ללמוד את הכלים הדרושים לניהול עובדים בעולם הטכנולוגי של 2021. מעובד למנהל, מראש צוות ועד מנכ"ל, אנו מתקדמים בתפקיד אך איש אינו מכין אותנו לאתגרים. מכללת סלע מציעה מגוון קורסים בתחום הניהול למנהלי פיתוח תוכנה ומנהלי QA – בחרו לכם קורס ותתקדמו לרמה מקצועית גבוהה יותר.

  

כלים אסטרטגיים למנהלים בכירים
לסילבוס הקורס באתר הסילבוסים של מכללת סלע

הקורס נועד לפתח את המנהל כמנהיג ולהקנות לו את המיומנויות הנדרשות כדי להצליח לעמוד באתגרים שמזמנת לו עבודתו. הקורס מתמקד בנושאים ואתגרים רלבנטיים למנהלים של פרויקטי תוכנה ומנהלי QA. הנושאים העיקריים בהם יתמקד תהליך ההכשרה המוצע הם: הקניית תפישות מנהיגות והקניית מיומנויות מנהיגות. בין הנושאים הנלמדים: מה בין ניהול ומנהיגות, העצמה כתפישה ניהולית, האצלת סמכויות, הנעת עובדים, מתן דוגמא אישית, בניית אמון, הנחלת חזון ומשמעותו בתהליכי העבודה היומיומיים, הובלת תהליכי שינוי, ניהול צוותים וירט ואלים והצגת תורת המשחקים ככלי לחשיבה ופיתוח אסטרטגיה בארגון.
משך – 5 ימים
קהל יעד – מנהלים בכירים העובדים בהייטק ובוגרי הקורס מעובד למנהל

 

שירות לקוחות איכותי בחברות פיתוח תוכנה
Customer Service
לסילבוס הקורס באתר הסילבוסים של מכללת סלע

הקורס מתמקד בדרכים לבנות שירות לקוחות איכותי בחברה המפתחת תוכנה. כאשר ה-QA לא גילה בעיה שירות הלקוחות נכנס לתמונה. ההדרכה תיתן כלים למשתתפים בתחום שרות, שימור לקוחות טיפול בלקוח וגיוס לקוחות חדשים. המשתתפים יקבלו כלים ומיומנויות בשילוב תפיסות מתאימות להבנת התפקיד החדש ובמעבר מתפקיד עובד מקצועי העוסק בתמיכה טכנית לתפקיד שירותי הממוקד לקוח.
משך – יום אחד
קהל יעד – ראשי צוותים של שירות לקוחות העוסקים במתן שירות לתוכנות ואתרי WEB.

 
תקשורת אפקטיבית בארגונים המפתחים תוכנה
לסילבוס הקורס באתר הסילבוסים של מכללת סלע

בקורס זה נלמד דרכים לתקשר באופן טוב יותר עם אנשים שונים, להיחשף לטיפוסי תקשורת שונים במטרה להניב תוצאות חיוביות משמעותיות בקשרים העסקיים והאישיים שלכם.
זה לא מה שאמרת, אלא מה שהוא הבין שאמרת בעולם שלנו כיום, הבנה תקשורתית מודעת אינה כבר העשרה אלא ידע הכרחי להצלחה עסקית, חברתית ומשפחתית. אנחנו חשופים מאוד להתמקדות בנושאי הפרזנטציה, שפת גוף, הופעה בפני קהל – אך מה קורה לנו באמת במוחנו כאשר אנו מתקשרים עם אנשים? כיצד נפרש ונרגיש את האדם איתו אנחנו באינטראקציה ישירה (פנים מול פנים) או עקיפה (טלפון, מייל)?
הקורס עוסק בנושאים ספציפיים לחברות טכנולוגיות, לצוותי פיתוח תוכנה ולצוותי QA. התקשורת בארגונים אלו הינה קריטית בייחוד כאשר מדובר על תקשורת בין מחלקות שהן במדינות שונות וכאשר העובדים באים מתרבויות שונות.
כל אדם וכל סיטואציה שונים אחד מהשני. גם כאשר אנו מדברים עם אדם אחד, משתתפים בישיבה רבת משתתפים, עומדים מול קהל, כל אחד מבין באופן אחר את ההתנהלות וההתנסחות שלנו. כיצד נדע להתאים עצמנו לאדם או לאוכלוסיות השונות?
משך – יום אחד
קהל יעד – עובדים בחברות פיתוח תוכנה ובמחלקות בדיקות תוכנה

 

שימור עובדים בחברות טכנולוגיות
לסילבוס הקורס באתר הסילבוסים של מכללת סלע

קורס זה מלמד כיצד להתמודד עם האתגר של שימור עובדים בחברות טכנולוגיות. בפני העובדים עומדים כל העת ריגושים חדשים, תנאי העסקה קורצים, התקדמות ופיתויים נוספים. במצב שבו תנאי השוק לבודקי תוכנה ומפתחי תוכנה משתנים כל הזמן, מחלקת משאבי אנוש הופכת לשחקן ראשי ומנהלי משאבי האנוש חייבים להיות מצוידים בידע, בכוח ובכלי ההשפעה הנדרשים. התנהלות מחלקת משאבי אנוש הופכת להיות קריטית להצלחת הארגון ומנהלי משאבי האנוש חייבים להתרגל לעולם חדש של גמישות, הסרת מחסומים, יצירתיות, תקשורתיות, פתיחות, שיתופי פעולה, פיתוח ערך העובדים ועוד. בואו נכיר את הכלים כדי לשמר את העובדים בארגון, ובנאמנות.
משך – יום אחד
קהל יעד – מנהלי משאבי אנוש בחברות טכנולוגיות

 
מסלול משאבי אנוש
לסילבוס הקורס באתר הסילבוסים של מכללת סלע

תפקיד מנהל משאבי האנוש עובר תמורות רבות בשנים האחרונות, עד כדי הבחנה ברורה של שינוי תפיסתי את תוכן התפקיד ומהותו, חשיבותו האסטרטגית כלפי הארגון בהובלת תהליכים ארגוניים וההכשרה הנדרשת אליו. מנהל משאבי האנוש, אשר אמון על המשאב האנושי כגורם המרכזי להצלחת הארגון, חייב להיות בעל ראייה אסטרטגית, ארגונית ועסקית כדי למצוא ולהכשיר עובדים טובים יותר. מטרת המפגשים הינה להבין את המשמעות של השינויים בהגדרת התפקיד, ללמוד את הציפיות של בעלי העניין השונים בארגון ולהתנסות ביישום כלי העבודה החדשים. את המסלול ינחו מיטב המומחים בתחום משאבי האנוש, בעלי ניסיון עסקי עשיר בארגונים ישראליים וגלובליים.
משך – 5 ימים
קהל יעד – מנהלי משאבי אנוש בחברות טכנולוגיות

 
כלים אסטרטגיים לניהול עובדים בחברות טכנולוגיות
לסילבוס הקורס באתר הסילבוסים של מכללת סלע

היכולת לנהל חברות, ארגונים ואנשים, היא דיסציפלינה אינטגרטיבית הכוללת תחומי ידע שונים, מיומנויות, כישורים אישיים, כלים מקצועיים ושיטות מגוונות. בנוסף המנהל בחברות טכנולוגיות הוא איש מקצוע הנדרש להתמחות במיומנויות ניהול בנוסף לתחום המקצועי בו הוא פועל. במסלול זה נלמדים היסודות הדרושים כדי לפתח קריירה ניהולית מצליחה בחברות המפתחות תוכנה. במהלך הקורס יילמדו תפיסות ניהוליות - קלאסיות ומתקדמות המתאימות למנהלים של פרויקטי פיתוח תוכנה ופרויקטי QA. המסלול מקנה
1. הכרות בסיסית עם מושגים ארגוניים ועסקיים ובמתודולוגיות הקשורות למקצוע הניהול
2. מעניק לתלמיד מגוון כלים ניהוליים בתחומי קבלת החלטות, ניהול צוות, הגדרת יעדים ומטרות
3. כמו כן התלמיד רוכש ידע ומתפתח בניהול משא ומתן, ניהול קונפליקטים, פיתוח כישוריו האישיים הנחוצים להתמודדות עם מצבים מורכבים. תקשורת בין-אישית אפקטיבית, אינטליגנציה רגשית גבוה, מיקוד, אסרטיביות ועוד. דגש מיוחד יושם על אתיקה ומוסר בניהול - ייסקרו האתגרים העומדים בפני מנהלים בתחומי אחריות אישית, מוסר בעסקים, ערכים אישיים, ערכי חברה ועוד.

משך – 30 יום
קהל יעד – עובדים בחברות פיתוח תוכנה העובדים במחלקות פיתוח תוכנה ומחלקות QA

 
קורס התמחות בניהול משאבי אנוש
לסילבוס הקורס באתר הסילבוסים של מכללת סלע

הקורס עוסק בנושא ניהול משאבי אנוש בחברות טכנולוגיות, ומציג את הנושאים השונים שתחום זה מקיף. המושג "ניהול משאבי אנוש" (HRM) יוצג בקורס כתפקידה של פונקצית מטה ארגונית, שהינה בעלת חשיבות אסטרטגית להצלחת הארגון. הקורס מתרכז בנושאים רלבנטיים לניהול כח אדם תוכניתנים ובודקי תוכנה. במהלך הקורס יוצגו גישות להסבר המסגרת הרעיונית שמאחורי המושג "ניהול משאבי אנוש", ידונו תפקידי יחידת משאבי אנוש בארגון, ותיערך היכרות עם מודלים תיאורטיים ועם גישות יישומיות בתחום ידע זה.

משך – 15 יום
קהל יעד - אקדמאים ו/או בעלי ניסיון ניהולי המעוניינים לרכוש פרקטיקה והסמכה בניהול משאבי האנוש.

 

התמחות בניהול שיווק ופרסום מוצרים טכנולוגיים
לסילבוס הקורס באתר הסילבוסים של מכללת סלע

עולמות השיווק והפרסום הם בלא ספק התחומים הדינמיים, המשתנים והמתחדשים ביותר מבין תחומי הניהול והעיסוק המודרניים. קורס זה מספק תשתית מתודולוגית ופרקטית בתחום השיווק והפרסום. בקורס תינתן סקירה מקיפה של יסודות השיווק, הבנת תפקיד השיווק בפירמה, וניתוח השיווק והפרסום כדיסציפלינה במכלול ניהול החברה/ארגון. דגש מיוחד יושם על הקניית שיטות חשיבה ומתודולוגיות בתחום השיווק והפרסום, תפיסת השיווק ככלי אינטגרטיבי המורכב ממספר תחומים, יכולות, שיטות עבודה ותכנים. הקורס יציג את התפיסה הקלאסית של שיווק מוצר ושירות ויספק גם כלים ושיטות להבנת השיווק המודרני, האופן שבו משתנים קהלי הצרכנים והתנהגות הצרכנים וכן כיצד משתנה תפקידו של השיווק בחברה המודרנית. הקורס מקנה כלים פרקטיים לביצוע ניתוח שיווקי, בניית תוכנית שיווקית והבנת התקשורת השיווקית, אופן פעולתה ומושגי היסוד בה. דגש מיוחד יושם על תחומי שיווק היי-טק, שיווק בין לאומי ושיווק מקוון.
משך – 15 יום
קהל יעד - אנשי מקצוע העובדים בתחום השיווק ו/או המכירות והמעוניינים לרכוש בסיס שיטתי לניסיונם הפרקטי, אנשים המתחילים את דרכם בתחומי השיווק והזקוקים לכלים ומתודולוגיות בתחום וכן עובדים אשר קיבלו אחריות על תפקיד או תחום שיווקי.

 

סדנה לפיתוח והעצמת היכולות האישיות והמקצועיות לתוכניתנים ובודקי תוכנה
לסילבוס הקורס באתר הסילבוסים של מכללת סלע

סדנה זו עוסקת בשיפור ביצועים, בהעזה, ובהתקדמות לעבר מטרות מוגדרות. כולנו רוצים להיות אלופים ולהצליח, המצליחן מגיע ומשיג את מטרותיו. בכל מקום בחיים ובעיקר במקום העבודה אנו רוצים להצליח, להתקדם ולפעול במצוינות. כל אחד יכול להיות אלוף ומצליחן, נדרשים שאפתנות ועקרונות פעולה. בסדנה לומדים שבעה עקרונות פעולה, עקרונות של אלופים, וכיצד להשתמש בהם בחיי היום-יום. עקרונות אלו מהווים סולם שבאמצעותו יכול כל אחד לשפר את תוצאותיו ובמידי. עקרונות אילו עוברים דרך המצב העכשווי, המעצורים החוסמים אותנו מלהתקדם דרך כלים וכללים להצבת יעדים ועד הדרך להשיגם. סדנה מצוינת להעלאת התוצאות ולגיבוש צוותים.
משך – 3 ימים
קהל יעד – תוכניתנים, בודקי תוכנה וראשי צוותי פיתוח תוכנה.

 

ניהול נכון של שינויים בעולם ה-הייטק
לסילבוס הקורס באתר הסילבוסים של מכללת סלע

בעולם שבו השינוי הוא חלק בלתי ניפרד מחיינו ויש שיאמרו אף שעיקר זמנם הניהולי עוסק ברובו בניהול השינויים הפוקדים את שולחנם יום יום נידרש המנהל לדעת גם להוביל מטרות ארוכות טווח, לדעת ליצר יתרון תחרותי ומתמיד ולהיענות לסביבה עסקית משתנה.
משך – יום אחד
קהל יעד – תוכניתנים, בודקי תוכנה וראשי צוותי פיתוח תוכנה.

 
ניהול דיונים וישיבות בחברות טכנולוגיות
לסילבוס הקורס באתר הסילבוסים של מכללת סלעבקורס זה ילמד המנהל לפתח יכולות להוביל דיונים טכנולוגיים. נלמד כיצד לנהל ישיבות בצורה אפקטיבית כך שישיגו את מטרותיהן. הקורס מנחה כיצד להקנות למשתתפים בישיבה סביבה מתאימה לקבלת החלטות וחשיבה יצירתית.
משך – יום אחד
קהל יעד – ראשי צוותי פיתוח תוכנה, ראשי צוותי בדיקות תוכנה, מנהלי פרויקטי תוכנה

 

נאום המוביל – כיצד לבנות נאום מנצח
לסילבוס הקורס באתר הסילבוסים של מכללת סלע

עבודה ניהולית דורשת כלים רבים מתחומים שונים שמטרתם לסייע למנהל בעבודתו השוטפת. אך כלים אלו לא תמיד נותנים מענה לחלק של השפה כלומר כיצד אני אומר נכון את מה שאני מתכוון? מהי המילה הנכונה? כיצד אוכל לשכנע את העובדים שלי ואת הסביבה שלי לתמוך בי וללכת אחריי.
משך – יום אחד
קהל יעד – מנהלים בכירים בחברות המפתחות תוכנה

 

מעובד למנהל
לסילבוס הקורס באתר הסילבוסים של מכללת סלע

זהו קורס בדגל להכשרת מנהלים צעירים בחברות תוכנה. מדובר בקורס לאלו ההופכים לראשונה (או שהפכו לא מכבר) לראשי צוותים של פיתוח תוכנה או בדיקות תוכנה. הקורס ידון בתפישת התפקיד של מנהל ובמעבר מתפקיד עובד מקצועי לתפקיד ניהולי. עובדים רבים מוצבים בעמדות ניהוליות לרוב על סמך כישורים מקצועיים גבוהים. עובדים אלו גיבשו תפיסות עבודה במהלך חייהם בחברה שסייעו להם בהתקדמותם בחברה. לרוב הנטייה של העובדים שקודמו לעמדה ניהולית היא להמשיך להתנהל באותו דפוס התנהגותי שבה התנהלו עד לקידום ולא תמיד להבין שניהול הוא מקצוע בפני עצמו ולא רק קידום או סמל מעמדי בארגון.
משך – 5 ימים
קהלך יעד – עובדים מקצועיים הנדרשים לראשונה לנהל צוותי פיתוח תוכנה או צוותי QA.

 

לעבוד נכון עם אמריקאים
לסילבוס הקורס באתר הסילבוסים של מכללת סלע

קורס זה מלמד על התרבות העסקית האמריקאית. בעידן הגלובאלי של היום העובדים נפגשים עם התרבות האמריקאית במקום העבודה. חלקם פוגשים אותה פנים אל פנים ואחרים נפגשים איתה באמצעות תקשורת. עד לפני כמה שנים נהוג היה להתמקד בידיעת השפה האנגלית ככלי הכרחי ליצירת תקשורת מיטבית. עם הזמן נוכחו לדעת העובדים ושותפיהם שהמציאות הרבה יותר מורכבת ושידיעת השפה אינה מספיקה. הקורס מלמד את המיומנות להתנהלות מיטבית אל מול שותפי תפקיד אמריקאים.
משך – יומיים
קהל יעד – תוכניתנים ועובדי QA בחברות טכנולוגיות וסטארטאפים

 

תחומי קורסים נוספים במכללת סלע

קורסים למנהלים מתחילים ובכירים, קורסי QA אוטומציה, תכנות מסדי נתונים ו-SQL, קורסי פיתוח תוכנה ++C, קורסי פיתוח תוכנה JAVA, קורסי QA מתקדמים, קורסי QA, קורסי פיתוח תוכנה בענן, קורסי פיתוח תוכנה LINUX/UNIX/קוד פתוח, קורסי פיתוח תוכנה Full Stack, קורסי NET. מתקדמים, קורסי תכנות NET.

לקטלוג הקורסים המלא בעברית

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

ציון פרטיך/פרטייך כמפורט לעיל יהוו הסכמה שלך לשיגור המידע והעדכונים מטעם סלע אליך/אלייך לכתובת הדוא"ל ו/או מספר הטלפון הסלולרי שלך שיפורטו כמפורט לעיל.
 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »