קורס QA לחיילים משוחררים, תשלום בפיקדון חיילים משוחררים, מלגות לחיילים משוחררים לקורס בודק תוכנה, קורס QA ועבודה מועדפת, הכוונת חיילים משוחררים לעבודה בהייטק. רוצים ללמוד בקורס QA הכי טוב בארץ? השאירו פרטים או התקשרו 03-6176666

  

מה זה קורס QA ואוטומציה? קורס בודק תוכנה?
חוות דעת מכללת סלע בגוגל חיילים משוחררים רבים שמעו על לימוד QA כאופציה אבל לא רבים יודעים במה מדובר. קורס QA מלמד להיות בודק תוכנה, אדם אשר המקצוע שלו הינו לבדוק את איכות התוכנה, לבצע סדרת בדיקות לתוכנה על מנת להבטיח שהיא עובדת נכון. מה זה אומר בתכלס? בימנו אנו משתמשים בכל רגע נתון בהמון תוכנות. כמעט כל מכשיר היום מכיל בתוכו תוכנה אשר נכתבה על-ידי בני אדם. לצערנו בני אדם טועים ובגדול. בתוכנה זה נקראה שיש לתוכנה באגים. באגים במקרה הטוב הם מעצבנים ובמקרה הרע הם מסוכנים מאוד. כאן נכנס לתמונה קורס QA. בקורס QA לומדים כיצד לקחת תוכנה ולבדוק היטב שאין בה באגים, שהתוכנה עובדת ביעילות, שהתוכנה אינה מנצלת נכונה את משאבי המחשב, שהתוכנה עומדת בעומס ולא קורסת ועוד בדיקות שונות. להרחבה על קורס QA ומקצוע בודק תוכנה.

 

לימודי QA - מקצוע עם עתיד
נשאלת השאלה האם כדאי ללמוד QA ? בימנו כאשר מטוסים מוטסים על-ידי טייס אוטומטי שזה תוכנה, כאשר בכל רכב יש מחשב עם תוכנה המפעילה את המערכות השונות כולל מערכת לנהיגה עצמית, כאשר רוב הכסף שלנו מצוי בבנק ומנוהל על-ידי התוכנה לניהול החשבון, כאשר מערכות ביטחוניות רבות, האמורות לשמור עלינו מופעלות על-ידי תוכנה – מקצוע בודק תוכנה הופך להיות יותר ויותר קריטי ויותר ויותר מבוקש. קורס QA מומלץ, מקנה לבוגרים מקצוע עם עתיד, מקצוע מעניין עם הכנסה יפה.

 

 

ללמוד קורס QA ואוטומציה הטוב ביותר* ולעבוד כבודק תוכנה - היכנסו לעולם ההיי-טק כבר היום!
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

*לקריאת חוות דעת על קורס QA ואוטומציה של מכללת סלע בגוגל

 

קורס QA מומלץ לחיילים משוחררים
חיילים-משוחררים-קורס-QAהאם קורס בודק תוכנה מתאים לחיילים משוחררים? האם חיילים משוחררים יכולים ללמוד QA? מתברר שהתשובה לשאלות אלו היא בהחלט כן! מדוע? בראש וראשונה כי מבחינת תנאי הקבלה לקורס בודק תוכנה יש הרבה מאוד חיילים משוחררים אשר מתאימים (ראו בהמשך על תנאי קבלה לקורס בודק תוכנה). קורס QA מתאים מאוד לצעירים וצעירות. צעירים מטבעם הם סקרנים ואוהבים טכנולוגיה. כולנו כצעירים משתמשים במחשבים ובאפליקציות לצורך תקשורת, ברשתות חברתיות, לחיפוש מידע באינטרנט וכד'. לכן לימודי QA הם לימודים שחיילים משוחררים יכולים להינות מהם. מעבר לכך חיילים משוחררים רבים לומדים כדי לעבוד כמה שנים במקצוע, לחסוך כסף (ראו מטה על משכורות) ולנסוע לטיול מגניב או ללמוד תואר. לכן מומלץ מאוד לחיילים משוחררים לבדוק היטב את האפשרות של לימודי QA מקצועיים בקורס QA מומלץ.

 

ללמוד על חשבון פיקדון חיילים משוחררים ולעבוד בהייטק

 אז אם השתכנעתם שכדאי לבדוק לגבי לימודי QA, בואו נראה כיצד עושים זאת נכון. הדבר המומלץ ביותר הוא ללמוד על חשבון הפיקדון (פיקדון חיילים משוחררים). מדוע? את כספי הפיקדון יש לכם רק פעם אחת! אם תשקיעו את הכספים בקורס QA, זו תהיה ההשקעה החכמה ביותר שלכם. הסיבה היא שבסיומו של קורס QA תוכלו להיכנס ולעבוד כבודקי תוכנה בהייטק. עבודה כבודק תוכנה בהייטק היא עבודה עם שכר גבוהה עם תנאים מעולים ויש אפשרויות קידום רבות. לכן ההשקעה בקורס QA תחזיר את עצמה עם ריבית גבוהה מאוד. אל תבזבזו את כספי פיקדון חיילים משוחררים על הוצאות שונות, ללמוד קורס QA על חשבון פיקדון חיילים משוחררים זו ההשקעה החכמה ביותר שתעשו.

 

תואר ראשון או קורס QA - אפשר גם וגם
חיילים משוחררים רבים אומרים, אם ללמוד אז ללמוד תואר ראשון. בלי תואר ראשון אתה לא שווה הרבה ו-"אף אחד לא יסתכל עליך בלי תואר ראשון". אבל חיילים משוחררים שאומרים זאת פשוט טועים ובגדול. ראשית פשוט אין לימודי QA באקדמיה.
לא ניתן ללמוד תואר ראשון ב-QA. לכן כל מי שעובדים היום כבודקי תוכנה, למדו את המקצוע בקורס QA ולא בתואר ראשון. זו עובדה! ויותר מכך, חיילים משוחררים שילמדו בקורס בדיקות תוכנה מומלץ יצליחו למצוא עבודה בהייטק. במכללות המלמדות קורס בדיקות תוכנה מומלץ, מתגאים בצדק באחוזי קליטה לעבודה של יותר מ-80% מהבוגרים. אבל לא חייבים לוותר על התואר! במכללת סלע פיתחנו מסלול מיוחד, תואר בדרך שלך, המאפשר, ללמוד קורס בודק תוכנה, להתחיל לעבוד כבודק תוכנה בהייטק ואז במקביל ללמוד תואר ראשון באקדמיה. בצורה זו חיילים משוחררים רוכשים מקצוע מבוקש, מתחילים להרוויח כסף ולא מוותרים על לימודי תואר. בצורה זו גם ניתן ללמוד תואר מעניין יותר וקל יותר, כי יש לכם כבר "מקצוע ביד".

 

קורס QA הכי טוב לחיילים משוחררים בסלע
מכללת סלע הינה המכללה למחשבים הטובה ביותר בארץ. למכללת סלע מוניטין גדול בקרב חברות ההייטק בארץ והיא נחשבת למקצועית ביותר בתחום. המכללה קיימת מזה כ-30 שנה ואלפי בודקי תוכנה העובדים במשק למדו בדיקות תוכנה בסלע. מכללת סלע מתמחה בביצוע קורסים עבור חיילים משוחררים. אנו פועלים עם צהל במתן מלגות מיוחדות ליחידות שונות ולחיילים. מכללת סלע שותפה של צהל בביצוע פרויקט מקצוע לחיים והיא עובדת עם הקרן לחיילים משוחררים. במכללת סלע תמצאו את הקורסים המקצועיים ביותר והמתאימים ביותר ל-חיילים משוחררים.

 

לימודי QA על חשבון פיקדון חיילים משוחררים
כאן המקום להסביר שעליכם לבדוק היטב לפני שאתם נרשמים האם באמת תוכלו לשלם על קורס בודק תוכנה בפיקדון חיילים משוחררים. מדוע? מכיוון שלא כל מוסד יכול לאפשר לכם זאת. על מנת לשלם בפיקדון חיילים משוחררים עליכם לקבל שובר תשלום מתאים. שובר כזה ניתן לקבל רק עבור קורס QA המפוקח על-ידי גורם ממשלתי. יש לראות תעודה בתוקף שהמכללה הינה מכללה מפוקחת על-ידי משרד העבודה או משרד החינוך ושלמכללה יש אישור פיקוח לקורס QA הספציפי אותו תלמדו. ללא שני מסמכים אלו כאשר הם בתוקף, לא תוכלו לשלם על הקורס בפיקדון חיילים משוחררים.

 

למה מומלץ ללמוד קורס בודק תוכנה בסלע?
לקורס QA בסלע יש יתרונות רבים עבור חיילים משוחררים:
1. מכללת סלע הינה מוסד מוכר לצורך חוק חיילים משוחררים ולכן חיילים משוחררים יכולים לשלם בפיקדון חיילים משוחררים על קורס בודק תוכנה
2. עבודה בסיום הקורס. מכללת סלע הינה חלק מבית תוכנה גדול המעסיק עשרות בודקי תוכנה בתחומי ההייטק. בסיום קורס QA מוצע לבוגרים המעוניינים בכל להצטרף לבית התוכנה של סלע ולעבוד בהייטק
3. מלגות מיוחדות ל-חיילים משוחררים. מכללת סלע בשיתוף הקרן לתעסוקת ישראלים בענף ההייטק, נותנת מלגות של עד 6,000 ₪ ללימודי QA בסלע. זאת מעבר לאפשרות לשלם בפיקדון חיילים משוחררים
4. מכללת סלע הינה המרכזת של ארגון בודקי התוכנה הישראלי ה-ITCB. לכן תכני קורס QA מתבססים על המלצות של בודקי תוכנה הבכירים ביותר במשק
5. קורס QA בסלע הינו קורס בפיקוח משרד ממשלתי (משרד העבודה) ולכן חיילים משוחררים יכולים להיות בטוחים שהם לומדים במכללה רצינית בתוכנית לימודים טובה.
6. קורס QA בסלע הינו קורס QA מומלץ. מדובר בקורס המקיף והמקצועי ביותר בארץ ללימודי QA. תכני הקורס כוללים נושאים חשובים אשר נלמדים ברמה זו רק בסלע
7. קורס QA בסלע מכיל פרויקטים מעשיים רבים ופרויקט סיום נרחב. פרויקטים אלו הופכים לתיק העבודות שבוגרי הקורס יציגו בראיונות עבודה
8. במכללת סלע אנו נותנים לסטודנטים ליווי ותמיכה, בייחוד בשלבי הלימודים הראשונים כדי שיוכלו להיכנס ללימודים בצורה מיטבית.

kקריאה נוספת על קורס QA מומלץ | קורס בדיקות תוכנה הטוב ביותר |  חוות דעת קורס בודק תוכנה בסלע

 
קורס QA ועבודה מועדפת
עבודה-מועדפתכידוע חיילים משוחררים מעוניינים לעבוד בעבודה מועדפת כדי להרוויח כמה שיותר כסף בתחילת דרכם באזרחות. מכללת סלע מציע ל-חיילים משוחררים לימודי QA בשעות הערב, פעמיים-שלוש בשבוע או לימודים אינטנסיביים יותר בשעות היום – שלוש פעמים בשבוע. בצורה זו ניתן לשלב עבודה מועדפת עם הלימודים. לימודי QA אינם לימודים טובעניים וקשים (למרות שהם גם לא קלים במיוחד) ולכן ניתן לשלב לימודים עם עבודה ולהינות מהתנאים המאוד מיוחדים של עבודה מועדפת.

 

תנאי קבלה לקורס QA עבוד חיילים משוחררים
הדבר החשוב ביותר הוא לבחון את מידת ההתאמה שלכם לקורס QA. לצורך כך פיתחה מכללת סלע ביחד עם חברת פילת (החברה המובילה בארץ לאבחון תעסוקתי) מבחן ממוחשב הבודק את מידת התאמתכם למקצוע בודק תוכנה. מדובר במבחן הדומה למבחן פסיכומטרי, הנמשך כשעתיים-שלוש. בסיום המבחן מקבלים דוח מפורט. במידה וקיבלתם ציונים גבוהים במבחן זה יש סיכוי גבוהה שתצליחו בקורס QA, תצליחו להתקבל לעבודה בהייטק ותצליחו להתקדם במקצוע בודק תוכנה לתפקידים מעניינים.

 

מחיר קורס QA לחיילים משוחררים
מחירי קורס בודק תוכנה נעים בין 10,000 ₪ לקורס בסיסי הנמשך כ-250 שעות לימוד ועד ל-25,000 ₪ לקורס מקיף ומומלץ הנמשך כ-600 שעות ויותר. במכללת סלע, אנו מלמדים קורס מקיף הנמשך 636 שעות לימוד במחיר נוח במיוחד בגלל שאנו מציעים מלגות והנחות לחיילים משוחררים. רצוי מאוד לברר באופן אישי מה הסיכויים לקבל הנחה או מלגה עבורך. כמו כן ניתן לפרוס את שכר הלימוד לתשלומים או לקבל הלוואת למימון הלימודים בקורס QA.

 

חוות דעת חיילים משוחררים לגבי קורס QA בסלע
אחד הדברים החשובים היא לקבל המלצות על קורס QA לפני שנרשמים. כנסו לראות ביוטיוב חוות דעת על מכללת סלע מבוגרים. רצוי גם לברר על המכללה בה אתם הולכים ללמוד עד כמה היא מוכרת בקרב עובדים ותיקים ומנוסים בתחום המחשבים בכלל ובהייטק בפרט. לכל אחד מאתנו יש חבר או בן משפחה העובד במחשבים או בהייטק. נסו לשאול אותם חוות דעת על מכללת סלע כדי שתתרשמו עד כמה הם חושבים שמדובר במכללה טובה ורצינית. נסו לשאול גם חיילים משוחררים שלמדו אצלנו לגבי חוות דעת על הלימודים בקורס QA בסלע.

 

לימודי QA על חשבון הקרן לחיילים משוחררים
מדי פעם הקרן לחיילים משוחררים מציעה מלגות מיוחדות ל-חיילים משוחררים. מלגות אלו הינן בנוסף לשימוש בפיקדון חיילים משוחררים ולא במקום. לכן חשוב לבדוק בקרן לחיילים משוחררים במקום מגוריכם, האם הם מציעים מלגות כאלו. מכללת סלע משתפת פעולה בצורה הדוקה על הקרן לחיילים משוחררים ואנו נשמח לעזור לכם במימוש מלגות מיוחדות אלו.

 

תעודות והסמכות בקורס QA
הסמכת-ISTQBבסיום קורס QA מומלץ במכללת סלע, הבוגרים שעמדו בקריטריונים, מקבלים תעודת בודק תוכנה מוסמך של מכללת סלע. תעודה זו מוכרת ומכובדת בקרב חברות הייטק רבות. בנוסף, וכחלק מקורס בודק תוכנה, אנו מגישים אתכם למבחני ההסמכה של ארגון ISTQB. מי שעוברים מבחנים אלו מקבלים תעודת הסמכה התקפה בעולם כולו.

 

תנאי העבודה בסיום קורס QA מומלץ
חשוב לזכור – כדי שיהיה לכם את מירב הסיכויים להתקבל לעבודה ולהצליח להתקדם עליכן ללמוד קורס QA מומלץ ורציני. המשכורת ההתחלתית כבודק תוכנה לבוגר קורס QA מומלץ היא בסביבות 7,000 ₪ לחודש ברוטו. כעבור שנתיים-שלוש המשכורת תטפס מעל 10,000 ₪ וכעבר עוד 2-3 שנים המשכורת עשויה להמשיך ולצמוח לכדי 15,000 ₪ ויותר. אבל זכרו – ככדי להצליח להתקדם חייבים בסיסי ידע טוב.

 

זו ההזדמנות שלכם - התקשרו עכשיו ל: 03-6176666 או השאירו פרטים והצטרפו לאחד הקורסים המקצועיים והמקיפים ביותר בארץ, ללמוד מן המרצים הטובים ביותר ולקבל הסמכה בינלאומית יוקרתית. אנו מאחלים לכם בהצלחה בבחירת הקורס הנכון!

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

ציון פרטיך/פרטייך כמפורט לעיל יהוו הסכמה שלך לשיגור המידע והעדכונים מטעם סלע אליך/אלייך לכתובת הדוא"ל ו/או מספר הטלפון הסלולרי שלך שיפורטו כמפורט לעיל.
 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »