קורסי QA מומלצים, איזה קורס QA כדאי ללמוד? איפה כדאי ללמוד בודק תוכנה? המלצות על קורס QA של בוגרים, חוות דעת על קורס QA בסלע. רוצים ללמוד בקורס QA הכי טוב בארץ? השאירו פרטים או התקשרו 03-6176666

 

קורס QA הכי טוב כדי לעבוד בהייטק 

חוות דעת מכללת סלע בגוגלבמכללת סלע אנו מאמינים שכדי להתקבל להייטק חייבים ללמד וללמוד את קורס QA הכי טוב. אבל השאלה היא האם כדאי ללמוד קורס בודק תוכנה? האם כדאי להשקיע את הזמן והכסף בלימודי QA? על מנת לענות על השאלות הללו ערכנו סקר בקרב בוגרי קורס QA של מכללות שונות. שאלנו אותם מגוון שאלות לגבי הלימודים והעבודה בסיום הלימודים. ריכזנו כאן את התשובות שלהם בצורה אובייקטיבית תוך התייחסות לתשובות שהיה לגביהן קונצנזוס מרבי. אחת ההמלצות החד משמעיות של הבוגרים הייתה ללמוד קורס בודק תוכנה וללמוד אך ורק בקורס בודק תוכנה מומלץ. הבוגרים מסכימים שכדאי ללמוד קורס QA מכיוון שרק לימודי קורס רציני ומקצועי יכולים לאפשר לכם כניסה לעולם ההייטק בדלת הראשית וחשוב מכך יכולים לאפשר לכם להתקדם לתפקידים מעניינים. רוב הבוגרים ציינו מי שוויתרו על קורס QA או הסתפקו בקורס QA בסיסי נתקעו בביצוע בדיקות ידניות ולא הצליחו להתקדם. נראה שכדי להצליח בהייטק רצוי מאוד ללמוד קורס QA הכי טוב במכללה להייטק בעלת וותק ומוניטין. רוצה לקבל מידע נוסף? לדעת מה זה QA בכלל? קרא על קורס בדיקות תוכנה | קורס QA | לימודי QA עם הסמכת ISTQB | לעבוד כבודק תוכנה בהייטק | מכללת סלע

קורס QA במכללה הטובה ביותר בארץ* - הירשמו כבר היום!
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

*לקריאת חוות דעת על מכללת סלע בגוגל

 
קורסי QA מומלצים
במכללת סלע קורס QA הינו הקורס שאנו ממליצים עליו - מדוע? בראש וראשונה מכללת סלע מרכזת את פורום בודקי התוכנה הישראלי, ה-ITCB, מאז היווסדו. בפורום זה מצויים טובי המומחים בתחום בודקי התוכנה בארץ. מכללת סלע מקשיבה ומיישמת את המלצות ה- QA Experts של פורום בודקי התוכנה בצורה שוטפת. אנו כל הזמן לומדים מהמומחים ולכן תוכנית הלימודים שלנו הינה תוצאה של בדיקה מתמדת של צרכי שוק העבודה. אומנם ישנם מוסדות לימוד רבים מלמדים קורס QA, אבל רק קורס QA הטוב ביותר יצליח למלא את המטרה של עבודה וקריירה מצליחה בהייטק.
קורסי-QA-מומלציםאנו גם מציעים מסלולי קליטה ישירים לבית התוכנה של סלע. לסלע בית תוכנה עם מחלקת בדיקות תוכנה עצמאית, גדולה ותוססת ומחלקת ALM מובילה. מרצי המכללה הם עובדים בכירים במחלקת אבטחת איכות תוכנה של סלע ובמחלת ה-ALM של החברה. המרצים לומדים להכיר את הסטודנטים והם בוחרים את המתאימים ביותר ומציעים להם לעבוד במחלקה שלהם. אנו גאים בכך שכשליש מהעובדים בבית התוכנה של סלע, למדו בסלע עצמה והצליחו להתקבל לעבודה בבית התוכנה של סלע. מומלץ להירשם לקורס QA הכולל לימודי בדיקות ידניות ולימודי בדיקות אוטומטיות. חשוב ללמוד את נושא ה-Agile וחשוב ללמוד בקורס המלמד בדיקות לענן.

 

איזה קורס QA כדאי ללמוד? האם כדאי ללמוד QA
חוות דעת על קורס QA בסלע היא הגבוהה ביותר – 96% באתר לימודים בישראל, 97% באתר הסטודנט ו-94% בגוגל. לפני שבוחרים היכן כדאי ללמוד בדיקות תוכנה חשוב ללמוד על קורס QA מחיר – העלות האמיתית.

 

קורס QA או תואר ראשון?
קורס-QA-המלצהקורס בודקי תוכנה אינו נלמד בשום מוסד אקדמי כתואר ראשון עצמאי. למעשה, נכון לכתיבת שורות אלו, למעט אוניברסיטת באר שבע, קורס בדיקות תוכנה אינו נלמד אפילו כחלק מלימודי תואר ראשון במדעי המחשב. אז נשאלת השאלה – האם יש סיכוי להתקבל לעבודה בהייטק בלי תואר ראשון כל שהוא? התשובה היא שיותר מ-90% מבודקי התוכנה בהייטק אינם בעלי תואר ראשון, מכאן שברור שאין צורך בתואר על מנת להתקבל לעבודה כבודק תוכנה בהייטק.

 

תוכנית הלימודים (סילבוס) בקורס QA הכי טוב
מה כוללת תוכנית הלימודים בקורס QA מומלץ? על התוכנית להיות מגוונת ומעמיקה. על התוכנית לכלול לימודי יסוד של בדיקות תכונה, לימודי תכנות, לימודי מסדי נתונים, לימודי מערכות הפעלה, לימודי תכנון מערך בדיקות, ביצוע בדיקות ידני ואוטומטי, תיעוד באגים ומעקב אחרי הטיפול בהם. משך תוכנית הלימודים חייב להיות משמעותי על מנת לאפשר לכם ללמוד בצורה מיטבית את נושאי הלימוד. קורס QA מומלץ שיהיה באורך של לפחות 600 שעות לימוד. המשך של הקורסים הטובים ביותר בארץ, קורס בודק תוכנה של ממר"מ, קורס בודק תוכנה של משרד העבודה וקורס QA של מכללת סלע הינם באורך של 600 שעות לימוד ויותר. משך הלימודים בקורס QA הכי טוב הוא חצי שנה בלימודי יום ושנה בלימודי ערב.

 

פרויקטים בקורס בדיקות תוכנה
קורס בדיקות תוכנה מומלץ שיכלול לפחות שני פרויקטים מעשיים ופרויקט סיום כולל וגדול אחד. בודקי תוכנה חייבים להיות בעלי ידע מעשי. ידע מעשי בקורס בודקי תוכנה נרכש רק על-ידי ביצוע עבודה מעשית ועבודה על פרויקטים המדמים מצבי אמת. לכן חשוב שבקורס QA הטוב ביותר יבצע התלמיד פרויקטים מעשיים שכאלו, גם אם כפועל יוצא מכך משך הלימודים מתארך. לא מדובר בתוספת מלאכותית ומיותרת לתוכנית הלימודים, הבוגרים שראיינו ממליצים מאוד לא לוותר על פרויקטים מעשיים אלו.

 

אל תתפשרו! בואו ללמוד את קורס QA הטוב ביותר בארץ* - פנו ליועץ לקבלת כל המידע
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

*לקריאת חוות דעת על מכללת סלע בגוגל

המרצים בקורס קיו איי מומלץ
הדבר החשוב ביותר הוא שבמכללת סלע הסטודנטים לומדים מהמומחים ל-QA. המרצים במכללת סלע עוסקים בפועל בניהול פרויקטים של בדיקות תוכנה או בייעוץ בכיר למחלקות לבדיקות תוכנה בחברות גדולות. המרצים אינם רק בעלי ניסיון עשיר ועבר מפואר בתחום בדיקות התוכנה, הם בעלי ידע עכשווי ורלבנטי. הם מלמדים את הנושאים מתוך הכרות עם הדרישות של שוק העבודה בתחום ויודעים מה חשוב בימנו כדי להתקבל לעבודה בהייטק כבודק תוכנה.

 

איזו הסמכה מקבלים בסיום קורס QA
הסמכת-קורס-QAבשוק העבודה בארץ מקובל להתייחס להסמכה ולתעודה של ארגון ISTQB כפרמטר חשוב בהחלטה אם לקבל לעבודה בוגר של קורס QA. לכן מומלץ ללמוד במכללה אשר מציעה לימודי QA עם הסמכת ISTQB. במכללת סלע מבחן ההסמכה של ISTQB, כלול במחיר קורס בדיקות תוכנה ולימודי QA כוללים שיעורי הכנה מיוחדים למבחן. כתוצאה מתוכנית הלימודים, בוגרי מכללת סלע עוברים את מבחן ההסמכה בציונים הגבוהים ביותר מה שמעמיד את קורס ה-QA שלנו כ-קורס QA הכי טוב בארץ.

 

תנאי קבלה לקורס QA מומלץ
מומלץ מאוד שהמכללה בה תבחרו ללמוד QA תציע לכם אבחון כניסה לקורס קיו איי. כאשר אתם עושים אבחון כניסה ממוחשב של גורם מקצועי ומדעי בתחום התעסוקה, אתם תוכלו לדעת מראש את סיכויי ההצלחה שלכם בקורס ה-QA וחשוב מכך עד כמה אתם מתאימים לעבודה בתחום בדיקות תוכנה. לכן בוגרי קורס בודק תוכנה ממליצים לעבור מבדק כניסה שכזה. במכללת סלע אנו מציעים לכם מבדק מקצועי שפותח על-ידי חברת פילת, התמתחה באבחון עובדים לתחומי ההייטק. המבדק מוצע בחינם לכל מתעניין וללא כל התחייבות. אם תקבלו ציון גבוהה במבדק ההתאמה מומלץ מאוד שתשקיעו ותלמדו קורס QA הכי טוב - כדי שיהיו לכם מירב הסיכויים להתקבל לעבודה בהייטק ושתצליחו להתקדם בעבודה לתפקידים טובים ומעניינים. תנאי קבלה נוספים הם ידע בסיסי של קריאת אנגלית וידע בסיסי במתמטיקה ברמה של 3 יחידות בגרות.

  

זו ההזדמנות שלכם - התקשרו עכשיו ל: 03-6176666 או השאירו פרטים והצטרפו לאחד הקורסים המקצועיים והמקיפים ביותר בארץ, ללמוד מן המרצים הטובים ביותר ולקבל הסמכה בינלאומית יוקרתית. אנו מאחלים לכם בהצלחה בבחירת הקורס הנכון!

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

ציון פרטיך/פרטייך כמפורט לעיל יהוו הסכמה שלך לשיגור המידע והעדכונים מטעם סלע אליך/אלייך לכתובת הדוא"ל ו/או מספר הטלפון הסלולרי שלך שיפורטו כמפורט לעיל.
 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »