה להיכנס לתחום בדיקות התוכנה בארץ והיא המובילה של התחום עד היום. קורס QA במכללת סלע פותח על ידי מומחים בינלאומיים לבדיקות תוכנה, בינהם מר. ירון צוברי שהיה הנשיא העולמי של ארגון ISTQB והוא עומד בראש הסניף הישראלי לבדיקות תוכנה ה-ITCB, ומר אלון לינצקי מומחה בעל שם בינלאומי בעולם המחשבים. רוצים לקבל עוד מידע? התקשרו עכשיו ל-03-6176666 או השאירו פרטים

 

למה ללמוד בקורס QA בסלע
יתרונות התוכנית לבדיקות תוכנה בסלע הם רבים. הנה 10 יתרונות שבוגרי מסלול הלימוד לבודק תוכנה ציינו -
1. הכנה לראיונות עבודה כחלק אינטגרלי מהקורס עצמו
2. מרצים מומחים בתחומם העוסקים בפועל בבדיקות תוכנה
3. מוכר לפיקדון חיילים משוחררים. אם ברשותכם פיקדון חיילים משוחררים אתם יכולים לשלם מהפיקדון לחיילים משוחררים
4. תוכנית הלימודים המקצועית והמקיפה ביותר בשוק
5. בוגרים מתקבלים לעבודה בבית התוכנה של סלע
6. אחוזי הצלחה הגבוהים ביותר במבחני ההסמכה של ISTQB
7. מכללת סלע מרכזת את פורום בודקי התוכנה הישראלי ועורכת מדי שנה את הכנס הבינלאומי לבודקי תוכנה הגדול ביותר בארץ
8. תוכנית לימודים מאושרת ומפוקחת על-ידי גופים ממשלתיים. מסלולי לימוד המתאימים לתוכנית השוברים של משרד העבודה
9. סביבת לימוד נוחה, נעימה ומזמינה
10. מכללת סלע ממוקמת במרכז הארץ, בגוש דן, ליד קניון אילון ברמת גן, קרוב לרכבת בני ברק ולקוי אוטובוס ראשיים מ-תל אביב.

רוצים לקבל מידע מקיף על קורס בודק תוכנה היכנסו לכאן.  לקבלת מידע על מחיר קורס בודק תוכנה היכנסו ללינק.

 

עיקרי תוכנית הלימודים בקורס בדיקות תוכנה
קורס-QA-בסלעהקורס לבדיקות תוכנה כולל
יסודות המקצוע בדיקות תוכנה, בדיקות ידניות, בדיקות אוטומטיות, לימוד שפת תכנות, לימוד שפת SCRIPT, בסיסי נתונים, מערכות הפעלה Linux/Unix, תכנון בדיקות, Agile, בדיקות לענן, כלי בדיקות תוכנה נפוצים, פרויקטים והכנה לראיונות עבודה. לתוכנית הלימודים המלאה בקורס בדיקות תוכנה.

 

לימודי QA כולל לימוד תכנות
בקורס QA מומלץ מאוד ללמוד תכנות מחשבים. לפחות שפת תכנות אחת, כגון שפת Java או שפת #C. מדוע? בימנו יותר ויותר בודקי תוכנה נכנסים לתחום הבדיקות האוטומטיות. על מנת לעבוד בבדיקות אוטומטיות יש לתכנת (לכתוב קוד). במכללת סלע אנו מלמדים תכנות בצורה יסודית אשר תאפשר לבוגר לעבוד בבדיקות אוטומטיות ולהתקדם לתפקידים מעניינים. נושא נוסף הינו שפת SQL ו-בסיסי נתונים. העבודה בתחום הבדיקות כוללת שימוש יום-יומי בבסיסי נתונים לצורך אחסון תוצאות הבדיקות, אחזור התוצאות ומעקב אחרי הטיפול בהן. לכן יש חשיבות רבה ללימוד מקיף של נושא בסיסי נתונים.

 

פרויקטים מעשיים ופרויקט סיום כחלק ממסלול הלימודים
כחלק מלימודי QA בקורס QA במכללת סלע אנו מאמינים שיש ללמוד את הכל הלכה למעשה. לא מספיק ללמוד תיאוריה. חייבים להתנסות ולעשות. לכן קורס בודק תוכנה כולל שלושה פרויקטים מעשיים בהיקף משמעותי, שניים בבדיקות תוכנה ואחד בתכנות תוכנה (כתיבת קוד) ופרויקט סיום בהיקף נרחב. הפרויקטים הם פרויקטים מונחים – כלומר מרצה מלווה את התלמידים ומכוון אותם בזמן העבודה על הפרויקט. פרויקט הסיום הינו גולת הכותרת של הקורס ובוגרי קורס QA ממליצים עליו בחום. בוגרי הקורס חוזרים ומשבחים את פרויקט הסיום כגולת הכותרת של הקורס אשר חיברה בעבורם את כל מה שלמדו.

 

תמיכה בסטודנטים וליווי מקצועי בקורס בדיקות תוכנה
ליווי-מקצועיהסטודנטים בקורס QA זוכים לתמיכה וליווי מקצועי ממגוון גורמים. הצוות האדמיניסטרטיבי של המכללה מלווה את הסטודנטים ועונה לכל בקשה או שאלה במהירות שיא. במכללת סלע אתם לא רק מספר סטודנט – אנחנו מכירים אתכם אישית ועוזרים לכם להגיע למטרה – עבודה בתחום הבדיקות. ברמה המקצועית ישנם מתרגלים, שהם בוגרי מסלול הלימודים ב-בדיקות תוכנה והמכירים את תחום הבדיקות, אשר עונים על שאלות ומכוונים אתכם כיצד לפתור את עבודות הבית. לרשות הסטודנטים ישנה גם ספריית הקלטות באינטרנט הכוללת הקלטות של ההרצאות השונות. כך שאם פספסת שיעור אתה בהחלט יכול לחזור עליו. היכנסו ל-קורס QA מומלץ וקבלו עוד המלצות.

 

הכנה לראיונות עבודה כבודקי תוכנה
בשוק העבודה ובהייטק בפרט, ראיונות הקבלה לעבודה הם כרטיס הכניסה לתחום. כבוגרי קורס QA, אתם מתחרים בעוד מאות בוגרים אשר מעוניינים להתקבל לאותם תפקידים. כיצד אתם תצליחו לבלוט ולהיות אלו שתתקבלו לתפקידים הנחשקים ביותר? קורס QA מומלץ כולל לימוד מקיף של נושא ראיונות העבודה.
כדי לעבור ראיון עבודה צריך בראש וראשונה להיות מוזמן לראיון עבודה. לכן, כחלק מתוכנית הלימודים (הסילבוס) ישנם שיעורים המלמדים כיצד לכתוב קורות חיים בצורה נכונה ומשכנעת. כדי לעבור את ראיון העבודה צריך להתכונן אליו. תוכנית הלימודים כוללת הכנה לראיון עבודה ספציפי לבודקי תוכנה. לא רק קוים כלליים כיצד להתנהג וכיצד לדבר בראיון עבודה. אנו מלמדים אתכם כיצד לענות לשאלות בצורה משכנעת כבודקי תוכנה.

 


מתכונת הלימודים ו-משך הלימודים בקורס QA
מכללת סלע מציעה שני מסלולי לימוד בדיקות תוכנה:
מסלול בוקר הנערך שלושה ימים בשבוע בין השעות 9:00 ל-16:30
מסלול ערב הנערך בממוצע שנים וחצי ערבים בשבוע (פעמיים - שלוש לסירוגין)
במסלול בוקר הלימודים הם אינטנסיביים, כוללים 636 שעות לימוד ונמשכים 6 חודשים ובמסלול ערב הלימודים מאפשרים לעבוד במקביל, כוללים 636 שעות לימוד ונמשכים כשנה.

 

תנאי קבלה לקורס QA – קורס בודק תוכנה
רבים מאלו המחושבים על לימודים בקורס QA כקורס שיוביל אותם לקריירה כבודקי תוכנה בהייטק, שואלים את עצמם האם הם מתאימים לתחום? האם הם יהנו לעבוד בזה? מה מידת ההתאמה שלהם ללימודי QA? בקיצור האם בודק תוכנה זה בשבילי?

  

אבחון תעסוקתי בקורס בדיקות תוכנה

כדי לתת לכם תשובה אובייקטיבית, מקצועית ואיכותית, מכללת סלע בשיתוף חברת פילת (החברה המובילה בארץ לאבחון מקצועי) בנו מבחן ממוחשב לאבחון לתחום בדיקות התכונה. המבחן ממפה את היכולות של המועמד ומציג דוח מפורט המראה עד כמה אתם מתאימים ל-לימודי QA ולקריירה בשוק העבודה בתחום בדיקות תוכנה. כל מועמד לקורס QA במכללת סלע חייב לעבור מבחן זה בציון טוב על מנת להתקבל ללימודים. מומלץ מאוד להירשם ללימודי QA רק לאחר ביצוע אבחון ממוחשב מקצועי ומקיף אחרת עלול להיות שתיכנסו לתחום מקצועי שאינו מתאים לכם! מעבר לכך עליכם להיות בעלי ידע ויכולת לקרוא אנגלית ברמה בסיסית, לדוגמא לקרוא אתרים באינטרנט באנגלית ומתמטיקה בסיסית ברמה של 3 יחידות בגרות.

 

קהל יעד והאם כדאי לי ללמוד קורס QA
קורס-QA-קהל-יעדקורס QA מתאים לכל המעוניינים לעבוד בתחום הבדיקות כולל:
חיילים משוחררים הרוצים להיכנס להייטק ולעבוד במקצוע דינמי המתפתח במהירות.
צעירים המחפשים מקצוע כדי לבנות את עתידם
המעוניינים לעשות הסבה מקצועית לתחום הבדיקות כדי לעבוד כבודקי תוכנה.
קורס בודקי תוכנה מתאים לנשים וגברים במידה שווה. העבודה בתחום בדיקות תוכנה היא במסגרת משרות גמישות עם אפשרויות לעבודה מהבית או במשרה חלקית.

 

תעודת סיום
לבוגרי קורס בודקי תוכנה שעמדו בהצלחה בדרישות תוענק "תעודת בודק תוכנה מומחה" של מכללת סלע. מדובר בתעודה יוקרתית ומוכרת היטב בהייטק. תוכלו להציג תעודה זו בכבוד בכל בקשה לראיון עבודה. בנוסף וכחלק מהתשלום לקורס QA, אתם זכאים לגשת למבחן הסמכה של הארגון הבינלאומי לבודקי תוכנה – ISTQB. הסמכת ISTQB בינה ההסמכה לבדיקות תוכנה המוכרת ביותר בעולם. מכללת סלע הינה מרכז הדרכה מאושר (אחד הבודדים) על-ידי ה-ITCB. במכללת סלע אנו מקדישים תשומת לב רבה למבחן ההסמכה של ISTQB, מקצים זמן לשיעורי הכנה למבחן ומלמדים תוכנית רחבה בהתאם להמלצות ה-ISTQB. כתוצאה מכך אחוזי ההצלחה של הבוגרים שלנו במבחן ההסמכה של ISTQB, לאורך השנים, הינם גבוהים ביותר.

 

היכן עובדים בסיום קורס QA?
בימנו כמעט בכל מקום בו מפתחים תוכנה יש צורך בבודקי תוכנה. בוגר קורס לבדיקות תוכנה מומלץ, יעבוד בדרך כלל במחלקת בדיקות תוכנה של חברת הייטק, של חברה תעשייתית גדולה במשק, באגף המחשוב של משרד ממשלתי או במחלקת המחשוב של גוף פיננסי כגון בנק או חברת ביטוח. גם בחברות סטארטאפ וחברות קטנות יש ביקוש לבודקי תוכנה. בוגר בעל ידע טוב יוכל עבוד בכל אחד מהמקומות הללו.

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

ציון פרטיך/פרטייך כמפורט לעיל יהוו הסכמה שלך לשיגור המידע והעדכונים מטעם סלע אליך/אלייך לכתובת הדוא"ל ו/או מספר הטלפון הסלולרי שלך שיפורטו כמפורט לעיל.
 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »