מחיר קורס אוטומציה ו-QA, כמה עולה קורס QA? ממה מורכבת עלות קורס אוטומציה ו-QA? איך לחשב נכון את מחיר קורס בודק תוכנה? המשכורת כשמתחילים לעבוד, האם ההשקעה שווה את זה? 
רוצים ללמוד בקורס QA הכי טוב בארץ? השאירו פרטים או התקשרו 03-6176666

 

מחיר קורס QA ואוטומציה

חוות דעת על מכללת סלעקורס QA או קורס בודק תוכנה, הינו אחד הקורסים הטכנולוגיים המבוקשים ביותר בארץ. בכל שנה מאות ואף אלפי בוגרים סיימו קורס QA והחלו לעבוד בהייטק. כמה עולה ללמוד קורס QA? האם ניתן לקבל עזרה במימון הלימודים? מה המקום הטוב ביותר ללמוד בו? האם כדאי ללמוד במכללה או לחסוך את הכסף וללמוד לבד דרך האינטרנט? הפוסט הזה בודק את השוק של לימודי QA ונותן מענה לגבי עלות קורס בודק תוכנה והדרך הנכונה לחשב אותו. קורס QA מחיר – העלות האמיתית הינו פוסט נוסף חשוב בנושא.

 

קביעת המחיר ו-תנאי הקבלה
לכל מכללה יש את תוכנית הלימודים שלה ובהתאם לכך, כל מוסד לימודים קובע את המחיר ואת תנאי הקבלה לקורס בהתאם לתנאי השוק. יש טווח מחירים גדול המחייב בחינה קפדנית ובירור כמה עולה קורס QA ואת תנאי הקבלה. כידוע אין היום תואר אקדמי עצמאי ל-QA. רק באוניברסיטת באר שבע מלמדים את המקצוע כחלק מתואר במסלול מיוחד. לכן  לא קיים בארץ מחיר לתואר ראשון בבדיקות תוכנה. חשוב  שאתם תבדקו, תשוו ותלמדו את כל מרכיבי המחיר ולא רק את מחיר המחירון. חשוב גם לדעת מה צריך ללמוד כדי להיות בודק תוכנה?

 

התחילו היום את הקריירה שלכם כבודקי תוכנה במכללה המומלצת ביותר*
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

*לקריאת חוות דעת על מכללת סלע בגוגל

 

מחירון מחיר קורס QA
עלות-קורס-QAערכנו סקר מקיף בין המוסדות ללימוד בדיקות תוכנה ושאלנו כמה עולה קורס בודק תוכנה. קיים טווח רחב של מחירים לקורס QA. להלן המחירים שעלו בסקר. אלו מחירי מחירון. תדיר ניתן, על מחירים אלו, לקבל מלגות לימודים או הנחות.

 

מחיר קורס ללימוד עצמי באינטרנט הוא בין אפס לכ- 4,000 ₪. יש מגוון גדול של קורסי QA במרשתת בהיקפים וברמות העמקה שונות. כדי ללמוד קורס בודק תוכנה (שזה נושא המכוסה על-ידי מספר קורסים ולא מספיק ללמוד את הבסיס) תצטרכו לקנות מספר מודולים ולשלם כמה אלפי שקלים.

 

מחיר קורס QA קצר נע בין 7,000 ₪ לכ- 10,000 ₪. מדובר בקורסים קצרצרים, הנמשכים בין ארבע לשמונה שבועות. קורסי QA אלו נלמדים אומנם תחת הכותרת קורסי הכנה להייטק אבל קשה לראות את הבוגרים מצליחים להתקדם לתפקידים בכירים כשבאמתחתם לימוד כה מצומצם וידע בסיסי בלבד.

 
מחיר קורס QA מקיף הכולל בין שישה לתריסר נושאים, נע בין כ-15,000 ₪ לכ- 30,000 ₪. קורס מקיף הינו קורס בן 500 עד 800 שעות לימוד. משך קורס כזה הינו בין חמישה לשמונה חודשים בלימודי יום אינטנסיביים או בין עשרה לחמישה עשר חודשים בלימודי ערב. למרות הבדלי הרמות בין הקורסים של כ-500 שעות לקורסים המלאים, בוגרי קורסים בהיקף של 600 שעות ויותר, לומדים קורס QA מומלץ המכין אותם היטב לעבודה בעולם ההייטק.

  

הצטרפו לאלפי בוגרות ובוגרי סלע המרוצים* בהייטק.
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

*לקריאת חוות דעת על מכללת סלע בגוגל

 

כמה עולה קורס QA באמת?
מחירון-קורס-בודק-תוכנהעלות של קורס QA מורכב ממספר גורמים. לכן, כדי לחשב נכון את עלות קורס בודק תוכנה, יש לחשב את ההכנסות וההוצאות במשך הלימודים ובמשך כשלוש שנים לאחר מכן. אם נחשב נכונה את מחיר הקורס, ההכנסה בזמן הקורס כמשכורת צדדיות (שמירה, מלצרות וכד׳), המשכורת ההתחלתית אחרי הקורס בשנים הראשונות והיכולת להתקדם בעבודה בהמשך - נראה שיש הבדל ברור בין מי שלמדו קורסים קצרים לעומת מי שישקיעו וילמדו קורס QA הכי טוב.

 

חישוב מחיר קורס QA 

לגבי מי שלמדו קורס מקיף, משך הלימודים ארוך בכ-4 עד שישה חודשים, אבל הלימודים הרבה יותר משתלמים. בבדיקה פשוטה בין בוגרי קורס QA, נגלה שבוגר קורס בודק תוכנה הכי טוב ישלם בממוצע כ-4,000 ₪ יותר על הקורס ויתחיל לעבוד כ-3 חודשים אחרי בוגר הקורס הקצר, אבל ירוויח כ-1,000 ₪ לחודש יותר בממוצע ב-3 השנים שאחרי סיום הלימודים. לכן בוגר קורס QA למתחילים של 600 שעות לימוד או יותר, ירוויח ב-3 השנים הראשונות בעולם ההייטק כ-25,000 ₪ יותר מחברו שלמד קורס קצר (כשלוקחים בחשבון את כל הפרמטרים). ומה לגבי מי שלמדו תואר במחשבים? אורך הלימודים האקדמיים, מחיר הלימודים (בייחוד במכללות לא מתוקצבות) ומחיר המחייה בזמן הלימודים מטה את הכף הכלכלית שוב והופך את הבחירה ב-קורס בודק תוכנה לבחירה הנכונה. בשורה התחתונה תצטרכו להחליט האם כדאי ללמוד QA.

 
כיצד ניתן להוזיל את מחיר קורס QA
כפי שראינו לימודי QA אינם זולים. למרות שללמוד QA זו השקעה מעולה בעצמך, מומלץ לכל מועמד לנסות לחסוך את ההתמודדות עם העלות הכבדה של הקורס כדי להתמקד בלימודים ולהצליח. ריכזנו כאן כמה טיפים של בוגרי הקורס ממכללות שונות.

 
הנחות. בכל המכללות הפרטיות ניתן לעמוד על המקח ולנסות להפחית את מחיר קורס QA. בניגוד למכללות אקדמיות בהן המחיר מוכתב מלמעלה על-ידי המל״ג ואין הנחות כלל, במכללות הפרטיות הפועלות לפי כוחות השוק החופשי, אפשר לבקש ולקבל הנחות או פריסת תשלומים נוחה.

  

ללמוד אוטומציה ו-QA במכללה להייטק מספר אחת בארץ? תבדקו ואל תתפשרו*!
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

*לקריאת חוות דעת על מכללת סלע בגוגל

 

מלגות. רוב המכללות מציעות מלגות לסטודנטים עם סיכויי הצלחה טובים בקורס QA. בנוסף ישנן מלגות מטעם גופים ציבוריים ומוסדות המדינה. קבלת המלגות הללו כרוכה בהתחייבויות שונות כגון פעילות חברתית או התחייבות לכתוב מכתב תודה. כדי לא להתאכזב יש לבדוק היטב את הקריטריונים לפני שמגישים בקשה. חפשו במרשתת ותמצאו עשרות מלגות מעניינות. מלגות הן דרך מצויינת להוזיל את מחיר קורס QA.

 

תשלום בפיקדון חיילים משוחררים. אחת הדרכים הטובות לחיילים משוחררים היא להשתמש בפיקדון חיילים המשוחררים. יש לשים לב שרק במכללות מפוקחות ניתן להשתמש בפיקדון חיילים משוחררים וזאת לתשלום שכר לימוד בלבד. כדי להשתמש בפיקדון, יש לברר האם המכללה מפוקחת ואם קורס בודק תוכנה במכללה מפוקח. יש לדרוש לראות האם אישור הפיקוח בתוקף.
 

האם הסמכת ISTQB כלולה במחיר קורס QA
עלות-קורס-בודיקות-תוכנהבסיום קורס QA מומלץ לבוגרים לגשת למבחן הסמכה של ISTQB. תעודות ההסמכה של ISTQB, מוכרות ומכובדות בתעשיית המחשבים בארץ ובעולם. מבחן ההסמכה עולה כ-800 ₪. ואם לא עוברים את המבחן ישנה עלות של כ-600 ₪ לכל מבחן חוזר. בנוסף ישנם קורסי הכנה למבחן הנערכים על ידי המכללות עצמן. חלק מהמכללות כוללות את העלויות במחיר קורס QA הבסיסי. מומלץ לבדוק מה בדיוק כולל המחיר והאם קבלת הנחה זו או אחרת פוגעת בזכותכם לקבל את מבחן ההסמכה ללא תשלום נוסף.

 

  

 

תנאי קבלה לקורס לבדיקות תוכנה
חשוב שההחלטה ללמוד בדיקות תוכנה תבסס על מבחן מקצועי אשר יקבע את הסיכוי שלכם להצליח בקורס. אתה רוצה לקבל את מירב המידע לפני שאתה נרשם ואבחון תעסוקתי יכול לנבא בצורה טובה את הסיכויים להצליח. להרחבה בנושא תוכלו לקרוא על התאמה ללימודי QA ותנאי קבלה.

 

זו ההזדמנות שלכם להצטרף לאחד מקורסי ה-QA המקצועיים והמקיפים ביותר בארץ, ללמוד מהמרצים הכי טובים ולקבל הסמכה בינלאומית יוקרתית של ISTQB. לפרטים נוספים התקשרו 03-6176666 או השאירו פרטים. אנו מאחלים לכם בהצלחה בבחירת הקורס הנכון!

  

ערוץ סלע ביוטיוב

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

ציון פרטיך/פרטייך כמפורט לעיל יהוו הסכמה שלך לשיגור המידע והעדכונים מטעם סלע אליך/אלייך לכתובת הדוא"ל ו/או מספר הטלפון הסלולרי שלך שיפורטו כמפורט לעיל.
 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »