לימודי מחשוב ענן ומערכות Big Data במכללת סלע – רשימת הקורסים המעודכנים לשנת 2021. Google Cloud, Azure, Machine Learning, Big Data - ללמוד מהמומחים של סלע? בחרו לכם קורס ותתקדמו לרמה מקצועית גבוהה יותר.

 

תחום פיתוח לענן ותכנות מערכות Big Data

Big-Data-Could-Computingסלע, הינה החברה היחידה ב-EEMEA עם הכרת Azure MSP Expert. כשאתם בוחרים ללמוד במכללת סלע, אתם בוחרים ללמוד מהמומחים הטובים בתחום מחשוב ענן. בסלע עמדנו בקשר עם מרכזי הפיתוח המתקדמים בעולם ופיתחנו את הקורסים הראשונים בארץ ל-Big Data ולמערכות ענן, הרבה לפני מכללות אחרות! סלע הינה המכללה היחידה בארץ ובעולם אשר מייצרת עבור מיקרוסופט את ערכות הלימוד הרשמיות בתחום פיתוח תוכנה, מחשוב ענן ו-Big Data. הערכות הנקראות Microsoft Official Curriculum מפותחות על-ידי מרצי סלע. כאשר תלמדו בסלע – תלמדו עם הצוות שכתב את הערכות הללו. אנחנו גאים להציע לכם את הרשימה הבאה של קורסים.

 

היכנסו לעולם המרתק של מחשוב ענן כבר היום!
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

 
פיתוח שירותי WEB בסביבת Azure
Developing Microsoft Azure and Web Services
משך - 5 ימים
בקורס זה התלמידים ילמדו כיצד לפתח שירותים, Services, הניגשים לנתונים מקומיים ומרוחקים מנקודות שונות ברשת. התלמידים ילמדו כיצד להתקין ולפרסם שירותים אלו. סביבות הפריסה שיילמדו יכללו פריסה לשרתים בענן, שרתים מרוחקים ושרתים מקומיים. הקורס מכין את התלמיד למבחן 70-487.
קהל יעד
מפתחי דוט נט מתחילים ומנוסים כאחד היודעים את שפת #C והמעוניינים ללמוד לפתח וליישם שירותי WEB.

 
פיתוח תוכנה על גבי תשתיות מחשוב ענן
Developing Microsoft Azure Solutions
משך - 5 ימים
קורס זה מלמד לקחת אפליקציה קיימת ולהרחיב את היכולות שלה באופן מהותי על-ידי הפעלתה בסביבת מחשוב ענן – Cloud Computing. קורס זה מלמד את השיקולים והטכנולוגיות על-מנת לפרוס אפליקציה בענן וכיצד לנצל את היכולות הייחודיות של הענן לטובת שרידות וביצועים של האפליקציה.
קהל יעד
תוכניתנים ומפתחי תוכנה עם ידע ב #C, ראשי צוותי פיתוח תוכנה, ארכיטקטים של תוכנה.

 

ניהול תשתיות מערכות תוכנה בענן
Implementing Microsoft Azure Infrastructure Solutions
משך - 5 ימים

קורס זה מלמד מומחי IT כיצד לספק ולנהל תוכנות מבוססות ענן. התלמידים ילמדו ליישם תשתיות מחשוב ענן כגון virtual networks, virtual machines, containers, web and mobile apps, and storage in Azure. התלמידים ילמדו להתקין ולקנפג Azure Active Domain.
קהל יעד
מנהלי IT בעלי ידע בסיסי בטכנולוגיות ענן.

  

היכנסו לעולם ההייטק המרתק כבר היום!
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

 
תכנון ארכיטקטורת מערכות מבוססות מחשוב ענן
Architecting Microsoft Azure Solutions
משך - 5 ימים

קורס זה מלמד תוכניתנים מנוסים כיצד לתכנן ארכיטקטורה למערכת תוכנה מבוססת מחשוב ענן. הקורס מלמד כלים לפיתוח DevOps הבנויים לתוך Azure, כגון: Azure Resource Manager templates, deployments, resource groups, tags and Role-Based Access Control. מטרת הקורס להכשיר וללמד את הארכיטקט כיצד לנצל טוב יותר את היכולות של מערכת אז'ור וכיצד לנייד מערכת מסביבה מקומית לסביבת ענן
קהל יעד
תוכניתנים מנוסים, ראשי צוותי פיתוח תוכנה וארכיטקטים

 

פריסת מערכות אז'ור
Azure Administrator, Deployment
משך - 5 ימים

בקורס זה ילמדו אנשי IT כיצד יש לנהל מערכות AZURE בצורה יעילה. הלימודים כוללים את כל המרכיבים של ניהול מערכות AZURE החל בהגדרה של מערכת בודדת בענן האז'ורי ועד להגדרה של מערך שלם של מערכות בענן. הקורס מלמד כיצד להגדיר מערכות אלו בצורה סטאטית ודינאמית על מנת לעמות על מגוון רחב של צרכים שונים. בקורס נלמד מדדים שונים למדידת העלות של מערכות אז'ור ודרכים רבות לחיסכון בעלויות. מרכבי חשוב בקורס הינו הדגש על ניוד מערכות ממערכות מקומיות לרשת בצורות שונות ועל ניהול מערכות היברידיות בענן.
מדובר בקורס בן חמישה ימים המורכבים מחמישה קורסים נפרדים בכל יום. להלן קישורים לפירוט נושאי הלימוד בכל יום קורס: היום הראשון, היום השני, היום השלישי, היום הרביעי, היום החמישי.

קהל היעד
אנשי IT מנוסים העומדים להתחיל לנהל מערכות מורכבות בסביבת אז'ור

 

ניהול, אינטגרציה ואבטחה של מערכות ענן ב-אז'ור
Azure Administrator, Integration and Security

משך - 4 ימים
קורס זה מלמד כיצד לנהל מערכות בסביבת הענן של אז'ור. הקורס מתמקד בללמוד כיצד לנהל נכון מגוון של סוגי מערכות. נלמד על Azure App Service וכיצד להשתמש ב-Azure הן כ-Service והן כ-Platform. נלמד כיצד לאבטח App Service Environments (ASE) בצורה שתאפשר לאפליקציות שונות כגון אתרי WEB ואפליקציות למחשבים ניידים לעבוד מול שרתים ב-Azure. נלמד כיצד להשתמש ב- Deployment Slots על מנת לייעל את תהליך ההתקנה וההרצה של תוכניות ולחסוך כסף. נושאים מרכזיים נוספים כוללים את Azure Load Balancer, Azure Traffic Manager, and Azure Application Gateway, אשר יאפשרו ללומד לנהל מערכות בצורה מתקדמת.
קהל יעד
מנהלי רשת, מנהלי IT, ראשי פרויקטים

 

תכנות מערכות תוך שימוש בסביבת הענן של אז'ור
Azure Developer Core Solutions
משך - 4 ימים
קורס זה מלמד תוכניתנים וראשי צוותי פיתוח תוכנה כיצד לפתח פרויקטים בסביבת ענן אז'ור. הקורס מתחיל בתיאור כללי של מבנה מערכת האז'ור ולימוד כלל המושגים הקשורים בתכנות תוך שימוש בענן, ממשיך בלימוד נושאי ה-Storage, דהינו כיצד נתונים נשמרים בענן. נלמד נושאים כגון Cosmos DB, Azure Storage tables, file storage, Blob, relational databases, and caching. בהמשך נלמד כיצד לחלק את אפליקציית השרת שלנו לחלקים הניתנים להתקנה על מחשבי ענן שונים כדי ליצור אפליקציות הפועלות בסדרי גודל מהר יותר. נלמד על בניית App Service Web Apps, שהן אבני היסוד לשיטה זו. כמו כן נלמד על Service Fabric; Serverless Azure Functions; Batch Service API; Azure Kubernetes and Azure Media Services.
קהל יעד
תוכניתנים, ראשי צוותי פיתוח תוכנה, מנהלי פרויקטים וארכיטקטי תוכנה

 
פיתוח תוכנה תוך שימוש במרכיבים המתקדמים של מערכות Azure
Microsoft Azure Developer Advanced Solutions

משך - 3 ימים
קורס זה הינו קורס מתקדם בנושאי פיתוח תוכנה לענן Azure. הקורס מקנה ללומד ידע רחב ומתקדם לגבי הטכנולוגיות השונות של מערכות ענן AZURE. מטרת הקורס ללמד את התכונות המתקדמות של מערכת הענן כל מנת לאפשר לתוכניתנים לנצל אותן בצורה מיטבית. מדובר בתכונות הנראות לכאורה פשוטות אך הן אינן כאלו. לכן חשוב להקדיש זמן וללמוד אותן בצורה טובה. הקורס מתחיל בלימוד תהליכים א-סינכרוניים וביצוע טרנזקציות במקביל. לאחר מיכן עובדים ללימוד Autoscaling ו-Long-running tasks . בהמשך לומדים לעומק את נושא העברת הודעות בין תהליכים מסוגים שונים בענן תוך התמקדות ב- API Management service. לבסוף נלמד מגוון נושאים מתקדמים כגון Cognitive Services, Bot, and IoT Solutions.
קהל יעד
תוכניתנים המכירים תכנות בסביבת אז'ור, ראשי צוותי פיתוח תוכנה וארכיטקטים

 

 

הצטרפו לאלפי בוגרות ובוגרי סלע המרוצים בהייטק.
השאירו פרטים או חייגו 03-6176666

  
בניית ארכיטקטורה למערכות ענן Azure
Microsoft Azure Architect Design

משך - 4 ימים
קורס זה מלמד לתכנן ארכיטקטורה של מערכות תוכנה גדולות בסביבת ענן אז'ור. הקורס מלממד את נושאי הליבה של ארכיטקטורת תוכנה. מתחילים בללמוד על מנגנונים לניהול נתונים כגון קבצים מבוזרים, מערכות בסיסי נתונים מבוזרות ומרוחקות. לאחר מיכן עוברים לארכיטקטורת שירותים ושרתים ומסיימים בלימוד נושאי אבטחת מידע.
קהל יעד
ארכטיקטי תוכנה, מנהלי פרויקטים ומנהלים בכירים בתעשיות ההייטק

 

קורס ניהול מערכות ביג דאטה באז'ור
Microsoft Azure and Big Data Analytics

משך - 5 ימים
מערכות ענן, כגון מערכת אז'ור הינן מערכות אשר נועדו בין היתר לאחסן ולטפל בכמויות עצומות של נתונים, כלומר מערכות Big Data. בקורס זה נלמד את הכלים והשיטות אשר מערכת Azure מספקת לתוכניתן על מנת לבנות, להשתמש, לנהל ולפתח מערכות סביב Big Data in the Cloud. נלמד כיצד לבנות מערכות ביג דאטה החל משלב ההקמה וןעד לשלב ה-DeshBoard.
קהל יעד
מנהלי מערכות Big Data, תוכניתני מערכות Big Data וראשי צוותים

 
הקמה וניהול מערכות Big Data למקבלי החלטות
Big Data for Decision Makers

משך - 3 ימים

קורס זה נועד למנהלים, לארכיטקטים ולראשי צוותים והוא מלמד כיצד לתכנן מערכות Big Data בצורה אופטימלית. הקורס מלמד את כלל הכלים המודרניים לבנייה וניהול מערכות Big Data. הקורס משווה בין מערכות מסוגים שונים על מנת שהתלמיד יוכל לבחור במערכת האופטימלית לצרכיו הספציפיים של הפרויקט שלו.
קהל יעד
ארכיטקטים, ראשי צוותים, מנהלי פרויקטים

 
קורס Hadoop ו-Spark לבניית מערכות BigData
Big Data with Hadoop and Spark
משך - 3 ימים

הקורס מלמד על Hadoop ועל Spark לצורך הקמה, שימוש וניהול מערכות Big Data. הכלים הטכנולוגיים אום נלמד הם: MapReduce, Pig, Hive, and Apache Spark.
קהל יעד
תוכניתנים, ראשי צוותים, ארכיטקטים

  

בניית מערכות Big Data ומערכות לומדות בענן Google

Google Cloud Platform Fundamentals: Big Data & Machine Learning
משך - 1 ימים

בקורס זה נלמד על הכלים הייחודיים של מערכת Google Cloud Platform, לצורך בניית מערכות Big Data. Google Cloud Platform הינה מערכת המתמחה בטיפול בכמויות עצומות של נתונים על-ידי פיזורם בענן בצורה אופטימלית. אנו נלמד על הכלים בהמערכת מחצינה כפלי חוץ על מנת שגם אנחנו נוכל להינות מהיתרונות של ה-Google Cloud Platform.
קהל יעד
תוכניתנים, ראשי צוותים, ארכיטקטים

  
פיתוח מערכות לתובנת-נתונים תוך שימוש בענן Google
From Data to Insights with Google Cloud Platform
משך - 2 ימים

מערכת Google Cloud הינה מערכת המאפשרת לשמור ולהשתמש בכמויות נתונים עצומות במהירות, ביעילות ובצורה מאובטחת. בקורס זה נלמד כיצד לכתוב שאילתות מבוזרות הפונות לבסיסי נתונים גודלים המאחסנים פטא-בייט (petabytes) של חומר. שאילתות אשר אמורות לתת תשובות בתוך מילי-שניות בודדות. נלמד כיצד לבצע אנליזה לנתונים בצורה דינמית כאשר בסיסי הנתונים שלנו גדל בתוך דקות במגה-בייטים. הקורס מלמד בצורה אינטראקטיבית ותוך שימוש בדוגמאות אמת כיצד להשתמש ב- BigQuery datasets של Google על מנת לבצע משימות אלו.

 

תכנון מערכות ניהול נתונים בענן Google
Data Engineering on Google Cloud Platform
משך - 4 ימים

קורס זה מלמד כיצד לנות מערכות Data Processing תוך שימוש בענן Google. נלמד על בניית מערכות לניהול נתונים, הכלים השונים שענן גוגל מספק לצורך כך ונלמד לבחור את הכלי המתאים למשימה הספציפית שלנו. נלמד כיצד לבנות data pipelines לניהול נתונים. נלמד על הכלים הקיימים העוזרים בבניית מערכות בינה מלאכותית ומערכות לומדות, machine learning, על מנת שנוכל להטמיע כלים אלו בתוכנה אותה אנו בונים.
קהל יעד
תוכניתנים בכירים, ראשי צוותים

  

אל תוותרו - היכנסו כבר היום לעולם מחשוב הענן!  חייגו  03-6176666 או השאירו פרטים

 

פיתוח תוכנה תוך שימוש בכלי הענן של גוגל
Developing Applications with Google Cloud Platform
משך - 3 ימים

קורס זה מלמד תוכניתנים כיצד לבנות מערכות המשתמשות בכלים אותם מספקת סביבת הענן של גוגל. ענן גוגל מספק אוסף עשיר ומתקדם של כלים ייחודים. כלים אלו מאפשרים מצד אחד לנצל את טכנולוגיית הענן לצורך בניית מערכות תוכנה מתקדמות, אמינו, יעילות והמסוגלות לאחסן כמויות נתונים עצומות. מצד שני כלים אלו מאפשרים להשתמש בטכנולוגיות ייחודים שפותחו על ידי גוגל כגון בניית מערכות BigData, מכונות לומדות וטיפול במפות.
קהל יעד
תוכניתנים, ראשי צוותים ומנהלי פרויקטים

 

מבוא למערכת הענן של Google
Google Cloud Fundamentals: Core Infrastructure
משך - 1 ימים

קורס זה מספק מבט על שלל הכלים והשירותים שמערכת הענן של גוגול מספקת. מטרת הקורס להוות הכרות ראשונה, מעמיקה ומקצועית עם מערכת הענן של גוגל כולל השוואה למערכות ענן אחרות.
קהל יעד
ארכיטקטים, מנהלי פרויקטים ומנהלים בכירים

 

תכנות תוך שימוש בתבניות תכנון אמינות
Architecting with Google Cloud Platform: Design and Process
משך - 2 ימים

קורס זה מלמד כיצד לבנות מערכות תוכנה, אפליקציות ואתרי WEB, הפרוסים בענן של גוגל. הקורס מלמד כיצד לכתוב תוכנה תוך שימוש ב-Google Site Reliability Engineering (SRE). כתיבה תוך שימוש ב-Google Site Reliability Engineering (SRE) מבטיח שהתוכנה תהיה יעילה יותר ומאובטחת יותר.
קהל יעד
תוכניתנים וראשי צוותים.

 

בניית ארכיטקטורה למערכות גדולות בסביבת ענן גוגל
Architecting with Google Cloud Platform: Infrastructure
משך - 3 ימים

קורס זה מספק מבט על כיצד יש לבנות ארכיטקטורה של מערכות על גבי הענן של גוגל. הקורס מלמד על הדרכים לבנות רשתות מחוברות, שימוש במפתחות הצפנה, אבטחת מידע וגישה מאובטחת לנתונים ונושאים ניהול כגון Quotas, Billing and Resource monitoring.
קהל יעד
ארכיטקטים, מנהלי פרויקטים ומנהלים בכירים

 

סדנת Docker
Docker Workshop
משך - 1 ימים

בקרוס זה נלמד על הרעיונות והדרכים לשימוש בטכנולוגיית ה-Docker. נלמד להשתמש ב-Docker management tools על מנת לבצע אינטגרציה בחלקים ובדיקות דינמיות למערכת התוכנה.
קהל יעד
בודקי תוכנה, עובדי DevOps ומנהלים בתחום ה-QA

 

קורס Elastic Search
Elastic Search
משך - 2 ימים

קורס זה מלמד כיצד להשתמש בטכנולוגיית ה-Elastic Search. הקורס מלמד כיצד לתכנן וליישם סביבת Elastic sSearch מתקדמת. כיצד לתכנן, לקודד ולהריץ בצורה יעילה שאילתות פשוטות ומורכבות. נלמד על מחסנית Elastic Search ועל Logstash and Kibana.
קהל יעד
מנהלי בסיסי נתונים ותוכניתנים האחראים לתכנות מול בסיסי נתונים

 

תכנות מכונות לומדות בפייטון
Applied Machine Learning using Python and TensorFlow
משך - 5 ימים

קורס זה מלמד את היסודות של תכנות מכונות לומדות והדרכים לבניית מערכות כאלו בפייטון. נלמד על שיטות סטטיסטיות ליצירת Machine Learning ולבדיקת תקינותן. נלמד על רשתות ניירונים, Neural Nets, מהן וכיצד לבנות אותם. נלמד על מערכת גוגל בשם Tensor Flow, המאפשרת בנייה מהירה של מערכות ומדות.
קהל יעד
תוכניתנים בעלי ידע ב-Python וראשי צוותי פיתוח תוכנה

 
סדנה לבחינת האינטרנט של הדברים - Internet of Things
Testing the Internet of Things (IoT) – An Exploratory Workshop
משך - 1 ימים

בסדנה זו נלמד מה זה Internet of Things (IoT) וכיצד לבצע QA למערכות מסוג זה. מערכות IOT מהוות אתגר מיוחד לבודקי תוכנה ולכן יש ללמוד על הדרכים והכלים הקיימים כדי לבדוק מערכות אלו. בסדנה נתנסה בדרכים שונות לבחינת מערכות IoT ונגלה את היתרונות והחולשות של כל דרך.
קהל יעד
בודקי תוכנה, ראשי צוותי QA

 
קורס Kubernetes
Kubernetes
משך - 2 ימים

קורס זה מלמד מה זה Kubernetes, כיצד להשתמש בזה בצורה יעילה מול מערכות ענן שונות וכיצד לנהל מערכות האמצעות Kubernetes.
קהל יעד
ארכיטקטים, מנהלי פרויקטים ומנהלים בכירים

 

תכנות מכונות לומדות - היסודות
Machine Learning Fundamentals
משך - 4 ימים

קורס זה מלמד תוכניתנים לבנות ולהשתמש במכונות לומדות על מנת לייצר תוכנה חכמה, בינה מלאכותית – Artificial Intelligence. הקורס כולל לימוד linear regression כדרך בסיסית לבניית Machine Learning ומתקדם ללימוד הדרכים לבנייה ושימוש ב- Deep Neural Networks.
קהל יעד
תוכניתנים, ראשי צוותים ומנהלי פרויקטים

 

שימוש במערכת SOLR 

Using Solr search engine
משך - 3 ימים

קורס זה מלמד על פלטפורמט Solr. הקורס מלמד כיצד להשתמש בה כיצד לכתוב שאילתות, כיצד לקנפג את המערכת בצורה יעילה וכיצד לבנות לה Indexes.
קהל יעד
תוכניתנים, ראשי צוותים ומנהלי פרויקטים

 

 

ליתר התחומים של קורסי מכללת סלע

קורסים למנהלים מתחילים ובכירים, קורסי QA אוטומציה, תכנות מסדי נתונים ו-SQL, קורסי פיתוח תוכנה ++C, קורסי פיתוח תוכנה JAVA, קורסי QA מתקדמים, קורסי QA, קורסי פיתוח תוכנה בענן, קורסי פיתוח תוכנה LINUX/UNIX/קוד פתוח, קורסי פיתוח תוכנה Full Stack, קורסי NET. מתקדמים, קורסי תכנות NET.

לקטלוג הקורסים המלא בעברית

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

ציון פרטיך/פרטייך כמפורט לעיל יהוו הסכמה שלך לשיגור המידע והעדכונים מטעם סלע אליך/אלייך לכתובת הדוא"ל ו/או מספר הטלפון הסלולרי שלך שיפורטו כמפורט לעיל.
 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »