לימודי QA מתקדמים במכללת סלע – רשימת הקורסים המעודכנים לשנת 2021. קורסי ISQTB רשמיים עם אפשרות לביצוע מבחני הסמכה מתקדמים של ISTQB. בדיקות תוכנה, בדיקות אתרי אינטרנט, בדיקות למובייל, בדיקות AGILE ו-DevOps.

 


אוטומציה לאנשי QA בכירים
Advanced Test Automation Practices

קורס זה מלמד את הטכניקות המתקדמות לשימוש נכון באוטומציה. השימוש באוטומציה הופך בימנו להיות יותר ויותר נדרש בעולם ה-QA. מטרת קורס זה להקנות לאנשי QA מנוסים את הכלים לבנות אוטומציה בצורה נכונה ויעילה. המטרה לתכנן ולכתוב תשתיות אוטומציה יעילות אשר יוכלו לשמש צוותים שלמים של בודקי תוכנה. תשתיות שהן פשוטות, קלות לתחזוקה וניתנות לשימוש לבעבודת ה-QA במגוון של אפשרויות.

משך – 4 ימים
קהל יעד – בעלי הסמכת CTFL מנוסים שהם בודקים ידניים ובודקי תוכנה המשתמשים באוטומציה, ראשי צוותי בדיקות תוכנה, מנהלי QA

 

שיפור יחס העלות-תועלת של מנהלי בודקי תוכנה
Increasing Added Value & ROI in Testing

קורס זה מלמד אנשי QA בכירים כיצד לשפר את הביצועים שלהם. הקורס מלמד שיפורים בתחומים של יעילות התקציב, ביצוע QA בזמן קצר יותר, ביצוע QA נכון בפעם הראשונה וייעול השימוש במשאבי הארגון. בימנו מנהלי QA מצויים תחת לחץ מתמיד לשפר את הביצועים של המערכות שהם מנהלים. קורס זה מקנה את הכלים לעשות זאת בצורה אופטימלית. שלושה תחומים עיקריים נלמדים בקורס: שיפור תהליכי QA, שיפור ניהול אנשי ה-QA ושיפור התקשורת התוך ארגונית.

משך – 3 ימים
קהל יעד – ראשי צוותי QA בעלי הסמכת CTFL, מנהלי פרויקטי QA, בודקי תוכנה מתקדמים ומנהלי פרויקטי תוכנה

 

הסמכת מנהלי בדיקות – רמה מתקדמת
ISTQB - Certified Tester Advanced Level - Test Manager

קורס זה מלמד לנהל את תהליך הבדיקות מא' עד ת'. הקורס מלמד את הכלים הבסיסיים, התהליכים הקריטיים, המשמעויות המיוחדות וכישורי הניהול הבסיסיים הנדרשים ממנהלי QA. הקורס מלמד את לפתח תוכנית בדיקות תוכנה, את מערכת הבדיקות עצמה, ניהול הבאגים והמעקב אחריהם והדרכים לתקשר נכונה בתוך הארגון את המשמעות של הבאגים. הקורס מלמד כישורי ניהול הן מול הכפופים והן מול הממונים על מנת ליעיל את תהליך ה-QA. לבסוף הקורס מתייחס למדידת הצדדים הכלכליים של תהליך הבדיקות.
משך – 5 ימים
קהל יעד – בודקי תוכנה בעלי הסמכת CTFL, ראשי צוותי בדיקות תוכנה ומנהלי בדיקות תוכנה

רוצים לשמוע עוד על אחד מקורסי בדיקות התוכנה שאנו מציעים?
השאירו פרטים, חייגו 03-6176666 או כתבו לנו ב-WhatsApp

 
התוכנית להכשרת מנהלי QA מובילים
System Test Manager Education Program
קורס זה מכשיר מנהלי QA לתפקידם. בעולנו המודרני מנהלי QA נדרשים להתמודד על שלל דרישות ההולכות ומחמירות כל הזמן. דרישה ליחסי עלות-תועלת גבוהים; דרישה להתמודדות עם טכנולוגיות פיתוח המשתנות באופן תדיר; ודרישה לניהול כח אדם המתמקצע האופן שוטף. קורס זה נותן למנהל ה-QA הנכנס לתפקידו את הכלים להתמודד עם דרישות אלו ולהצליח בתפקידו. הקריטיות לארגון של מנהל ה-QA כה גדולה שחשוב מאוד שמנהלי ה-QA יהיו המוכשרים ביותר, הטובים ביותר והמתאימים ביותר לתפקיד. קורס זה בא להבטיח נקודות אלו.
משך – 12 ימים
קהל יעד – בעלי הסמכת CTFL מנוסים שהם בודקים ידניים ובודקי תוכנה המשתמשים באוטומציה, ראשי צוותי בדיקות תוכנה, מנהלי QA

 

סדנת ניהול משברים למנהלי QA
Test Management under Crisis
סדנה זו מתרכזת בללמד כיצד לתכנן ולנהל תוכניות בדיקות תוכנה יעילות ואפקטיביות. הסדנה מתרכז בדרכים לבניית צוותי QA טובים המסוגלים לבצע תוכנית בדיקות בעלת יחס עלות-תועלת מיטבית. נלמד לנהל סיכונים וכיצד להגיב במהירות לצרכי שוק משתנים. נלמד שיטות, נהלים וכלים לביצוע יעיל של תוכניות בדיקות תוכנה. הכלים שנלמד הראו בעבר שיפור מוכח של בין 5% ל-20% ביחס ה-ROI של תוכנית הבדיקות. נלמד כיצד להגביר את מודעות לחשיבות ה-QA בארגון, להקטין עלויות, לשפר את איכות המוצרים היוצאים תחת ידנו ולנהל אנשי QA בצורה אפקטיבית.
משך – יומיים
קהל יעד – ראשי צוותי QA בעלי הסמכת CTFL, מנהלי פרויקטי QA, בודקי תוכנה מתקדמים ומנהלי פרויקטי תוכנה

 
כתיבה איכותית של מסמכי בדיקות תוכנה
Writing Test Documents – from Requirements Review to Test Procedures

סמינר זה מלמד לכתוב מסמכי בדיקות איכותיים. הקורס מלמד את הנושאים הבאים: בקרה על מסמך דרישות התוכנה; תוכנית ניהול בדיקות; מסמך תהליך הבדיקות; מסמך מפרט בדיקות הקבלה הספציפיים- Test Cases. המסינר סובב סביב מסמך דרישות מאפליקציה אמיתית והדרכים לפח עבורה את יתר מסמכי ה-QA. הסמינר כולל תחרות ל-באג הטוב ביותר ומספר מפצחי הבאגים הרבים ביותר. פרסים יוענקו למנצחים.
משך – יום
קהל יעד – בודקי תוכנה בעלי הסמכת CTFL, ראשי צוותי בדיקות תוכנה ומנהלי בדיקות תוכנה

 

ליתר התחומים של קורסי מכללת סלע

קורסים למנהלים מתחילים ובכירים, קורסי QA אוטומציה, תכנות מסדי נתונים ו-SQL, קורסי פיתוח תוכנה ++C, קורסי פיתוח תוכנה JAVA, קורסי QA מתקדמים, קורסי QA, קורסי פיתוח תוכנה בענן, קורסי פיתוח תוכנה LINUX/UNIX/קוד פתוח, קורסי פיתוח תוכנה Full Stack, קורסי NET. מתקדמים, קורסי תכנות NET.

לקטלוג הקורסים המלא בעברית

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

ציון פרטיך/פרטייך כמפורט לעיל יהוו הסכמה שלך לשיגור המידע והעדכונים מטעם סלע אליך/אלייך לכתובת הדוא"ל ו/או מספר הטלפון הסלולרי שלך שיפורטו כמפורט לעיל.
 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »