קורסי אוטומציה ו-QA במכללת סלע – רשימת הקורסים המעודכנים לשנת 2021. קורסי Selenium לסביבות פיתוח תוכנה שונות, קורסי TDD וקורסי אוטומציה מתקדמים – בחרו לכם קורס והתקדמו לרמה מקצועית גבוהה יותר.

 

תהליכי אוטומציה מתקדמים
Advanced Test Automation Practices

קורס זה מלמד טכניקות מעשיות לתכנון וכתיבה של בדיקות QA אוטומטיות. בקורס נלמד שיטות ליצירת אוטומציה לצורך בדיקת פרויקטי תוכנה גדולים. נלמד לכתוב אוטומציה אמינה וקלה לתחזוקה. נלמד באילו מצבים עדיף בדיקות ידניות ובאילו מצבים השימוש באוטומציה עדיפה. נלמד כיצד לאפיין ולתרגם לשפת המעשה את האיפיון בצורה של תהליכי אוטומציה אופטימליים. כמו כן נלמד על כתיבת קוד נקי והיצוע Refactoring כשיטות למניעת באגים.

משך – 4 ימים
קהל יעד – בודקי תוכנה, אנשי QA, ראשי צוותי בדיקות תוכנה, מנהלי בדיקות ומנהלי פרויקטים.

 

סדנת שימוש ב-Ranorex ליצירת אוטומציה
Introduction to test automation using Ranorex

סדנה זו מלמדת כיצד לייצר בדיקות QA אוטומטיות. בסדנה נלמד כיצד בעזרת Ranorex אנו יכולים לבצע תהליכי בדיקות אוטומטיים. נלמד על הקלטות ועל השילוב של Ranorex עם תכנות על מנת לייצר אוטומציה כוללת לתהליכי הבדיקות שלנו.
משך – יומיים
קהל יעד - בודקי תוכנה ואנשי QA שיעבדו עם Ranorex, ראשי צוותי בדיקות תוכנה, מנהלי בדיקות ומנהלי פרויקטי פיתוח תוכנה.

 

QA אוטומטי עם סלניום עבור פרויקטים ב-#C
Automation Web Testing with Selenium for C# Programmers
בקורס זה נלמד על השימוש ב-סלניום (Selenium) ליצירת אוטומציה עבור פרויקטי WEB הכתובים ב-#C. נתחיל ללמוד על ה-סלניום ללא קשר לשפה ספציפית. מהר מאוד נעבור ללמוד ולתרגל שימוש ב-Selelnium על מנת לייצר אוטומציה. לצורך כך נלמד על הדרך להשתמש בסלניום בפרויקטי פיתוח תוכנה הכתובים בשפת #C. נלמד על ה-Selenium WEB Driver ועל ה-Selenium Grid והדרכים לשלבם עם תוכניות ב-#C. הקורס יאפשר לאנשי QA העוסקים בבדיקות תוכנה לייצר סדרות של בדיקות אוטומטיות ובכך לייעל את תהליכי העבודה בארגון.
משך – יומיים
קהל יעד - בודקי תוכנה ואנשי QA שיעבדו עם Selenium, ראשי צוותי בדיקות תוכנה, מנהלי בדיקות ומנהלי פרויקטי פיתוח תוכנה.

 

סדנת סלניום למתקדמים
Selenium in Depth Workshop

בסדנה זו נלמד לייצר אוטומציה מתקדמת בעזרת סלניום (Selenium). נלמד על הקרביים של הסלניום לצורך יצירת אוטומציה אמינה, יעילה וברת תחזוקה קלה יותר. נלמד על טעויות נפוצות בשימוש בסלניום וכיצד להימנע מהן. נלמד לעומק על הקשר בין סלניום לבין ה-JavaScript של האתר, נלמד על ההבדלים בין Explicit Wait לבין Implicit Wait ונלמד על הדרכים האופטימליות לאיסוף מידע על טעויות באתר ה-WEB. הערה חשובה: קורס זה מתמקד בצדדים הטכניים של השימוש הנכון בסלניום. לצרוך לימוד תהליכי עבודה נכונים עם סלניום רצוי להירשם לקורס Advanced Test Automation Practices.
משך – יום
קהל יעד - בודקי תוכנה ואנשי QA העובדים עם והמכירים Selenium, ראשי צוותי בדיקות תוכנה.

 
QA אוטומטי עם סלניום עבור פרויקטים ב-Java
Automation Web Testing with Selenium for Java Projects

בקורס זה נלמד על השימוש ב-סלניום (Selenium) ליצירת אוטומציה עבור פרויקטי WEB הכתובים בשפת Java. נתחיל ללמוד על ה-סלניום ללא קשר לשפה ספציפית. מהר מאוד נעבור ללמוד ולתרגל שימוש ב-Selelnium על מנת לייצר אוטומציה. לצורך כך נלמד על הדרך להשתמש בסלניום בפרויקטי פיתוח תוכנה הכתובים בשפת Java. נלמד על ה-Selenium WEB Driver ועל ה-Selenium Grid. הקורס יאפשר לאנשי QA העוסקים בבדיקות תוכנה הכתובה בשפת התכנות Java, לייצר סדרות של בדיקות אוטומטיות ובכך לייעל את תהליכי העבודה בארגון.
משך – יומיים
קהל יעד - בודקי תוכנה ואנשי QA שיעבדו עם Selenium, ראשי צוותי בדיקות תוכנה, מנהלי בדיקות ומנהלי פרויקטי תוכנה המפותחים בשפת התכנות Java.

 
סמינר אוטומציה למקבלי החלטות
Test Automation for decision makers: Getting the most out of test automation

סמינר זה נועד ללמד מקבלי החלטות על החשיבות של אוטומציה לפרויקטי פיתוח תוכנה ועל הדרך לקבלת החלטות נכונות ומועילות לגבי החדרת אוטומציה לארגון. מקבלי ההחלטות יבלו בסמינר זה את התובנות הנכונות לגבי האוטומציה. הסמינר מלמד כיצד להביט מעבר ל-Buzz Words ולדעת לראות את היתרונות והאתגרים של הכנסת אוטומציה לארגון. נדון בהיבטים טכניים בהיבטים הארגוניים ובהיבטי הכשרת כח הדם בארגון. נלמד על דרכים שונות להחדרת האוטומציה: החדרה בשלבים, החדרה מלמעלה למטה והחדרה מלמטה למעלה. הסמינר יסקור כלים שונים ואת היתרונות והחסרונות היחסיים שלהם לאוטומציה. הסמינר יציג אבני דרך חשובות למעבר מ-QA ידני ל-QA אוטומטי. לבסוף הסמינר יציג מטריקה מדויקת למדידת ה-RIO במעבר לאוטומציה.
משך – יום
קהל יעד – מנהלי QA, מנהלי בדיקות תוכנה, מנהלי פרויקטים ומנכ"לים של חברות תוכנה.

 
פיתוח תוכנה ב-++C מבוסס בדיקות תוכנה
Test Driven Development for C++ Developers

בקורס זה נלמד כיצד לפתח תוכנה ב-++C בעזרת הגדרה ומימוש של בדיקות תוכנה – TDD. נלמד על הטכניקה של TDD המאפשרת פיתוח תוכנה יעילה ואמינה יותר. נלמד כיצד להגדיר את הבדיקות וכיצד לפתח את התוכנה ב-++C על מנת לענות לבדיקות אלו. נלמד להגדיר הן בדיקות פונקציונליות והן בדיקות קבלה על מנת לפתח את התוכנה סביבן כדרישות המערכת. בקורס נלמד מגוון כלים התומכים בתהליך ה-TDD. בין היתר נלמד על Visual Studio, Google Tests, Google Mock and Resharper C++.

משך – 3 ימים
קהל יעד – מפתחי תוכנה ב-++C, ראשי צוותי פיתוח תוכנה, בודקי תוכנה הכתובה ב-++C ומנהלי פרויקטי פיתוח תוכנה הכתובה ב-++C.

 
פיתוח תוכנה בסביבת DOT NET המתבסס על בדיקות תוכנה
Test Driven Development for .NET Developers

בקורס זה נלמד כיצד לפתח תוכנה ב-DOT NET בעזרת הגדרה ומימוש של בדיקות תוכנה – TDD. נלמד על הטכניקה של TDD המאפשרת פיתוח תוכנה יעילה ואמינה יותר. נלמד כיצד להגדיר את הבדיקות וכיצד לפתח את התוכנה ב-DOT NET על מנת לענות לבדיקות אלו. נלמד להגדיר הן בדיקות פונקציונליות והן בדיקות קבלה על מנת לפתח את התוכנה סביבן כדרישות המערכת. בקורס נלמד מגוון כלים התומכים בתהליך ה-TDD. בין היתר נלמד על MSTest ועל FakeItEasy.

משך – 3 ימים
קהל יעד – מפתחי תוכנה ב-DOT NET, ראשי צוותי פיתוח תוכנה, בודקי תוכנה הכתובה ב-DOT NET ומנהלי פרויקטי פיתוח תוכנה הכתובה ב-DOT NET.

 
פיתוח תוכנה מבוסס בדיקות תוכנה לתוכנה הכתובה בשפת JAVA
Test Driven Development for Java Developers

בקורס זה נלמד כיצד לפתח תוכנה ב-JAVA בעזרת הגדרה ומימוש של בדיקות תוכנה – Test Driven Development. נלמד על הטכניקה של TDD המאפשרת פיתוח תוכנה יעילה ואמינה יותר. נלמד כיצד להגדיר את הבדיקות וכיצד לפתח את התוכנה ב-JAVA על מנת לענות לבדיקות אלו. נלמד להגדיר הן בדיקות פונקציונליות והן בדיקות קבלה על מנת לפתח את התוכנה סביבן כדרישות המערכת. בקורס נלמד מגוון כלים התומכים בתהליך ה-TDD. בין היתר נלמד על IntelliJ, על IDEA, על Junit ולבסוף על Mockito.
משך – 3 ימים
קהל יעד – מפתחי תוכנה ב-JAVA, ראשי צוותי פיתוח תוכנה, בודקי תוכנה הכתובה ב-JAVA ומנהלי פרויקטי פיתוח תוכנה הכתובה ב-JAVA.

 
סדנת דוקאר - Docker
Docker Workshop

בסדנה זו נלמד על דוקאר (Docker) ועל מיכלים – Containers. נלמד כיצד מיכלים מסוגלים לעשות הרבה יותר ממחשבים וירטאליים. נלמד כיצד להשתמש ב-Docker על מנת לנהל תשתיות ופרויקטים החל ממופע בודד ועד עשרות מופעים הרצים ונבדקים במקביל. נלמד להשתמש ב-Docker באופן מעשי החל משלב ההתקנה שלו ועד לשימוש בו בפרויקטי פיתוח תוכנה גדולים. לבסוף נלמד על תכונות מתקדמות של Docker כגון Docker Hub ו- Docker Compose.
משך – יום
קהל יעד - בודקי תוכנה ואנשי QA, ראשי צוותי בדיקות תוכנה, מנהלי בדיקות ומנהלי פרויקטי תוכנה.

 

קורס DevOps
DevOps Course

בקורס זה נלמד על DevOps מודרני מא' ועד ת'. נלמד על שלל הכלים הקיימים היום למפתחי תוכנה על מנת לפתח פרויקט רחב מימדים בצורה יעילה. נלמד על טכנולוגיית GIT לצורך ניהול מספר רב של גרסאות. נלמד על CI – Continuous Integration לצורך בדיצוע QA כבר בשלבים המוקדמים של תהליך פיתוח התוכנה. נלמד על Docker ו-Containers לצורך הרצה של התוכנה בסביבות וירטואליות שונות ולבסוף נלמד על היתרונות והחסרונות של כל טכנולוגיה כך שנוכל להחליט היכן כן והיכן לא להשתמש בה.
משך – 5 ימים
קהל יעד – אנשי IT, מנהלי פרויקטי פיתוח תוכנה, ראשי צוותי פיתוח תוכנה, אנשי DevOps הרוצים להעמיק את הידע שלהם בתחום.

 

קורס GiT לבודקי תוכנה
GiT for QA Professionals

קורס זה מלמד GiT בהיבטים של אנשי ה-QA. הקורס מלמד על המבנה של GiT, על הדרכים להשתמש בו וכיצד הוא עוזר לניהול גרסאות ברמות שונות. הקורס מלמד את הפקודות השונות של GiT והמשמעויות שלהם. בקורס נלמד על ה- "four areas" של GiT. לבסוף נציג ונלמד גם פקודות מתקדמות למיזוג גרסות וטיפול בבעיות. הקורס כולל שימוש רב בדוגמאות ותרגילים להמחשת החומר הנלמד. בסוף הקורס התלמידים יגלו עד כמה קל ושימושי הכלי של GiT.
משך – יום
קהל יעד – בודקי תוכנה, אנשי QA, ראשי צוותי בדיקות תוכנה, מנהלי בדיקות ומנהלי פרויקטים.

 

קורס GiT מתקדם לאנשי QA
Advanced GiT

קורס זה מלמד אספקטים מתקדמים של GiT לאנשי QA. הקורס נועד לאפשר שימוש יעיל יותר ומתקדם יותר ב-GiT לצורך ניהול גרסאות תוכנה. הקורס סוקר את המבנה הפנימי של GiT וכיצד להשתמש בו על מנת לבצע מטלות מורכבות ומתקדמות. בין היתר נלמד על Blame, Alias, Stash, Grep, Notes, WorkTree, BiSect, RefLog ו-Hooks. נלמד על תהליכי מיגרציה על תתי-מודולים, Sub-Modules ו- Interactive Rebas.

משך – יום אחד
קהל יעד – בודקי תוכנה, אנשי QA, ראשי צוותי בדיקות תוכנה המכירים GiT ברמה בסיסית אך טובה.

ליתר התחומים של קורסי מכללת סלע

קורסים למנהלים מתחילים ובכירים, קורסי QA אוטומציה, תכנות מסדי נתונים ו-SQL, קורסי פיתוח תוכנה ++C, קורסי פיתוח תוכנה JAVA, קורסי QA מתקדמים, קורסי QA, קורסי פיתוח תוכנה בענן, קורסי פיתוח תוכנה LINUX/UNIX/קוד פתוח, קורסי פיתוח תוכנה Full Stack, קורסי NET. מתקדמים, קורסי תכנות NET.

לקטלוג הקורסים המלא בעברית

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

ציון פרטיך/פרטייך כמפורט לעיל יהוו הסכמה שלך לשיגור המידע והעדכונים מטעם סלע אליך/אלייך לכתובת הדוא"ל ו/או מספר הטלפון הסלולרי שלך שיפורטו כמפורט לעיל.
 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »